Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lestaf

Policzmy SEIKO 5

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem swój pierwszy automat. Wybór padł na SNK807K2. Zakup dokonany na CW, 

Wysłany poczta lotnicza czy kurierem?tu na forum jest watek o CW http://zegarkiclub.pl/forum/topic/71113-zakupy-na-creationwatchescom/page-29?do=findComment&comment=2292344 .Dobrze by było abyś opisał na nim jak dostaniesz zegarek o opłatach lub innych niespodziankach.

Edytowane przez leks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłany poczta lotnicza czy kurierem?tu na forum jest watek o CW http://zegarkiclub.pl/forum/topic/71113-zakupy-na-creationwatchescom/page-29?do=findComment&comment=2292344 .Dobrze by było abyś opisał na nim jak dostaniesz zegarek o opłatach lub innych niespodziankach.

 

Wysłany pocztą. Nie było możliwości wyboru DHL. Pobrało mi z paypala 270 zł więc jakbym uniknął dodatkowych opłat to by było super. Oczywiście jak dojdzie to coś tam skrobnę w tamtym wątku. I dorzucę zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłany pocztą. Nie było możliwości wyboru DHL. Pobrało mi z paypala 270 zł więc jakbym uniknął dodatkowych opłat to by było super. Oczywiście jak dojdzie to coś tam skrobnę w tamtym wątku. I dorzucę zdjęcia.

Wysany pocztą-napisałeś o tej formie  wysyłki w okienku komentarze czy tylko zaznaczone było w kółeczku na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysany pocztą-napisałeś o tej formie  wysyłki w okienku komentarze czy tylko zaznaczone było w kółeczku na stronie.

 

Zaznaczone było na stronie. Nie znam się :P mój pierwszy zakup z Azji. Ale gdzieś o nich czytałem, że różnie wysyłają niezależnie co się zaznaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta koperta rzuciła mi się od razu w oczy.Jak jest z dokładnością chodu?Czytałem ,że ten model to +,- 6-7 sekund na dobę.

Nie mierzyłem, ale z tego co widzę nawet po dłuższym czasie (miesiąc) nie ma jakieś znaczącej korekty. Więc jest ok.

 

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczone było na stronie. Nie znam się :P mój pierwszy zakup z Azji. Ale gdzieś o nich czytałem, że różnie wysyłają niezależnie co się zaznaczy.

Lepiej było wpisać w komentarzu.Ja też kupiłem u nich Seiko 5 Model: SNK809K2.Napisałem w komentarzu poczta lotnicza.Mnie dzisiaj wysłali..Zobaczymy kiedy dojdą twój i mój.Napewno spotkamy się na forum o którym pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek. Ogólnie rzecz biorąc super zegar, ale nie bez wad. Największa to grubość. Utwierdził mnie w przekonaniu, że Glycine Combat Sub to dobry wybór na następny czasomierz. ;)

 

Rolex Submariner to lepszy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pękło mi szkiełko w starej "5" i chcę się upewnić, czy szkło w rozmiarze 31 mm /1.8 grubości będzie pasowało? Znalazłem takie na Alledrogo i  wydaje mi się, że na 99% powinno pasować.

A oto rzeczona "5":

 

post-51256-0-55424900-1529356142_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To i ja dołącze z moim nowym  SNZG07K1.

Posiadam go od 08 czerwca i do 20 czerwca zrobił -7s ,natomiast od 20 czerwca do dziś tj.25 czerwca zrobił -2s.

Całkiem fajnie jak by tak zostało,choć jak wyczytałem na forum nowy zegarek musi się dotrzeć ale mam nadzieję że dokładność bardzo się nie pogorszy.

Pasek nie specjalnie mi pasuje choć na lato nad wodę myślę ze się spisze.

Nie mniej jednak już zamówiony pasek od Pattini wzór Militarny brąz z kremowym przeszyciem by pasował do tarczy.

Ale jak to będzie ze sobą współgrać okaże się jak go dostanę.

Pozdrawiam.

 

post-105210-0-63972400-1529917200_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Gratuluję fajnej piąteczki  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,moja piąteczka SNK809K2 jest u mnie na ręku od 25.06.18r

post-104583-0-79507400-1530107148_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kolego @leks gratki tej 5tki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dzięki@fidelio.

Miałem kiedyś tą 5teczkę w kolorze kremowym, aka "pustynna burza" i bardzo miło ją wspominam. IMO to ciekawszy wybór niż jej większy brat z linii SNZG ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,moja piąteczka SNK809K2 jest u mnie na ręku od 25.06.18r

 

Gratki.

Tez mam dokładnie ten sam zegarek. ...leży w pudełku już dobre 3 lata, ale jak go kupiłem był świetny. Po czasie stał się dużo za mały (albo ręce mi urosły - jeszcze nie wiem).

Muszę się nie zgodzić z szanownym fidelio SNZG - są w/g mnie o wiele lepsze właśnie z racji na rozmiar :)


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Gratki.

Tez mam dokładnie ten sam zegarek. ...leży w pudełku już dobre 3 lata, ale jak go kupiłem był świetny. Po czasie stał się dużo za mały (albo ręce mi urosły - jeszcze nie wiem).

Muszę się nie zgodzić z szanownym fidelio SNZG - są w/g mnie o wiele lepsze właśnie z racji na rozmiar :)

Dla kogoś, kto potrzebuje większego midelu w takim klinacie, SNZG faktycznie będzie lepszym wyborem, bo jest jednak wyraźnie większy. Z perspektywy czasu dochodzę jednak do wniosku, że SNK jest zegarkiem ciekawszym ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadam się z kolegą Fidelio. Sam mam SNKK71K1 i uważam, że przykuwa uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To i ja dołącze z moim nowym  SNZG07K1.

Posiadam go od 08 czerwca 

@Royter zbliża się miesiąc od zakupu zegarka .Napisz 8 lub 9 lipca jak z dokładnością chodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.