Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lestaf

Policzmy SEIKO 5

Rekomendowane odpowiedzi

To ja się swoja piąteczką ostatnio zakupiona pochwale  SNK601K1 B) Ciekawi mnie ta bransoleta dziwne bo nie ma oznaczenia na klamerce Seiko.. Spotkał ktoś taka?

 

dsc-0279.jpg

 

 

dsc-0281.jpg

 

 

Wraz z towarzyszami :D

Casio G shock GW6900,  DW 5600, Timex Expedition T49261, Adriatica  4206, i wspomniany wyżej  Seiko

 

dsc-0283.jpg

Edytowane przez jacek-astra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ciekawi mnie ta bransoleta dziwne bo nie ma oznaczenia na klamerce Seiko.. Spotkał ktoś taka?

 

 

Sprawdziłem jak to wygląda w sprzedaży, na nzwatches identyczne seiko ma klasyczną bransoletę od piątki, w tym klasyczne zapięcie z logo "5"

 

post-30539-0-02075000-1411369377_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla statystyki melduje snzg13k1

post-73391-0-31745900-1412753383.jpg


Są tacy, co mają rozum, a są tacy, co go nie mają, i już.  Kubus Puchatek

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zrobiony pasek. Sam robiłeś?

Tak. Własnoręcznie przycięty ;) 24 mm

Pięknie się komponuje z ciemnogranatową tarczą.

Edytowane przez Elemental

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla statystyki melduje snzg13k1

Gratuluję, po przerobieniu kilkunastu zegarków dochodzę do wniosku, że to mój ideał EDC ;). Super mu na paskach, a i na kajdanie staje się uniwersalny :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam go za uniwersalny zegarek. Dobry stosunek  ceny do wyglądu i jakości. "We wszystkim i do wszystkiego pasuje".

Tu na pasku.

post-73391-0-50317800-1412838540_thumb.jpg


Są tacy, co mają rozum, a są tacy, co go nie mają, i już.  Kubus Puchatek

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam go za uniwersalny zegarek. Dobry stosunek  ceny do wyglądu i jakości. "We wszystkim i do wszystkiego pasuje".

Tu na pasku.

 

Jaki kolor masz tarczę,  ja mam granat i zastanawiam się jaki kolor, styl skórzanego paska dobrać :

 

seiko11.gif

 

Myślę o tych dwóch :

 

post-71505-0-40407100-1412848218_thumb.jpg

 

post-71505-0-83760000-1412848224_thumb.jpg

 

Co wy na to ?


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch to bym ten drugi założył, pierwszy jakiś taki płaski i nijaki się wydaje.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem ten z niebieską nitką myślę, że będzie ok


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem drugi lepiej pasuje.Czy można wiedzieć gdzie kupiłeś? A propos tarczy to jest czarna.

Edytowane przez Rufer

Są tacy, co mają rozum, a są tacy, co go nie mają, i już.  Kubus Puchatek

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem drugi lepiej pasuje.Czy można wiedzieć gdzie kupiłeś? A propos tarczy to jest czarna.

 

Zegarek na http://mywatcheshub.com a pasek na allegro

Edytowane przez lpociask

Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.


Są tacy, co mają rozum, a są tacy, co go nie mają, i już.  Kubus Puchatek

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga i długo wyczekiwana piątka, SNK809

DSCN0054_zps3e9b96b3.jpg


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mój wintydż Seiko 5 z roku 1991 chodzi po regulacji z dokładnością... + 1,5 sekundy na dobę. Szwajcarzy się chowają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mój wintydż Seiko 5 z roku 1991 chodzi po regulacji z dokładnością... + 1,5 sekundy na dobę. Szwajcarzy się chowają :D

Szwajcarzy wyrobili sobie markę i tyle. Dobry szwajcar ma kosmiczne ceny a te szwajcary z niskiej puły są niedorobione. Kiedyś zachciało mi się szwajcara to kupiłem Blysse. Zegarek ładny ale wskazówki nie trafiały w indeksy aż oczy bolały. Szybko jä sprzedałem, dołożyłem kasy i kupiłem atlantica wordmastera 17 jewels, nojkę i dwa razy w ciągu 5 lat się popsuł. Zegarmistrz, który na codzien zajmuje się renowacją starych vintydzów miał problem z regulacją i twierdził, że mechanizm był kiepsko wykonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwajcarzy wyrobili sobie markę i tyle. Dobry szwajcar ma kosmiczne ceny a te szwajcary z niskiej puły są niedorobione. Kiedyś zachciało mi się szwajcara to kupiłem Blysse. Zegarek ładny ale wskazówki nie trafiały w indeksy aż oczy bolały. Szybko jä sprzedałem, dołożyłem kasy i kupiłem atlantica wordmastera 17 jewels, nojkę i dwa razy w ciągu 5 lat się popsuł. Zegarmistrz, który na codzien zajmuje się renowacją starych vintydzów miał problem z regulacją i twierdził, że mechanizm był kiepsko wykonany.

To tak jak z mercedesem. Beczki jeżdzą i nie chcą przestać a okulary i nowsze modele korniki wpierniczają na żywca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SNKK25K1

Twój SNKK25K1 ma kopertę i bransoletę identyczną jak mój SNKE53K1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.