Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

deem

awaria Certiny (?)

Recommended Posts

witam serdecznie,

mam problem, otóż w mojej certinie ds podium czerwona wskazówka stopera (sekundy) zatrzymała się gdzieś na 59 sekundzie natomiast wsazówka 1/10 sek też tuż przed właściwym dla niej miejscem. moje pytanie: co się stało i co z tym zrobić....

dzięki z góry...

I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Guest feleksc

witaj

nie wiem czy to o to chodzi dokładnie,ale wydaje mi sie że mechanizm się ciut przekręcił.

zegarmistrz to powinien w biegu ustawić.

Zajrzyj do instukcji i przestaw wskazówki na właściwe pozycje

Guest feleksc
Zajrzyj do instukcji i przestaw wskazówki na właściwe pozycje

myślisz że to o to chodzi?

:D:D:lol:

:lol: :oops:

dzięki wojtek. ale głupio zapytam: "czemu" tak?

I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Nie mam pojęcia czemu, ale może się stać. Dlatego jest ta funkcja do ustawiania. Może podczas pracy stopera osiągnełeś za duże G :lol:

ha ha ha.

a tak z ciekawości; czy jest to oznaka jakiejś niedoskonałości zegarka, albo inaczej, czy w chronografach wyższej klasy też to się zdarza??

Danny Kaye

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.