Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lestaf

Policzmy SEIKO 5

Rekomendowane odpowiedzi

Zarysowania skłoniły Cię do usunięcia matowej warstwy?

Nie, szlif na połysk snk80x to popularny mod. Choć najczęściej w całości.

Edytowane przez calzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Konsekwentnie uważam, że fajnie to wygląda :-) A dzięki temu, że uszy nietknięte, to ciągle rasowy field/military, a nie "błyskotka" :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że tylko ja zbieram piątki, choć w szkole rożnie bywało, teraz nadrabiam :)

Miałem, sprzedałem i żałuję. Widzę jakie ceny osiąga ten model i mój żal się potęguje.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można dostać jeszcze za przyzwoita cenę :) Ja nie chciałem czekać i kupiłem w kraju.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że tylko ja zbieram piątki, choć w szkole rożnie bywało, teraz nadrabiam :)

 

 

Ta "piątka" równie dobrze wygląda na pasku:

 

 

post-51256-0-05657300-1539120617_thumb.jpg

Edytowane przez pixxar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ją już z wieloma różnymi paskami, nawet na krokodylu :) Mi najbardziej widzi się w oryginale, ale tak też można :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał. Zrobił dobre wrażenie. Tarcza jest świetna. Jednak na ręku jest dla mnie raczej zbyt masywny. Dam nam szansę jeszcze przez kilka dni. Jak się nie uda to może znajdzie nowego właściciela. Ale look ma pierwsza klasa. 50b89be589903435ab6223724d65bd51.jpg

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gratuluje, trzeba trochę przyzwyczaić się do niego, jest większy od monstera, ale też fajnie dopasowuje się do nadgarstka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSA273K1e6ffe008d4337e946d2a2ccbe2874986.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka


JTW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę swoim "cudeńkiem" :) Kupiony tydzień temu na CW za 450 zeta razem z cłem. Narazie śpieszy około 5 sek na dobę, zobaczymy po miesiącu..

PS. Luma świeci zaje...fajnie :D

post-103764-0-93333700-1543401786_thumb.jpgpost-103764-0-24232800-1543401791_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To i ja się pochwalę swoim "cudeńkiem" :) Kupiony tydzień temu na CW za 450 zeta razem z cłem. Narazie śpieszy około 5 sek na dobę, zobaczymy po miesiącu..

PS. Luma świeci zaje...fajnie :D

attachicon.gifIMG_20181128_112244.jpgattachicon.gifIMG_20181128_112327.jpg

Gratki fajnej militarnej piątki  :) Kiedyś popełniłem na forum reckę tego modelu, choć w innej kolorystyce  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.