Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lestaf

Policzmy SEIKO 5

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnią sztukę wziąłeś widzę. Masz fart, bo dziś rano chciałem klikać, ale wygrał inny model "piąteczki" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który wziąłeś? btw kod MANONTIME zbija cenę o 7%, aktualnie większych rabatów nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystałem z jakiegoś kodu na -5%, tylko taki znalazłem. Wziąłem SNXG47.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś taka "piąteczka" dotarła. Na razie szału nie robi, ale mam nadzieję, że jak jakiś ciekawy pasek jasnobrązowy zaaplikuję, to będzie znacznie lepiej :)

 

40888394383_9a99e7ecae_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak dla mnie, to dać mu jakiś fajny, jasnobrązowy zamszowy pasek i będzie kozak  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tę stronę zamierzam pójść. Myślałem jeszcze o jasnobrązowym strusiu, o takim na przykład: https://www.cheapestnatostraps.com/collections/shop-by-size/products/classic-3

Na razie plusem jest długość bransolety. Nie musiałem skracać, bo pasuje idealnie na mój nadgarstek. I tu się jej zalety kończą ;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna tarcza :)

Pewnie niedługo będzie w pojedynkach startować jak ją "podrasujesz" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie polecam skórzanych pasków z cheapestnatosrap, dostałem coś całkowicie innego niż na zdjęciach kompletny plastik nie skóra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A ja jedną razą zdecydowałem się na skórzane nato od niech i jestem bardzo zadowolony  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależy jaki pasek. Raz u nich kupiłem kilka pasków i to prawda, że większość była wątpliwej jakości, natomiast jeden z nich jest niczego sobie. Z tym, że nie rozpaczałem, bo te kiepskie akurat były na przecenie po chyba 2 dolary ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet polecam ten sklep na alli https://www.aliexpress.com/store/product/EACHE-Suede-Leather-Watch-Band-Hot-Sell-Beige-Light-Brown-Dark-Brown-Beige-Green-Black-Grey/1149481_1000005520997.html?spm=2114.12010615.8148356.7.1e5c7340Cf7bcj mam od nich ciemnobrązowy vintage (skóra nie zamsz z linku) za połowę ceny tego z cheapestnatostraps a jest o niebo lepszy. 

 

Moja 5 dopiero wyleciała z Singapuru, ale też myślę o jakimś pasku i chyba będzie jasno brązowy zamsz jak w linku powyżej. Myślicie że będzie pasował do SNXF05?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSA297

 

dokładnie taki  :)

Dziękuję Panowie. Kurcze, te niepozorne "piąteczki" naprawdę są świetne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł mój SNXF05, bez VAT, fotki wrzucę jak zorganizuję mu jakiś zamsz. 

 

Tarcza jest srebrno-szaro-biała, ja patrząc na zdjęcia myślałem że jest biała. Bransoleta, bardzo, bardzo słaba jakość, Casio w modelach za kilka stówek ma lepsze, ale nie wygląda tragicznie. Rozmiar paska niestety 19mm . Sam zegarek jest dosyć gruby ale nie widać tego na nadgarstku bo ma ładnie wyprofilowaną kopertę. Dla mnie rozmiar 36-37mm jest idealny (nadgarstek 16-17cm). To co robi robotę w tym zegarku to trójwymiarowe indeksy i oczywiście tarcza w kratkę. Mnie bardzo przyjemnie się kojarzy z zeszytem w kratkę i moją sympatią do matematyki.

 

Ogólnie w porównaniu do Orienta Bambino, Raya i jakiegoś Casio za 3 stówki, gdybym kupował pierwszy zegarek nie zdecydował bym się na Seiko 5, zdecydowanie warto dołożyć do Orientów (tylko szkoda że są takie duże  :unsure: ), ale mając inne zegarki myślę że warto mieć chociaż jedno Seiko 5 w kolekcji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, pochwal się koniecznie, jak zapaskujesz piąteczkę. Moja przybyła w trybie ekspresowym. Od zamówienia do listonosza minęło osiem dni :)

Jakie masz oznaczenia dni tygodnia? W mojej po angielsku i arabsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekamy na sesje fotograficzną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A jak wiadomo, bez foto się nie liczy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko bez konia, koń jest dzisiaj na cenzurowanym :P:D:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wiadomo, bez foto się nie liczy ;-)

 

WEs3U1I.jpg

 

Super, pochwal się koniecznie, jak zapaskujesz piąteczkę. Moja przybyła w trybie ekspresowym. Od zamówienia do listonosza minęło osiem dni :)

Jakie masz oznaczenia dni tygodnia? W mojej po angielsku i arabsku.

 

U mnie trochę dłużej bo dopytywali się dlaczego mam inny adres bilingowy i inny dostawy. Zdziwiłem się bo po dotarciu do Polski, bardzo sprawnie poszło. U mnie dni tygodnia tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.