Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

Zegarek kupiłem w salonie swiss-a w Zielonej Górze.za 1487 zł

Zegarek stał w cenie 1690 zł ale pani natychmiast zaproponowała rabat 12 proc. jak w ich sklepie internetowym. Kupiłem więc po zwykłej cenie po jakiej sprzedaje większość sklepów internetowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarek13 dzięki za info. Za mój "odcień srebrny" z białą tarczą i czarnym paskiem zapłaciłem w Poznaniu w Swiss w Starym Browarze 1326 zł tj. 1560zł -15%(15% rabat 06 i 07.04.2013 r. na wszystkie zegarki we wszystkich salonach Swiss - ogólnokrajowa akcja). Mamy zegarki super. Znalazłem (foto z miejscowości Le Locle) odwzorowanie tarczy w naszych zegarkach z zegara wieżowego kościoła protestanckiego z XVI w. w Le Locle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie.

Nie piszę tego postu by Wam zrobić na złość. Chce tylko wyrazić swój pogląd na...

 

Ależ wielki był mój zawód gdy ostatnio w galerii Bonarce oglądałem Tissota Seamastera. Przy cenie 3,5 k stwierdzam ze stosunek jakość/cena jest jedną z gorszych dostępnych opcji zegarkowych na rynku.

Napalony ostatnimi czasy jestem na divera i widząc wystawe i tegoż Tissota poprosiłem sprzedawczynie o prezentację. Oprócz gumy nic nie było nic co sugerowało by ze to jest warte przeszło 3k zł, co zgodnie stwierdziliśmy z Pania sprzedająca(sic!).

 

Jak dla mnie Tissot mógłby sie zaczynac na PR i kończyć na PRS,

PR 516 GL jest przepiękny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ wielki był mój zawód gdy ostatnio w galerii Bonarce oglądałem Tissota Seamastera.

 

Seastar 1000, jak mniemam? Zwykla wersja rzeczywiscie nie jest jakims cudem, limitka za to jest bardzo fajna, z tym ze to juz rzad wielkosci okolo 5,8k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

Mam zamiar kupić sobie le locla ciekawi mnie jednak co myślicie o trwałości powłoki PVD w tym modelu.

Zapytam jeszcze jaka jest grubość tej powłoki na modelu który sobie upatrzyłem (nie mogę tej informacji odnaleźć)

To model który mam zamiar kupić

DSC_1168.JPG

Wyczytałem gdzieś.:),że trwałość powłok zależy od ilości mikronów.Np 5 mikronów-to 5 lat trwałości.10-to 10 lat.

Myślę,że trwałość powłok zależy w dużej mierze od sposobu używania,rodzaju pracy i ubrania(np.mankiety koszuli).

Również od tego,jak często właściciel zegarka-usiłuje go doprowadzić do idealnej czystości(przecieranie szmatkami itd)

Jeżeli będzie mało używany-to trwałość powłok będzie długowieczna.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników tissota :D , a ja właśnie zamówiłem Tissota T044.430.26.051.00, PRS 516 AUTOMATIC. Już nie mogę się doczekać! pod koniec tygodnia powinien być. Czy ktoś z Was posiada ten model ? jak wrażenia ? dobrze sprawuje się zegarek ? pozdrówka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam ptaku ma ten model, możliwe że coś tam Ci o nim napisze :) Ja przymierzałem go kiedy kupowałem swojego PRSa, ale wybór padł na właśnie mój starszy model (fotki na początku 16 strony tematu).

Edytowane przez kurdzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam ptaku ma ten model, możliwe że coś tam Ci o nim napisze :) Ja przymierzałem go kiedy kupowałem swojego PRSa, ale wybór padł na właśnie mój starszy model (fotki na początku 16 strony tematu).

 

ok, to zaraz zobaczę sobie Twojego sikora :) pozdrawiam! najgorsze to oczekiwanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdzio zegarek masz konkret :) strasznie bransoleta podoba mi się w tych modelach. Szkoda, że w nowych nie ma :( szczerze to masz szczęście, że ten model znalazłeś u Kruka ehh! uchował się dla Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdzio zegarek masz konkret :) strasznie bransoleta podoba mi się w tych modelach. Szkoda, że w nowych nie ma :( szczerze to masz szczęście, że ten model znalazłeś u Kruka ehh! uchował się dla Ciebie :)

Dzięki za opinię, zobaczysz że jak przyjdzie Twoje "dziecko" to też będziesz wniebowzięty :) co do bransolety, rzeczywiście starszy model urzeka bardziej niż nowy, także między innymi dlatego wybór padł na mój egzemplarz. Racja, Kruk chyba wiedział, że przyjdę go kupić :)

Pamiętaj wrzucić fotki jak już zegarek wpadnie w Twoje ręce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywolany do tablicy stawiam sie :) O tissociku moge powiedziec tylko ze "bedzisz Pan zadowolony". Co do dokladnosci to moj egzemplarz robi okolo +3s/doba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, jak tylko przyjedzie zegarek to wrzucę fotki :D myślałem jeszcze o zegarku SEIKO Premier SSA021J2 4R39 Open Heart. Koleś na allegro sprzedaje po 1470 pln. Pisze, że nowy, fabrycznie zapakowany w oryginalne pudełko Hmm, tylko cena mnie zastanawia bo na innych stronkach ten sikor chodzi po 2400 pln. Czyżby takie promo zrobił na zegarynkę ? coś mi tu śmierdzi podróbą :) tym bardziej, że fotki nie są robione przez niego, tylko ściągnięte ze stronki. Nawet pisałem do typka i jak zauważył zainteresowanie z mojej strony to od razu cenę podniósł na 1631 pln i napisał,że te zegarki wycofują z rynku, stąd podniesiona cena, to prawda ? moim zdaniem ściema...bo cena ponownie wróciła na 1470 pln i do tej pory nikt nie kupił tego zegarka...wracając do mojego tissota :D to z wyboru jestem bardzo zadowolony. Co sądzicie o tym seiko ? zapraszam do rozmowy. Peace! :D wrzucę jeszcze link do tego seiko http://allegro.pl/seiko-premier-ssa021j2-4r39-open-hearth-i3138884806.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Seiko to nie ten watek, poza tym ten zegarek kosztuje okolo 600$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Seiko to nie ten watek, poza tym ten zegarek kosztuje okolo 600$

wiem, że nie ten wątek ptaku ale to nic złego, że napisałem tutaj, który zegarek chodził mi jeszcze po głowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdradzilem Tissota dla ORISa ale ciagle maja zaszczytne miejsce w rotomacie. Czekam az wypuszcza jakis nowy fajny, duzy sportowy automat - pewnie sie skusze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego szuka takiego zegarka (oczywiscie nowy) :

Tissot

T035.407.16.051.00

post-1208-0-59921800-1366307815.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam swój akces do tak zacnego Klubu...

oto moje Tissoty...:

 

ten był mojego dziadka cal 28:

20042013554.th.jpg20042013555.th.jpg

 

zaś ten , mego taty cal 31.21:

20042013557.th.jpg20042013558.th.jpg

reszta... moje...

dwa ostatnie jeszcze moje...(sprzedaję)...

 

20042013561.th.jpg

cal 2461

20042013527.th.jpg20042013530.th.jpg

 

T-Win..... Autoquartz

20042013535.th.jpg20042013541.th.jpg

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez wiejo3

Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje uszanowanie wielbicielom Tissota,

Oto mój pierwszy, ale nie ostatni Tissot, model Seastar:

post-60779-0-23949800-1366494157_thumb.jpg

post-60779-0-76209400-1366494180_thumb.jpg

post-60779-0-54367200-1366494211.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

Na jednej ze stron internetowych(salon jubil.zegar) pojawiły się zdjęcia nowości Tissota.

W mojej ocenie, Tissot idzie w dobrą stronę.:))

Bardzo ciekawe nowe modele.:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wiejo3 - fajne pamiatki rodzinne, ale cos fotki sie nie powiększają


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.