Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Old Smuggler

Policzmy Mako i Big Mako ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.


 


Pierwszy zakupiony automat, przyjechał dzisiaj (godzinkę temu) -- nie mogę nacieszyć oczu  :).


 


Orient Mako Black, kupiony od kolegi Istvan-a (link).


Pierwotnie miał być Blue ale za długo "rozmawiałem sam ze sobą" i ktoś mi go sprzątnął sprzed nosa  :).


 


Pozdrawiam


Marcin.


 


Edit 2016.07.18 - dodaję swoje zdjęcie :)


Orient Mako Black czarno pomaranczowe nato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiszcie i mnie do listy. Drogi Marcinie, to ja sprzątnąłem Ci Blue Mako, nie miej żalu, dla mnie tylko niebieska tarcza w tym modelu.

post-89805-0-82334400-1468587567_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Preses nie mam żalu, mogłem szybciej gadać "sam ze sobą" ;) i zdecydować się na Blue. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że niebieskiego też będę szukał - ale raczej będzie to Ray :D.

 

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big Mako byłby idealny gdyby nie to, że brak mu kropki lumy na bezelu, bardzo mi tego brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. BIG MAKO BLUE raz !

61f7da68cd1bf424dfeab678de0584d4.jpg

 

Wysłane z mojego Samsung Galaxy S7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie brakuje nie tyle kropki co lumy ;( stad dylemat czy nie kupic takiego

 

...

 

Luma nie jest aż taka zła, ale brak kropy uniemożliwia praktycznie odmierzanie czasu w ciemności przy pomocy bezela. Z tanich diverów najlepszy w tym jest wg. mnie Monster, ale już sam Monster średnio przypadł mi do gustu. Big Mako jest obecnie ciągle u mnie na łapie na przemian z Risemanem, ale im częściej się coś nosi tym bardziej wychodzą tego braki. W kategorii Diver, Big Mako dostaje u mnie 3 na szynach, ale w ocenie ogólnej wypada dużo lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Risemana nosiłem na zmianę z BM, dopóki nie wpadłem na genialny pomysł z wymianą bezela, paska i polerowania szybki w Ryśku. Skończyło się na uszkodzeniu sensora, przekręceniu jednego wkręta w mocowaniu dekla i ogólnym wkurwie. Riseman poszedł do syna i decyzja na zakup nowego G-Shocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem taki pasek na chwilę ale zdjąłem jednak, jakby był bez tych dziurek byłby chyba dobry.
 

post-41866-0-74498500-1476822882_thumb.jpg

post-41866-0-37917000-1476822893_thumb.jpg

post-41866-0-58024800-1476822900_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.