Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dziob.p

wiosenny zakup

Rekomendowane odpowiedzi

witam drogich forumowiczow

trzymajac nawias protokolu dyplomatycznego, wracam na forum po rocznej przerwie.

nie bede ukrywal ze na wiosne zawsze mnie "jakos tak bierze" na nowe obciazenie nadgarstka.

wiec przejde do sedna sprawy. Szukam zegarka.

(trudno by bylo wybrac odpowiednie pod forum wiec nowy temat znalazl sie tutaj) - w ramach scislosci

 

poszukiwany zegarek to cos w stylu:

http://www.ispeed.pl...2M563_foto1.jpg

albo

http://www.larrybigg...ce244fd4ae0.jpg

wiec juz was pewnie nakierowalem ze szukam divera - Timex ze wzgledu na cene Casio w sumie tez. Casio zawsze wydawal mi sie jakis taki dzieciecy, nie umniejszajac serii G, bo swoj wklad w swiat zegarkow technicznych miala.

aha, odrazu sie wytlumacz. zawsze kochalem mechaniczne zegarki ale troszke sie rozleniwilem i pragne kwarca, pierwszego posrod tych ktore nazbieralem w ciagu ostatnich lat.

dalej, w stylu:

http://www.schmieman...p-700-1avef.jpg

ten utrzymuje klimat divera, i ma cos na czym mi zalezy czyli budzik (jak kto woli alarm) i kilka mniej istotnych pier**l.

Poszukiwany zegarek, musi spelniac sie w roli codziennego kompana, wyprawowego druha i zeby garnituru nie szpecil.

jednym slowem do wszystkiego. na omege mnie nie stac.

 

Teraz wart wspomniej o funduszach. Moja sakiewka pozwala mi na wydatek 200 zl ewentualnie okolice tej kwoty w zaokragleniu na -.

w moje oczy wpadl powyzszy timex (190zl i mam nawet kwarca od kilku lat tej marki i dziala bez zarzutu) ale jest z mosiadzu chromowanego a nie ze stali pozatym bezel pewnie "cienko" malowany co spowoduje szybkie jego rysowanie (tej informacji nie znalazlem wiec nie potwierdzam).

drugi pretendet to casio marine gear znajdujacy sie w linku powyzej. Stalowy, ma alarm, ale bezel rysuje sie mega szybko, niszczac estetyke czasomierza.

 

do tej pory nosilem komandirskiego na zmiane z amfibiom latin, oczywiscie na nato strap do ktorego po zakupie natychmiast wroce. ale czesto zdaza mi sie nie zalozyc zegarka (2 dni w tygodniu) i zegarek staje co powoduje mus jego kalibracji czasowej. mimo to z ruskow bylem zawsze zadowolony i nigdy mnie nie zawidly. chcialbym cos zmienic wiec poszukiwany nie ma okreslonego rodowodu. Japonczyk amerykanin rusek... ma byc maksymalnie solidny, oczywiscie w w podanym zakresie finansowym.

 

potrzebuje pomocy

prosze o jakies propozycje i sugestie

co sami byscie zakupili przy podanych wymaganiach.

chyba az zabardzo sie rozpisalem, ale mysle ze maksymalnie przyblizylem warunki na jakich zegarek moze zaistniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Witam! Bierz Timex'a, jak masz taki fundusz, mógłbyś kupić jakąś 5 Seiko ale nikt tego chyba Ci teraz nie zaproponuje bo pisali o tym tyle razy że mdli. Casio całkowicie mi nie podchodzi a w dodatku szybko zaczynają się niszczyć i tandetnie wyglądają. Timex, powinien służyć ja mam inny model tej marki i nie narzekam a wręcz jestem zadowolony, czytałem wcześniej że to chińskie gówno ale moje jest całkiem niezłe, tego też oglądałem tylko, że na bransolecie i wydaje się w porządku. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tego Timexa swego czasu więc mogę sie wiarygodnie wypowiedzieć. Zegarek fajny ale bardzo szybko się psuje to podświetlenie, a w dodatku przy każdym ruchu dłoni jako że przycisk podświetlenia jest w koronce to włącza się podświetlenie jak tylko się gdzieś koronkę przyciśnie ręką, w najmniej oczekiwanym momencie. Zdecydowanie odradzam


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.