Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jimi Jump

Diver pobudza w łóżku ...

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, troszkę nietypowy temat, ale ...

 

Zauważyłem, że moja kobieta uwielbia, gdy mam założony na nadgarstku zegarek (jak jesteśmy w sypialni) !

Wyobraźcie sobie delikatny mrok i świecący w nim Diver, który pięknie oświetla ciało kobiety.

Tak się z(a)łożyło, że K3 Vostoka i Citizena Promastera (Dzięki Krzyzol!) bardzo lubi, ale za Orientem nie przepada (muszą popracować nad luminovą - bo za słabo świeci :D) Co ewentualnie byście polecili z mocno świecących zegarków? Orange Monstera, a może coś na Trycie ?? :D

 

Zabawne, że 3/4 z naszych kobiet beszta nas za kupowanie co raz to nowszych zegarków ;]

 

Pozdro :)

 

PS. Teraz to zupełnie inna radocha w łóżku ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby się nie okazało, że w sypialni zostanie tylko zegarek :)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej uzyc zegarka z napedem JADROWYM!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha a robią zegarki z vibracjami ? :)

Nie ale po Twoim poście pewnie zaczną :D Ktoś już podchwycił pomysł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, troszkę nietypowy temat, ale ...

 

Zauważyłem, że moja kobieta uwielbia, gdy mam założony na nadgarstku zegarek (jak jesteśmy w sypialni) !

Wyobraźcie sobie delikatny mrok i świecący w nim Diver, który pięknie oświetla ciało kobiety.

Tak się z(a)łożyło, że K3 Vostoka i Citizena Promastera (Dzięki Krzyzol!) bardzo lubi, ale za Orientem nie przepada (muszą popracować nad luminovą - bo za słabo świeci :D) Co ewentualnie byście polecili z mocno świecących zegarków? Orange Monstera, a może coś na Trycie ?? :)

 

Zabawne, że 3/4 z naszych kobiet beszta nas za kupowanie co raz to nowszych zegarków ;]

 

Pozdro :)

 

PS. Teraz to zupełnie inna radocha w łóżku ! :D

 

:)

 

Co do fajnie świecących zegarków to Omesie 300m świetnie wyglądają np. 2254, 2255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jimi, a może byś wystąpił w "Rozmowach w toku". Z Drzyzgą da się załatwić temat "Moją kobietę podniecają zegarki".

Opowiesz z detalami, co i jak...

Jak dobrze pójdzie, to kto wie - moze sesja zdjęciowa w "Życiu na gorąco"? :)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) :) :)

Proszę, proszę co za wyznania tu się pojawiają - zegarek mocno świecący podnieca :):D :D

 

Jimi ja bym powiedział że temat bardzo, bardzo nietypowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ja wam poradzę ... może i nietypowy temat ... ale za to jaki EFEKT !!! :)

Z tą Drzyzgą to nawet ciekawy pomysł :D

Założę perukę, okulary, sztuczne wąsy i będę mówił ze zmienionym głosem jak to moja kobieta nie osiąga orgazmu jeśli mam założony byle jaki zegarek lub wcale ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha a robią zegarki z vibracjami ? :)

psze bardzo

http://www.nextag.com/vibrating-alarm-watch/search-html


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ja wam poradzę ... może i nietypowy temat ... ale za to jaki EFEKT !!! :)

Z tą Drzyzgą to nawet ciekawy pomysł :D

Założę perukę, okulary, sztuczne wąsy i będę mówił ze zmienionym głosem jak to moja kobieta nie osiąga orgazmu jeśli mam założony byle jaki zegarek lub wcale ;P

 

CHWALIPIĘTA :D

 

A tak na poważnie poprostu to dla niej afrodyzjak jak dla kogoś innego każdy inny:)

 

Jeden (jedna) lubią ubiór policjanta, drudzy zabawić się w pokojówkę, jedna stringi, druga bokserki, a kolejna zegarek....to tak jak co niektorzy w czasie wiadomo czego lubią kobietę w szpilkach..... jesli tylko ma to urozmaicic co trzeba to jest to jak najbardziej ok:)


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że tu nie tyle chodzi o afrodyzjak, ale bardziej o zafixowanie seksualne związane z pierwszym razem. Podobno to jest bardzo silne u kobiet. Odtwarzanie podobnych "bodźców" działa na system skojarzeń.

Słyszałem (albo czytałem) o takim przypadku kobiety, która pierwszy raz miała z żulem w okolicach śmietnika. Potem ten szczególny zapach był przez nią odbierany jako silny afrodyzjak.

Faktycznie przy tej psychice kobiecej ta męska wydaje się prosta jak cep - większość facetów kręci to samo :P


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie próbujcie tego numeru ze swiecącym zegarkiem z obcą babą, bo możecie wiecej żonie nie poświecić :P


życie jest za krótkie żyby mieć tylko jeden zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified
pierwszy raz miała z żulem w okolicach śmietnika.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Powiem tak - każdy ma jakiś fetysz. To forum jest dobitnym tego przykładem.

A co do zegarka jako afrodyzjaka - trzeba uważać. Koledze żona powiedziała: Sexy jest ten IWC, chcę damską wersję misiaczku. Odpowiedź: Yyyy, ale kochanie masz już Konstelację a wiesz, no po co... Zakończenie: Spoliczkowanie, "Jak śmiesz", a potem "tak, na zegarki dla siebie cię stac ale żeby coś swojej ukochanej kupić, to już nie..." i Wieczór Płaczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to jest bardziej tzw. test, w których kobiety lubują się stosować względem swoich facetów. Tu nie chodzi o zegarek :)

Prawidłowa odpowiedź była w stylu : "kupię Ci najpiękniejszy i najdroższy, bo tylko taki jest Ciebie wystarczająco godny" itp. :P

Kluczem jest emocja, nie przedmiot fizyczny. Zresztą pewnie napisałem o oczywistościach :)


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Powiem tak - każdy ma jakiś fetysz. To forum jest dobitnym tego przykładem.

A co do zegarka jako afrodyzjaka - trzeba uważać. Koledze żona powiedziała: Sexy jest ten IWC, chcę damską wersję misiaczku. Odpowiedź: Yyyy, ale kochanie masz już Konstelację a wiesz, no po co... Zakończenie: Spoliczkowanie, "Jak śmiesz", a potem "tak, na zegarki dla siebie cię stac ale żeby coś swojej ukochanej kupić, to już nie..." i Wieczór Płaczu.

 

 

No wiesz ... Ja juz jazdy mam o zegarek dla NIEJ :P Szukam jak porąbany ... duży masywny najlepiej na bransolecie z czerwonymi wstawkami i jak się da automat i może być a nie musi chrono ... Muszę ściągnąć Festinę Tour De France 2007 męską ... ale ona ma 15 cm ob nadgarstka :/ ale chce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ... Ja juz jazdy mam o zegarek dla NIEJ :P Szukam jak porąbany ... duży masywny najlepiej na bransolecie z czerwonymi wstawkami i jak się da automat i może być a nie musi chrono ... Muszę ściągnąć Festinę Tour De France 2007 męską ... ale ona ma 15 cm ob nadgarstka :/ ale chce :)

 

hehe no to masz prawdziwa kobiete- mocna babka:) (bez obrazy) nic tylko się cieszyć i sprostać jej wymaganiom na każdym gruncie;)


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no to masz prawdziwa kobiete- mocna babka:) (bez obrazy) nic tylko się cieszyć i sprostać jej wymaganiom na każdym gruncie;)

 

 

No mocna to ona jest :P kręci się ostatnio za bardzo koło tego Orienta od Ciebie bo zauważyła podobieństwo do Rolexa XD

Chciała Ekranoplan Vostoka ... ale to bydle ma 44mm !!! to na mojej ręce ( a mam ją całkiem dużą ) wygląda dziwnie a co dopiero u niej ! Ta Festina będzie chyba najlepszym wyjsciem. Teraz to ona mnie będzie "wabić" w nocy luminovą :) ... Cholera - To już wiem jak się czują świetliki/ robaczki świętojańskie w czasie godów :) Hahahahaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, troszkę nietypowy temat, ale ...

 

Zauważyłem, że moja kobieta uwielbia, gdy mam założony na nadgarstku zegarek (jak jesteśmy w sypialni) !

Wyobraźcie sobie delikatny mrok i świecący w nim Diver, który pięknie oświetla ciało kobiety.

Tak się z(a)łożyło, że K3 Vostoka i Citizena Promastera (Dzięki Krzyzol!) bardzo lubi, ale za Orientem nie przepada (muszą popracować nad luminovą - bo za słabo świeci :)) Co ewentualnie byście polecili z mocno świecących zegarków? Orange Monstera, a może coś na Trycie ?? :P

 

Zabawne, że 3/4 z naszych kobiet beszta nas za kupowanie co raz to nowszych zegarków ;]

 

Pozdro :)

 

PS. Teraz to zupełnie inna radocha w łóżku ! :)

 

Na bazarze ktoś miał na sprzedaż dużo masy świecącej. Wysmarujesz się tam gdzie trzeba i noc upojną masz murowaną. Tylko co jakiś czas podłożysz pod lampkę, żeby naświetlić :P

Chyba, że Twoja kobieta używa Colgate bo podobno po tej paście to śnieżny uśmiech jest i blask zębów odpowiednio może naświetlić SL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarze ktoś miał na sprzedaż dużo masy świecącej. Wysmarujesz się tam gdzie trzeba i noc upojną masz murowaną. Tylko co jakiś czas podłożysz pod lampkę, żeby naświetlić :P

 

 

A wiem ... chciałem na wielkanoc Pisanki (NIE SWOJE ;P ) pomalować i włożyć do koszyczka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ale to bydle ma 44mm !!! to na mojej ręce ( a mam ją całkiem dużą ) wygląda dziwnie a co dopiero u niej !

Sienieznasz na kobietach :P One w pewnych okolicznościach mody, mogą założyć budzik na rękę i też będzie dobrze. Nazywają to sobie "his for her" tudzież "boyfriend watch", i polega to z grubsza na podkradradaniu nam naszych zegarków i potajemnym ich noszeniu. Zresztą nie dotyczy to tylko zegarków, a czasem i innych elementów garderoby.

Z zegarkami jest tak jak z koszulami. Facet jak założy zbyt dużą koszulę, to wygląda raczej żałośnie. Natomiast kobieta w przerośniętej męskiej koszuli wygląda nawet sexy :)

 

watches1.jpgBoyfriendWatchtrend.jpgPicture-3.pnglohan61-192x300.jpglohan2-208x300.jpg64e34560a51f4478_DSCN4415.xlarge.JPGboyfriend+watch.jpgjemima0505_468x592.jpgBTL_watch_layout1.jpg


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok ... Kupie jej U-Bota ! :P Hahaha ale masz racje ... ja z damska modą trochę ciut na bakier jestem :)

Kobiety ... kochane są :) :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laugh.gif

Aż się chce napisać:

 

Wpada facet do domu i krzyczy do żony:rozbieraj się i do łóżka. Ta zadowolona myk z ciuszków i chyc pod kołdrę z mężem a on nakrywa siebie i ją i do niej:zegarek kupiłem,patrz jak świeci...tongue.gif


"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laugh.gif

Aż się chce napisać:

 

Wpada facet do domu i krzyczy do żony:rozbieraj się i do łóżka. Ta zadowolona myk z ciuszków i chyc pod kołdrę z mężem a on nakrywa siebie i ją i do niej:zegarek kupiłem,patrz jak świeci...tongue.gif

 

 

Buahahahahahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!! Ooooo to było Dobre ... moje gratulacje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.