Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lestaf

Policzmy SEIKO 5

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zawsze cena idzie w parze z jakością, mi moją 5teczke udało sie wyrwac za 200zł na aukcji sklepu :) i tez jestem zachwycony, a luma w seiko niszczy system :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym moje Seiko 5 zostało poddane próbie wodoszczelności. Producent deklaruje 30m. Tymczasem ja przez 5h kąpałem się w nim we wzburzonym Bałtyku. Waliły w niego fale, wielokrotnie też pozostawał pod wodą. Nawet maleńkiego zaparowania nie było !!! Ten zegarek to prawdziwy diver, wzór wytrzymałości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nadzwyczajnego  ;) Z moim też zdarzyło mi się pływać, bardzo często pod prysznic lubi ze mną iść i nic się nie dzieje. Oczywiście nie zachęcam innych do takich eksperymentów, w końcu to tylko 30M. 


Instagram: przemekspce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nadzwyczajnego  ;) Z moim też zdarzyło mi się pływać, bardzo często pod prysznic lubi ze mną iść i nic się nie dzieje. Oczywiście nie zachęcam innych do takich eksperymentów, w końcu to tylko 30M. 

 

Owszem nadzwyczajnego :) nie mówię o przepłynięciu basenu, lecz o katowaniu pół dnia w warunkach wzburzonego morza.. przy 30m wodoszczelności.. Teraz lubię moje Seiko 5 jeszcze bardziej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli WR w 5tce jest podane z rezerwą ;-) niby dobrze wiedzieć,ale z drugiej strony,może Wasze akurat miały szczęście i nie puściły wody? Ja jednak mojego aviatorka nie będę tak testował :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiła się tu u Nas na bazarku więc bez wahania ją wziąłem bo od jakiegoś czasu szukałem jej, a nasze sklepy nie posiadają tego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny model,kiedys mialem okazję wymienić za Amfibie Ministry ale bylem w niej zakochany i się nie zdecydowałem...teraz trochę żałuję.Koledzy,parę postów wyżej pokazywałem mojego aviatorka SNK809...powiedźcie mi ta koperta jest tak polerowana na mat czy piaskowana?cóż to jest...pytam bo zegarka używam na codzien i lapie rysy a chciałbym wiedzieć co potem można z ta koperta zrobić żeby ja odświeżyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Amildor

Chcialem wrzucic zdjecie ale mam jakies techniczne problemy.jestem zachwycony zegarkiem.na zywo cudo.w kolorze blue.ciekawe czy w innych kolorach tez taki slodziak na zywo.mam zegarki x razy drozsze ale to wlasnie ten zegareknie tak zachwycil.sam sie az dziwie.pozdrawiam wszystkich fanow snxs77k!

Niech się dobrze nosi ;) Też go mam i jestem zachwycony jego ogólnym designem, wspaniała robota ludzi z seiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką zupełnie nową piąteczkę SNZJ19K1 i jest nawet do sprzedania  :D

 

89171906507774897039.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przywitam i pochwalę swoimi "piątkami" Niestety kupowałem je jako "nieboszczki" ale teraz żyją i cieszą się drugim życiem. Mam sentyment do tych starszych piątek, aczkolwiek najbardziej nie lubiany przeze mnie mechanizm to cal. 7009. Niestety limit nie pozwala na pojedyńcze fotki, chyba ten bałaganik na "warsztacie" zajmuje tyle KB. Pozdrawiam miłośników Seiko 5

post-50262-0-78294500-1442949848_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miał być jednym z piewszych, wyszło inaczej, ale co się odwlecze...
 
Panie i Panowie! Atlas aka Landshark:
 
 

 

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Miał być jednym z piewszych, wyszło inaczej, ale co się odwlecze...
 
Panie i Panowie! Atlas aka Landshark:

 

Dostępny tylko z drugiej ręki? Ładny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostępny tylko z drugiej ręki? Ładny 

 

Z tego co wiem nie. Np na zatoce jest ich trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem się zaprezentować wcześniej, ale lepiej późno niż wcale :)

 

SNZG11 z granatowym paskiem Pattini:

post-82992-0-45109100-1443723860_thumb.jpg

post-82992-0-81456000-1443723868_thumb.jpg

 

Natomiast coraz bardziej chodzi mi po głowie wymiana jego na SRP481:

 front_seiko_SRP481.jpg

 

Jedyne czego się boję, to że będzie on zbyt duży na moje 16,5 cm w nadgarstku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.