Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

aasteriks

ATLANTIC Seamoon 27343

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Właśnie przeszukuje internet, a interesują mnie fora, dzięki którym naprawie swój piękny zegarek Atlantic z niebieskim paskiem i niebieską tarczą.

Jestem posiadaczem tej marki od 12 lat. Ten model 27343 dostałem na 18tkę i służym mi jakieś 6 lat. Niestety kilka lat temu został on skradziony, więc postanowiłem kupić identyczny, mam do niego sentyment.

Jakiś rok temu niefortunnie upadłem i znacznie uszkodziłem zarówno mechanizm, tarczę mniej, oraz lekko klopertę.

Pół roku leżał u zegarmistrza, po czym stwierdził - ,,Panie, kup sobie nowy, naprawa jakieś 250 - 400zł, sprawdź Pan w Factory w Ursusie tam mogąć promocję, kupisz Pan podobny za podobną cenę''.

Jednak pomysł zegarmistrza nie do końca mi się spodobał i od jakiegoś czasu szukam osób, firmy, które może skupują zepsute na swój sposób zegarki, gdzie ten mechanizm [ on jest najważniejszy :rolleyes:, koperta może być porysowana, tarcza może być zdeformowana, mechanizm musi pracować jak trzeba:) ] dostanę i może mi się uda coś taniej, może się znajdzie osoba z podobnym problemem i uzna, że może warto mi pomóc.

Tego nie wiem.

 

Natomiast jeśli Państwo są w stanie mi jakoś pomóc, coś polecić, lub kogoś, kto może pomóc mi w tej materi, będę wdzięczny bardzo, a może i bardziej.

 

 

 

Tym czasem pozdrawiam bardzo serdecznie i czekam na jakąś informację.

Oczywiście trzymam co dzień ogromne kciuki, że może jednak się uda - na to liczę od roku.

 

 

--

wasilewski łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Witam.Sproboj zapytac w Timepolu o ten werk ETA F05.111 koszt takiego max 100pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

--

wasilewski łukasz

 

 

Kolego, nie jesteś zbyt zapobiegliwy ?

 

Odpowiadając co mam na myśli informuję, że na czterech podforach dałeś tego samego posta.

Regulaminu nie chce mi się czytać, ale wiesz co o tym myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

4? Hoho... Zatem 3 tematy do kosza lacznie z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4? Hoho... Zatem 3 tematy do kosza lacznie z tym.

 

+

 

porządek musi być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.