Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Ulan

Jak przechowujecie swoje zegarki?

Rekomendowane odpowiedzi

Szybko potrzebuje pomocy,

Jutro rano wyjeżdżam, a w ramach zabezpieczenia zbiorku, dałem go do sejfu. Sęk w tym, ze ów sejf jest w garażu, w ktorym temperatura wynosi około 10 oC. Czy to nie zaszkodzi moim zegarkom? Dodam, ze kasetka jest w siatce foliowej, a każdy z zegarek jest zawiniety w szmatke.

Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni bedą sie "rosic"?


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko potrzebuje pomocy,

Jutro rano wyjeżdżam, a w ramach zabezpieczenia zbiorku, dałem go do sejfu. Sęk w tym, ze ów sejf jest w garażu, w ktorym temperatura wynosi około 10 oC. Czy to nie zaszkodzi moim zegarkom? Dodam, ze kasetka jest w siatce foliowej, a każdy z zegarek jest zawiniety w szmatke.

Co o tym myślicie?

Niezły patent  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zamierzam zrobić sobie ołtarzyk, bo ibecna gablota już pełna, reszta zegarków leży w szafie lub oryginalnych box'ach/

Chcę kupić coś takiego:

 

us52a.jpg

 

Zrobić półkę na ścianie i tę gablotę przymocować w pionie, pod kątem, do półki i do ściany. Testowałem z wyjmowaną szufladą z obecnej gabloty i przy dobraniu odpowiedniogo kąta nie ma zagrożenia, że poduszki z zegarkami wypadną z gabloty.

Tylko jest jeden problem - żona... Jak usłyszała o pomyśle, to o jakimś "po moim trupie" usłyszałem, albo coś? Ludzie, to już we własnym domu nie można sobie ołtarzyka postawić??

Moze wspomniec zonie o mozliwosci "zamiany problemu" na inny ktorej nie bedzie to przeszkadzalo.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, pomysł dobry - czekamy na realizację i wizualizację. A z żoną to bym nie zaczynał, bo do śniadaniowej herbatki może nieznanym sposobem pawulonik się przedostać i ołtarzyk będzie potrzebny, ale nie zegarkom ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni nabytek jeszcze troszke wolnego miejsca jest, ale mam nadzieje ze nie dlugo sie wypelni  :rolleyes:

5ab6b5a51c6b08e8med.jpg

 

c7a50aaf63d291f5med.jpg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pchlim targu wszystko mozna znalezc! 


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie,ale jadę rowerem..... ;)

Na kierownicy a moze na ramie  :lol: albo w moim miescie bardzo duzo rowerow z przyczepkami jezdzi  ;) a moze tak:

 

1566479253_59bd54c8e8.jpg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja wykonałem coś takiego  . W dziale radzieckich juz sie pochwaliłem , teraz wrzucę fotke tu .

 

oe8m.jpg

 

Cały opis w dziale z rdzieckimi zegarkiami . Ciekawych proszę o o zerknięcie i opinie 

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/6616-jak-przechowujecie-zegarki/page-29?do=findComment&comment=1067147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie - czy są w sprzedaży jakies pudełka przeznaczone na zegarki kieszonkowe?

Dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie było przechowywane w szufladzie luzem a od miesiąca w takim pudełku:

 

WB0cpNy.jpg
XzVBbT5.jpg

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zamierzam zrobić sobie ołtarzyk, bo ibecna gablota już pełna, reszta zegarków leży w szafie lub oryginalnych box'ach/

Chcę kupić coś takiego:

 

us52a.jpg

 

Zrobić półkę na ścianie i tę gablotę przymocować w pionie, pod kątem, do półki i do ściany. Testowałem z wyjmowaną szufladą z obecnej gabloty i przy dobraniu odpowiedniogo kąta nie ma zagrożenia, że poduszki z zegarkami wypadną z gabloty.

Tylko jest jeden problem - żona... Jak usłyszała o pomyśle, to o jakimś "po moim trupie" usłyszałem, albo coś? Ludzie, to już we własnym domu nie można sobie ołtarzyka postawić??

 

Fajne i dużo miejsca, aczkolwiek sądząc po cenach takich gablotek na mniejszą ilość zegarków, to gablotka zaprezentowana przez Ciebie musi być dosyć drogą inwestycją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nikt nic nowego nie pokazał,to kupione na starociach zamykane gablotki na kieszonki i cenniejsze naręczne uzupełniają pojemność mojego regału a i chyba nieżle wyglądają w mojej piwnicy :) biuro.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A...i nie polecam nieoszklonych gablot,pucowanie zegarków co tydzień musowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A...i nie polecam nieoszklonych gablot,pucowanie zegarków co tydzień musowe :D

Prawdziwe "centrum dowodzenia" :) -gratuluję i zazdroszczę


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.