Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pablo25

Jak sprawdzic autentycznosc zegarka?

Rekomendowane odpowiedzi

widze Panowie ze dyskusja rozgorzala na dobre z tymi podrobkami. Moje obawy brazly sie z tad, ze wystarczy wpisac w google ''replica watches'' i od razu dostaniecie setki stron z zegarkami po 100-200 dolarow! Ja dzieki waszej pomocy jestem juz w 99% procentach pewny mojego Hamiltona. A obecnie szukam taniego kwarcu dla zony:)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Podróbka", do tego brzydka.

Tak na prawdę to Breitling nawet nie ma w swojej ofercie takiego modelu.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie mogłem znaleźc B) dzięki bardzo! kupiłem go za 10 funtów. tak ze nie jestem załamany. B) dziekuje bardzo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Podróbka", do tego brzydka.

Tak na prawdę to Breitling nawet nie ma w swojej ofercie takiego modelu.

 

Też mi się nie podoba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 funtow?i sie jeszcze zastanawiales???????kto widzial Breitlinga za 10?????? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem taką replikę na własne oczy nawet przymierzałem. Jeśli chodzi o wygląd to osobiście lubię duże zegarki, ale ta replika Bretlinga to już przesada okolo 55mm. Poprostu wielki rzucający się z kilometra w oczy zegarek. Po za tym na allegro można kupić zegarki które wyglądają identycznie np Albatros i wiele innych. Jeżeli już komuś podoba się ten wzór i wielkość to lepiej kupić coś co nic nie imituje z jakąś zwykłą nazwą. To tak jak byście na poloneza przyczepili znaczek BMW i myśleli, że nie widać różnicy. Po za tym ktoś kto ma pojęcie co to za firma Breitling orientuję się ile takie zegarki kosztują i wątpię żeby uwierzył, że przeciętny Kowalski ma zegarek droższy niż samochód. Dla mnie noszenie takich podróbek jest poprostu smieszne. Lepiej kupić nawet bez firmówkę o podobnym wyglądzie (nie każdego stać na drogi zegarek), ale nie bawić się w podróby myśląc, że ktoś się nabierze, że mamy super drogi zegarek. Mój znajomy dał około 300zł za taką replikę za co mógłby mieć fajne używane Seiko.


Telefon nigdy nie zastąpi zegarka. To, że pokazuje godzinę nic nie znaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym zegarku z niebieską tarczą producent/projektant popełnił niewybaczalny błąd - stworzył ten zegarek..żartuję, natomiast błędem bijącym po oczach jest to, że księżyc jest "księżycowaty", choć nic go nie zasłania i powinien być w pełni.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podrobki...ech ile to jz napisano.repliki sa dla ludzi bez klasy B) i tyle.nie ma sie o co spierac.kolega nie wiedzial czy to oryginal czy nie spytal i teaz jest pewnie zawiedziony.choc miec oryginalnego Breitlinga za 10 funciakow to pewnie kazdy z nas by chcial miec B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie mogłem znaleźc B) dzięki bardzo! kupiłem go za 10 funtów. tak ze nie jestem załamany. B) dziekuje bardzo!

 

No to 5 dych jak psu w d*pę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ten zegarek jest prawdziwy?? Tu jest zdjęcie zegarka http://s1.zmniejszacz.pl/100/file0143__25201.jpg

 

wow, wyjątkowe cacuszko, niezwykle kunsztowny wyrób co zresztą widac na zdjęciu nieprawdaż? Osobiście spotkałem ten model zaledwie dwa razy w życiu, za pierwszym razem było to podczas delagacji w Chinach, zobaczyłem go na reku pewnego niezwykle majętnego chińskiego biznesmena, a drugi raz.....o cholera, ten drugi raz to tez było w czasie delagacji w Chinach......upsss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wejść na stronę www.rolex.ch i porównać "toto" z oryginalnym Roleksem

 

Oczywiście ,że ten "rolex" to jest radosna twórczość podróbkarska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to musiał być bateryjkarz, a nie zegarmistrz. Ten zegarek to tandetna podróba.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Podróba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, zmniejszajcie te *** zdjęcia angry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po czym Panowie poznaliście? na co zwrócić uwagę?

Rany.. wykonanie megatandeta, tarcza, wskazówki... z koperty obłazi chrom. W Breitlingu nie ma czegoś takiego jak chromowane koperty. Jest stal, złoto, platyna...

Zmień zegarmistrza, bo powinien był rozpoznać tego fejka z 20 metrów. Nawet po samym rozstawie osiek, bo tarczki są malutkie i skupione zbyt blisko środka zegarka. Po prostu jest tam użyty mechanizm, który oryginalnie pochodzi od jakiegoś dużo mniejszego, chińskiego zegareczka.

 

Jeśli numer referencyjny zaczyna się od 13, to oznacza że powinien być tam użyty mechanizm Valjoux 7750, który ma zupełnie inny układ. A konkretnie model 13048 wygląda tak:

http://www.breitlingsource.com/watch_details/Windrider_73.html


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Emporio Armani za takie pieniądze jak najbardziej może być oryginalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, prosiłbym o krótką fachową ocenę czy zegarki które biorę pod uwagę przy kupnie rzeczywiście sa oryginalne i czy można je kupic za taka cene. przebywam obecnie w usa wiec mam mozliwosc kupna wszystkiego z amazon.com mam nadzieje że wiekszosc zna te strone interesują mnie dwa zegarki tissota. jest kilku sprzedawców tych zegarków i są rozne ceny. pierwsza za 300$ z wysyłką z hongkongu to jest pewna podroba wiec nie biore pod uwage. ale cena 400$ przy cenie 525 oficjalnej stronie tissota wydaje sie niezla. pozatym w polsce po przeliczeniu na dolary ten zegarek tez kosztuje okolo 400$ na ztronie zegarownia.pl

 

http://www.amazon.com/gp/product/B003DW6HTK/ref=olp_product_details?ie=UTF8&me=&seller=

 

http://www.amazon.com/gp/product/B002I9XHW4/ref=olp_product_details?ie=UTF8&me=&seller=

 

Moze ktos z was kupowal juz zegarek ze stron www.dexclusive.com lub www.thewatchlocker.com.

 

dzieki za szybka odpowiedz

 

pozdrawiam Filip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

piszę pierwszy post wieć pewnie na 100% źle trafiam z tematem dyskusji ale mam pytanie

czy certina ze zdjęcia wyglada ( jest ) oryginalna?

Czy na podstawie zdjęcia można to ocenić?

Załączone miniatury

post-58577-0-90988400-1357744958_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.