Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

miller

Szukam zegarka do 300 złotych.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie - szukam zegarka do 300 złotych. Do noszenia na codzień, najlepiej kawarcowy. Moje pytanie jest takie: otóż wybrałem sobie kilka modeli casio i lorusa. Pojawił się w tej cenie również JVD 30atm ( ten ala zeno - zdjęcia nie wklejam bo i tak wszyscy wiedzą jak wyglada). Czy zegarki JVD można pod względem jakości porównywać casio i lorusami w tej samej grupie cenowej? Chodzi mi o jakość kopert i bransolet. Ten diver JVD jest tani, ma bransoletę z pełnych ogniw, czego w casio i lorusach w tej grupie cenowej nie ma, ale firma jak dla mnie kompletnie nie znana. Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Za tą kwotę JVD robi przyzwoite zegarki, Nie zawiedziesz się na tym zenowatym jvdku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tą kwotę JVD robi przyzwoite zegarki, Nie zawiedziesz się na tym zenowatym jvdku.

 

 

Ale moim skromnym zdaniem jesli brac seaplane JVD to chronograf...ciut drozszy a przynajmniej przyzwoity werk (OS20)...wersja bez chrono to najtansza miyota 2115 w srodku....chodza w necie te wrki od 9(slownie dziewiec)PLN wiec nie powala...nie twierdze ze jest zly,slyszalem ze sa niezawodne i w miare dokladne natomiast maly niesmak pozostaje,bo miloby bylo wiedziec ze ta cebula na reku ma w srodku cos ze sredniej chociaz polki,bo zegareczek jako taki calkiem calkiem trzeba przyznac...Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.