Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lestaf

Policzmy SEIKO 5

Rekomendowane odpowiedzi

A oto moje dwie piątki. :D

 

Pierwsza

post-63153-0-97826800-1399204379_thumb.jpg

post-63153-0-62142400-1399204456_thumb.jpg


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i druga

post-63153-0-51011600-1399204590_thumb.jpg

post-63153-0-69810200-1399204618_thumb.jpg

post-63153-0-47795800-1399204668_thumb.jpg


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że paska nie mogę do niej założyć.

xmj8.jpg


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak
Napisano (edytowane)
Ich auch (zakupiony jako powystawowy z Niemiec w polskim sklepie internetowym)
 

 

Edytowane przez liscak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad tydzień temu spacerowaliśmy z żoną w jednej z łódzkich galerii handlowych i natknęliśmy się na Time Trend, w którym się zatrzymałem aby pooglądać witryny. Od zawsze lubiłem oglądać zegarki;) Nie miałem zamiaru kupna czegokolwiek, jednak spodobał mi się jeden z Lorusów, Pani zaproponowała przymierzenie no i się zgodziłem, No fajny, w niezłej cenie. Ale zapytałem o jakiś automat. No to mi pokazała Seiko które akurat mieli w promocji. Jednakże oboje stwierdziliśmy, że jest za mały, bardziej damski niż męski choć cena poniżej 300 zł i pokusa posiadania automatu była silna;) Sprzedawczyni stwierdziła, że dla porównania pokaże mi więsze Seiko 5 w automacie, no i przyniosła egzemplarz, w którym się zakochaliśmy od pierwszego wejrzenia:) Cena już nie była taka korzystna ale Pani zaproponowała rabat 15%, wyszło 660 zł więc się zdecydowałem na kupno i stałem się posiadaczem Seiko 5 Sports Automatic.

Zegarek jest piękny, nie mogę oczu od niego oderwać. Jedyne co mi przeszkadza to fakt, iż jest troszkę za luźny a ma szerokie ogniwa i zdjęcie następnego spowoduje, że będzie z kolei za ciasny. Ale to drobnostka. Sprawdziłem rezerwę chodu - 43 godziny.

Przez ten zegarek złapałem bakcyla zegarkowego który może się mocno negatywnei odbić na moim portfelu;)

 

Zdjęcia:

http://imgur.com/a/w4LDN#qe0AENJ

Edytowane przez cezar1125

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad tydzień temu spacerowaliśmy z żoną w jednej z łódzkich galerii handlowych i natknęliśmy się na Time Trend, w którym się zatrzymałem aby pooglądać witryny. Od zawsze lubiłem oglądać zegarki;) Nie miałem zamiaru kupna czegokolwiek, jednak spodobał mi się jeden z Lorusów, Pani zaproponowała przymierzenie no i się zgodziłem, No fajny, w niezłej cenie. Ale zapytałem o jakiś automat. No to mi pokazała Seiko które akurat mieli w promocji. Jednakże oboje stwierdziliśmy, że jest za mały, bardziej damski niż męski choć cena poniżej 300 zł i pokusa posiadania automatu była silna;) Sprzedawczyni stwierdziła, że dla porównania pokaże mi więsze Seiko 5 w automacie, no i przyniosła egzemplarz, w którym się zakochaliśmy od pierwszego wejrzenia:) Cena już nie była taka korzystna ale Pani zaproponowała rabat 15%, wyszło 660 zł więc się zdecydowałem na kupno i stałem się posiadaczem Seiko 5 Sports Automatic.

Zegarek jest piękny, nie mogę oczu od niego oderwać. Jedyne co mi przeszkadza to fakt, iż jest troszkę za luźny a ma szerokie ogniwa i zdjęcie następnego spowoduje, że będzie z kolei za ciasny. Ale to drobnostka. Sprawdziłem rezerwę chodu - 43 godziny.

Przez ten zegarek złapałem bakcyla zegarkowego który może się mocno negatywnei odbić na moim portfelu;)

 

Zdjęcia:

http://imgur.com/a/w4LDN#qe0AENJ

Gratuluję pięknego zegarka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Jednakże oboje stwierdziliśmy,  Jedyne co mi przeszkadza to fakt, iż jest troszkę za luźny a ma szerokie ogniwa i zdjęcie następnego spowoduje, że będzie z kolei za ciasny...

 

Długość bransolety można wyregulować też przy zapięciu, a nie tylko odejmując ogniwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj trafiłem na ten wątek, a więc i ja wklejam swój majątek :) :)

post-29384-0-96549100-1402481347_thumb.jpg

post-29384-0-68234800-1402481352_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długość bransolety można wyregulować też przy zapięciu, a nie tylko odejmując ogniwa.

 

No właśnie też sobie to wczoraj uświadomiłem - pięć sekund pracy ze szpilką i jest idealnie:)

Szkoda, że facet "fachowo" regulujący na to nie wpadł... Ale lepiej późno niż wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od wczoraj moja pierwsza piatka poprostu cuuuudo a w szczegolnosci ta tarcza ktora moim zdaniem dodaje czegos temu zegarkowi ....na pewno to nie ostatni moj automat  seikowy heheheheh chyba zlapalem bakcyla z tymi zegarkami .

 

Pozdrawiam

 

Kubapost-72039-0-89606500-1402482802_thumb.jpgpost-72039-0-65324300-1402482822_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od wczoraj moja pierwsza piatka poprostu cuuuudo a w szczegolnosci ta tarcza ktora moim zdaniem dodaje czegos temu zegarkowi ....na pewno to nie ostatni moj automat  seikowy heheheheh chyba zlapalem bakcyla z tymi zegarkami .

 

Pozdrawiam

 

Kubaattachicon.gifIMG_5223.JPGattachicon.gifIMG_5226.JPG

sorki ...mialo byc ta kratka na tarczy ...ups

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy zakup. SNKK71K1. Co prawda wersja składana w Chinach ale cena nawet jak na Polskie warunki niska. 240zl.

 

post-27550-0-00150300-1403695915_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@breslauer - tak to nie zadziała :) :)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

file:///C:/Users/Symela/Desktop/najnowsze/WP_20140613_009.jpg

To na serio? Gdzie stoi komputer?

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza piąteczka: SNKE57

 

IMGP8382.jpg

 

IMGP8392.jpg


Seiiko SNKE57, Seiko SNK803, Orient Sparta (EV0N002W), Orient Curator (FFD0J004W0), SeaGull 1963, Orient Bambino (SER2400EW0), Parnis Power Reserve Automatic B2, Gerlach RWD-6, Gerlach CWS Sokół 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna,dobrze wyglada z tym paskiem

Pasek robiony przez forumowicza (andygp)


Seiiko SNKE57, Seiko SNK803, Orient Sparta (EV0N002W), Orient Curator (FFD0J004W0), SeaGull 1963, Orient Bambino (SER2400EW0), Parnis Power Reserve Automatic B2, Gerlach RWD-6, Gerlach CWS Sokół 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się, choć przymierzam się do zmiany tarczy na ff, tylko żaden z moich zegarmistrzów nie chce tego zrobić od ręki... udają, że to bardzo poważna sprawa ;) a jeden powiedział nawet, że chcę oszpecić zegarek...

a6e7e8a5.jpg

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem który to już numer, ale myślę że to mało ważne, a oto mój pierwszy Seiko, model SNK809K2:

post-46829-0-28476200-1405804624_thumb.jpg

Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.