Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

2010

Pytanie,jaki to zegarek?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Proszę o jakieś info na temat tego zegarka(zdjęcia)szukałem w necie ale na nic nie trafiłem .Jakiej może być produkcji i ile może mieć lat.Czy jest coś wart?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tzw. pasówka, na bazie mechanizmu z wychwytem cylindrowym, tarcza prawdopodobnie nie od tego mechanizmu. Nic specjalnego ale jeśli chodzi to znajdzie swego amatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałes odpowiedz, zegarek wart kilkanaście złotych max do hmm 30-40zł chyba, że będziesz miał szczęście to ktoś kupi drożej choć to mało prawdopodobne. Jest mocno zniszczony i widać, że z tarcza w okolicy sekundnika jest coś nie tak (wskazówka nie jest w centrum ) O samej firmie mało w internecie. Po wpisaniu na e bay wyskakuje jakiś budzik cyma to samo na allegro- chociaz nie sądze że jest związana z cymą. O samym mechanizmie niech się wypowiedza znawcy. Jeśli są na nim jakieś oznaczenia to zrób dokładniejsze zdjęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Nastepnym razem prosze o info na PW o jakichkolwiek incydentach,gdyz nie wszystko jestem w stanie od razu wylapac.Temat zamykam i obcinam do czesci merytorycznej.

 

Na przyszlosc radze bardziej pilnowac syna. 2010- konto zawieszone na okres 30 dni,nastepnym razem BAN na amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.