Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Ulan

Jak przechowujecie swoje zegarki?

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sobie dzisiaj kupiłem taka szafkę. Jak widać przeznaczona była do przechowywania numizmatów, ale po drobnej adaptacji powinna pomiescić swobodnie 60 zegarków z paskami. Być może niektóre szufladki przeznaczę na kieszonki, albo "bezpaskowce". Spodobała mi się, bo to prawdziwe drewno.

post-23302-0-73772800-1303928769_thumb.jpg

post-23302-0-60181900-1303928778_thumb.jpg


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zamierzam zrobić sobie ołtarzyk, bo ibecna gablota już pełna, reszta zegarków leży w szafie lub oryginalnych box'ach/

Chcę kupić coś takiego:

 

us52a.jpg

 

Zrobić półkę na ścianie i tę gablotę przymocować w pionie, pod kątem, do półki i do ściany. Testowałem z wyjmowaną szufladą z obecnej gabloty i przy dobraniu odpowiedniogo kąta nie ma zagrożenia, że poduszki z zegarkami wypadną z gabloty.

Tylko jest jeden problem - żona... Jak usłyszała o pomyśle, to o jakimś "po moim trupie" usłyszałem, albo coś? Ludzie, to już we własnym domu nie można sobie ołtarzyka postawić??


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zamierzam zrobić sobie ołtarzyk, bo ibecna gablota już pełna, reszta zegarków leży w szafie lub oryginalnych box'ach/

Chcę kupić coś takiego:

 

Zrobić półkę na ścianie i tę gablotę przymocować w pionie, pod kątem, do półki i do ściany. Testowałem z wyjmowaną szufladą z obecnej gabloty i przy dobraniu odpowiedniogo kąta nie ma zagrożenia, że poduszki z zegarkami wypadną z gabloty.

Tylko jest jeden problem - żona... Jak usłyszała o pomyśle, to o jakimś "po moim trupie" usłyszałem, albo coś? Ludzie, to już we własnym domu nie można sobie ołtarzyka postawić??

 

Mam takie gablotki. Ogólnie fajne, ale powieszenie, czy postawienie jej w pionie (prawie pionie) to chyba nie jest najlepszy pomysł. Wypadanie poduszek to raz, a konieczność podnoszenia pokrywy to kolejny problem. Po prostu bedzie Ci niewygodnie siegać po swoje skarby.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Artur za podpowiedzi, temat jak widać wymaga przemyślenia, czy w ogóle ma sens jego realizacja, aczkolwiek ładnie by to wyglądało...

Póki co do rozrastającej się liczby zegarków kupiłem na szybko tę gablotkę - http://allegro.pl/elegancka-skrzynka-na-zegarki-okazjonalna-cena-i1579002632.html

Tania, prosta, bez fajerwerków, ale podstawową funkcję spełnia. Jak przyjdzie to zrobię foto i krótką recenzję, czy warto kupować.

pozdrawiam


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest jeden problem - żona... Jak usłyszała o pomyśle, to o jakimś "po moim trupie" usłyszałem, albo coś?

 

Oj ryzykuje kobieta! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chronofil ale super szafeczka Ci sie trafila!!! Dobrze wykonana duzo szufladek to jest to naprawde ladna! Gratuluje.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szybka recenzja tej skrzyneczki:

 

a.jpg

 

Plusy:

- skóra

- ładne przeszycia

- solidny zatrzask

- niska cena, faktura i szybka dostawa (24 godziny)

- bardzo niska waga, waży poniżej kilograma, więc można spokojnie używać jako transport do przewożenia zegarków

- wchodzi 10 zegarków, więc mobilnie tym bardziej

 

Minusy:

- szkło na wieku to pleksa, i to w dodatku cieniutka - kiepskiej jakości

- przegródki w środku wykonane z tektury, która potrafi się szybko zniszczyć

- twarde poduszki na bokach - to celowo, aby trzymały kształt, niemniej można zapomnieć o zapinaniu bransolet lub zegarków na krótszych paskach

- brak klucza przy zapięciu (zawsze to ochrona przed dziećmi)

- brak zawiasów na pokrywie - jest jakaś tasiemka, ale ma taką długość, że nie idzie postwić wieczka w pionie - zawsze opada, a nadmierna naciąganie powoduje pękanie mocowania tasiemki.

 

Reasumując - niezła alternatywa w przypadku przewożenia zegarków, jako stacjonarka u mnie będzie tylko przejściowo.

 

pozdrawiam

Edytowane przez split

pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że na plus wymieniłeś jedynie wygląd. A ważniejsze jest przecież wykonanie i trwałość.

A tu tasiemki zamiast zawiasów, tektura, plexi - czyli materiały niezbyt wytrzymałe. ;). I czy ta "skóra" to rzeczywiście prawdziwa skóra?

 

Strzelam że to made in China? Podaj cenę, to wiele wyjaśni.

 

Według mnie skrzynka nie warta zainteresowania.


 

Jeśli zaadoptujesz psa, to nie zmienisz tym świata, ale cały świat zmieni się dla tego psa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego można oczekiwać za 99 zł? Ja oczekiwałem dokładnie tego, co dostałem.

Mi była na gwałt potrzebna, bo duża gablota była już wypełniona. Jest rozwiązaniem przejściowym, ale do transportu będę ją na pewno używał.


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coprawda nie nowy ale tu nie pokazywalem. Jest godny polecenia ma duzo ustawien calkiem niezle wykonany. Minus nie jest na baterie ale pod namiot go i tak bym nie wziol :rolleyes:

 

a6f9e28ab8e5f3f1med.jpg

 

86402049a6c760d9med.jpg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedac dzisiaj na targu staroci mialem duzo szczescia i udalo mi sie kupic pudelko na guziki :) Jak je zobaczylem to odrazu wiedzialem do czego bedzie super!

 

fa626e74a9f22568med.jpg

 

A po rozlozeniu

 

ebc3f5ad2f4b9430med.jpg

 

Jest tez wersjia 3rzy pientrowa. Ale kupienie takiego pudeleczka graniczy z cudem gdyz wszyscy sprzedajacy uzywaja ich jako witrynki.

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość spam01

Złoty strzał. Gratuluję

Edytowane przez spam01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoje złotka trzymam w sejfie bankowym,no i co jakiś odwiedzam i nakręcam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z cyklu home made - zwinięte w rulon kawałki karimaty

gallery_41182_610_3029171.jpg

Edytowane przez Młody92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z cyklu home made - zwinięte w rulon kawałki karimaty

 

 

Fajny Lucz, jakby Ci sie znudzil, to pamietaj o mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny Lucz, jakby Ci sie znudzil, to pamietaj o mnie :)

Nie ma takiej opcji :) Pamiątka po dziadku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki jest mało zegarków to zainwestować muszę w rotomat - póżniej pudełko :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w skrzyneczkach takich po 24 i 12 sztuk - całkiem mało miejsca zajmują ale lekkie nie są

 

zdjcie11v.jpg

 

 

zdjcie13.jpg

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sneer coś takiego to radość dla oka i przyprawia o radość, zazdrość, zawiść i nie wiem co jeszcze. No piękna kolekcja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee tam..szału nie ma, to tylko pare atlanticów, omega i longin w dolnym prawym rogu.. fakt ze wszystkie w ładnym stanie:)

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee tam..szału nie ma, to tylko pare atlanticów, omega i longin w dolnym prawym rogu.. fakt ze wszystkie w ładnym stanie:)

Jakby to przehandlował to by nawet niezłe auto kupił pfupfu ja tylko bym sprzedawał -taki zawód.

Kolekcja piękna do pozazdroszczenia.Jak się rozwiodę z małżonką to też se tyle pokupie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

edit

Edytowane przez Szlamfajer

[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.