Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lestaf

Policzmy SEIKO 5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

e-zegarki.pl ale cena była duuuuuuuuużo niższa niż ta obecna chociaż zegarek już jest tam niedostępny. Na creationwatches.com masz ten zegarek w dobrej cenie tylko pod ref. SRPB21J1

Gdyby nie jego wielkość, już bym się decydował... Niestety, na mój wątły nadgarstek trochę za duży  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Mimo że generalnie interesują mnie tylko vintage to ten model idealnie wpisuje się w takie klimaty.

No bo to taki vintage tylko w nowym wydaniu :) i właśnie dlatego mnie urzekł. Tylko jego rozmiar nie jest jak w zegarkach vintage weź to pod uwagę- 45mm bez koronki, raczej na większe nadgarstki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moja roczna 5. Przy wyborze mocno zastanawiałem się nad snzf17k1, ale ostatecznie wygrał ten. Teraz z dnia na dzień podoba mi się bardziej :Ppost-77706-1509623074,4041_thumb.jpgpost-77706-1509623082,4736_thumb.jpg

 

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dołączam do klubu z moim zaciągiem piąteczek  :rolleyes:

 

Fajne stadko  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka "piąteczka" dotarła ostatnimi czasy... :)

b246fb85f7a5cff17ea34c7c4000baa7_big.jpg

 

Jest i mój ,na razie trochę spieszy 1min/dobę.Naprawdę fajny zegar i niedrogi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo w gablocie, kombinacja kolorystyczna tarczy i paska wygląda super  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś deszczowo w okolicy.

 

post-90102-0-77728800-1514453838_thumb.jpg


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....Jest i mój ,na razie trochę spieszy 1min/dobę.Naprawdę fajny zegar i niedrogi .

miałem na oku z tej serii ciemną limitkę z "5" na sekundniku i taką chropowatą tarczą - ale wydała mi się ostatecznie taka trochę smutna

potem upatrzyłem sobie ten właśnie niebieski. ale jak już koledzy wspomnieli jest łudząco podobny do Hamiego pan europ - a takiego mam, to też odpuściłem

obecnie stanęło na wersji bordo tarcza. już miałem go klikać, ale przypadkiem wpadł mi na ekran seiko ssa285 i poczułem motyle w brzuchu. bordo musi chwilkę poczekać. ssa285 jest w drodze. zdjęcie jeszcze z neta, ale może komuś taki styl podejdzie pod gust

post-92558-0-02617300-1514912567_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorystycznie też fajny ale IMO za dużo dzieje się na tarczy , gdyby nie było tych cyferek minutowych byłoby chyba lepiej...

Napisz jak dojdzie i jak to wygląda  "na żywo"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwestia gustu, dla mnie jeszcze jest spokojnie na tarczy. jedna subtarcza jest do zaakceptowania. nie pasują mi wszelkie chrono z 2 lub 3 subtarczami.

jak dojdzie dam znać o pierwszych wrażeniach. pewnie kilka dni to potrwa bo idzie włoską pocztą międzynarodową.


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ciekawe na jak długo tym razem piąteczka zagości na nadgarstku kolegi ;)? Poprzedni model dużo ładniejszy.

Pożyjemy, zobaczymy ;-) Mnie tam akurat sngz podoba się bardziej, stąd powrotu do snk nie było :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czyli jednak sprzedałeś tego kurdupla?

Si, kurdupel poszedł do ludzi i zdecydowałem się na coś w "męskim" rozmiarze  ;)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

SNKH11. Było już? ;)

Pewnie już było, ale czy to ma jakieś znacznie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do wielbicieli ,,piątek"  - 803 jest mój, a 809 mojego syna.

 

1352262adbdf9796med.jpg

 

A przy okazji proszę Was o pomoc B) Wiecie może gdzie (jakieś namiary na polskie sklepy stacjonarne/www. , etc.) mogę kupić do naszych ,,piątek" skórzane paski ( 19 mm w ,,uszach" ? ) tego typu ze zdjęć ?

 

https://scontent-sea1-1.cdninstagram.com/vp/540254f614e1acb33d1b1fe0d91d762d/5AF5C7CF/t51.2885-15/s480x480/e35/17125425_747804232055784_6647673084222373888_n.jpg?ig_cache_key=MTQ2NTc5NDY2ODAxMjE5MjEwNA%3D%3D.2

 

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRLGN0i0bOWNPj1Xj5gmYggmGb0qpwzy6iQZr8Ljdaw9lBVrs1C1Q

 

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/5d/b1/40/5db14086695523178edd2066d4d4ba67.jpg

 

Serdecznie dziękuje za pomoc

 

Pozdrawiam

furraan

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.