Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

czarna

damski zegarek wisiorkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Zaczniemy może od koperty...Wykonana ze srebra próby 800...Te litery JJ mogą oznaczać producenta koperty albo stanowić jakąś przedziwną, nieznaną mi puncę... Cały zegarek to klasyczny cylinder , było już o tym dużo pisane na tym forum, a jak Twój post zobaczy niejaki Pan Piotr to na pewno odeśle Cię do swojego wątku... Zegarek pochodzi tak Pi razy drzwi z około 1900 roku. Nazwy czy tez firmy niestety nie jestem w stanie określić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napis CUIVRE oznacza miedź po francusku co oznacza, że dekiel z tym napisem zrobiony z miedzi a raczej jej stopu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam... Zaczniemy może od koperty...Wykonana ze srebra próby 800...Te litery JJ mogą oznaczać producenta koperty albo stanowić jakąś przedziwną, nieznaną mi puncę... Cały zegarek to klasyczny cylinder , było już o tym dużo pisane na tym forum, a jak Twój post zobaczy niejaki Pan Piotr to na pewno odeśle Cię do swojego wątku... Zegarek pochodzi tak Pi razy drzwi z około 1900 roku. Nazwy czy tez firmy niestety nie jestem w stanie określić.

 

:) Nic dodać nic ująć, a odsyłać nie będę, u góry po prawej stronie jest formularz wyszukaj.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.