Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, loco50 napisał(-a):

Może to wynika z magii marki i wydaje się, że zt bardziej klasowe. Ale to chyba sugestia napisu ZT😁

Wahałem się między nim a shrapnelem ale chyba to był lepszy wybór. 

Chyba jednak nie, jeżeli obejrzysz powyższy film, który podlinkowałem. Dla mnie jest zgodnie z moimi przypuszczeniami o czym mówi recenzent pokazując na końcu trzy noże tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co przyjdzie jutro. To ta rzadkość o której wcześniej pisałem. I trochę dziwadło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem go kupić. Za długo się czaiłem. Byłby uzupełnieniem kolekcji czarnych, ups przepraszam, afronoży 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem u mnie kolejny noż na pokładzie.Tym razem wybrałem Microtech Combat Troodon 142-10DBL  z rękojeścią wykończoną metodą distressed , które to mnie rozwaliło jak zobaczyłem na żywo.Imo świetny nóż tylko na mały minus działanie sprężyny szczególnie przy chowaniu noża.Jednakże jest to naprawdę spory nóż z ciężkim ostrzem.Btw.Ultratech to zupełnie inna bajka w tej kwestii.Ogólnie zbliżam się do końca mojej przygody zakupowej z nożami.Rozważam jeszcze 2 max 3 noże.Na pewno Ten combat troodon to moje obecne EDC na przemian z ZT0308.

 

459a8f7019b8fb4f.jpg

 

8c8b9d88aa722a05.jpg

 

231eb9a7495fc997.jpg

 

968df6fb51928f05.jpg

 

5249fcca98c9784e.jpg

 

fb88b4c4227fe0f9.jpg

 

6b211fcd81cc785a.jpg

 

bcc4b5675f016e98.jpg

 

0fe6fc287ee8677c.jpg

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Genovese_ napisał(-a):

Tymczasem u mnie kolejny noż na pokładzie.

Masło, pasztet zajęczy i Paprykarz Szczeciński bendom Ci wchodziły w te dziurki. :huh:
Bendziesz musiał wykałaczką albo wycmoktywać :rolleyes:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Masło, pasztet zajęczy i Paprykarz Szczeciński bendom Ci wchodziły w te dziurki. :huh:
Bendziesz musiał wykałaczką albo wycmoktywać :rolleyes:

Nawet nie przyszło mi na myśl używać takiego noża do szykowania posiłku... , ale fakt masz rację jak ktoś używa takiego to może mieć tego typu problemy.😁

 

U mnie taki  nożyk to raczej jakieś paczuszki , koperty i inne obszary życia choćby samoobrona... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, może mi ktoś powiedzieć, czy ZT 0562CF ma jakieś wady, i gdzie go teraz można dostać?

 

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena? 😁 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oprócz ceny? Ma być na gifta dla znajomego.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Genovese_ napisał(-a):

taki  nożyk to raczej jakieś paczuszki , koperty i inne obszary życia ...

Wyjebolit za tyle szekli do paczuszek i kopert .... no proszę ja Ciebie :rolleyes:

Żebys napisał że do mania albo psucia krwi kolegom zawistnikom to bym zrozumiał :)

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Wyjebolit za tyle szekli do paczuszek i kopert .... no proszę ja Ciebie :rolleyes:

Żebys napisał że do mania albo psucia krwi kolegom zawistnikom to bym zrozumiał :)

 

Do przygotowywania posiłków używam Victoriniox i jestem mega z nich zadowolony.A fajne  nożyki oprócz tego do czego mi służą to ja bardzo lubię mieć , tak jak dobre zegarki.

 

W sumie na forum zegarkowym jesteśmy to nie powinniśmy się ograniaczać w sensie użytkowania przedmiotów , bo w sumie do wskazywania godziny to można używać komórki a nie mieć zegarek na łapie za grube k pln...😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Genovese_ napisał(-a):

A fajne  nożyki oprócz tego do czego mi służą to ja bardzo lubię mieć , tak jak dobre zegarki.

Wiem, wiem, mam tak samo. Tylko jeszcze nie dorobiłem się takiego wypaśnego gadżeta :)

BTW odpowiedz jeszcze kolegom (i mnie) ile taka przyjemność i gdzie brałeś :ph34r:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Wiem, wiem, mam tak samo. Tylko jeszcze nie dorobiłem się takiego wypaśnego gadżeta :)

BTW odpowiedz jeszcze kolegom (i mnie) ile taka przyjemność i gdzie brałeś :ph34r:

Na forum knives.pl kupiłem od ziomka z mojego miasta.Przy okazji pomacałem Ultratecha.

 

Fajna cena bo ten model kosztował w USA 509 $ a ja kupiłem za 1800 pln. nówkę.

 

https://southernedges.com/products/microtech-distressed-blue-combat-troodon-double-edge-stonewash-blade-142-10-dbl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł Obcy 😁

 

 

DSC_0248.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie😁

 

 

DSC_0249.JPG

DSC_0250.JPG

DSC_0251.JPG

DSC_0252.JPG

DSC_0253.JPG

DSC_0254.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za porady, padło na Cold Steel, Mlody zachwycony. Ja się nie znam więc się wypowiem. Pierwsze wrażenie, że rękojeść wydaje się za delikatna aż nie pasująca do solidnej głowni, jakby nie od kompletu5126a84c45666cc147e3dab8903c1a5e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Genovese_ napisał(-a):

Tymczasem u mnie kolejny noż na pokładzie.Tym razem wybrałem Microtech Combat Troodon 142-10DBL  z rękojeścią wykończoną metodą distressed , które to mnie rozwaliło jak zobaczyłem na żywo.Imo świetny nóż tylko na mały minus działanie sprężyny szczególnie przy chowaniu noża.Jednakże jest to naprawdę spory nóż z ciężkim ostrzem.Btw.Ultratech to zupełnie inna bajka w tej kwestii.Ogólnie zbliżam się do końca mojej przygody zakupowej z nożami.Rozważam jeszcze 2 max 3 noże.Na pewno Ten combat troodon to moje obecne EDC na przemian z ZT0308.

 

459a8f7019b8fb4f.jpg

 

8c8b9d88aa722a05.jpg

 

231eb9a7495fc997.jpg

 

968df6fb51928f05.jpg

 

5249fcca98c9784e.jpg

 

fb88b4c4227fe0f9.jpg

 

6b211fcd81cc785a.jpg

 

bcc4b5675f016e98.jpg

 

0fe6fc287ee8677c.jpg

Gratuluje zakupu👍

27C9EE9D-4F17-4F15-AA9D-BE244BB2086C.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Pamiko napisał(-a):

Gratuluje zakupu👍

27C9EE9D-4F17-4F15-AA9D-BE244BB2086C.jpeg

Dzięki.Wertujac watek widzialem ,ze jestes milosnikiem MT stad pytanie.Czy to prawda ,ze w kazdym troodon combacie tak dziala mechanizm sprezynowy w sensie ,ze w porowaniu do ultratecha np jest przepasc na niekorzysc troodon.

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie przepaść ale różnica jest wyczuwalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, mmaniek napisał(-a):

 Pierwsze wrażenie, że rękojeść wydaje się za delikatna 

No i super za wybór 😉

Wydaje się delikatna, ale uwierz jest OK😈 

Niech młody męczy i używa noża - to tylko narzędzie 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Pamiko napisał(-a):

Może nie przepaść ale różnica jest wyczuwalna.

Czyli, który lepszy ? Te wasze czerwony i niebieski są tak postarzane czy wytarły się Wam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma utx 85 (wymiary jak ultratech)z tego co widzę ,ja mam troodon combat-a -roznica w wielkosci.Moj wiekszy ,ciezszy.Wykonczenie  obu jest w technice distressed ,czyli takie postarzenie  dla -mnie bomba.Mozesz tym tyrac a wygladac bedzie zawsze tak samo…

 

U niego mechanizm sprezynowy bedzie obslugiwal bez problemu 10-12 latek a u mnie to juz trzeba miec troszke wiecej sily a wlasciwie jak obcuje z tym nozem od 48 h to technika tez sie liczy.

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultratech jest większy od UTX 85 

3403C6C9-D1A0-4FD7-8335-ECD3E852883D.jpeg

382A5186-F1FB-4E6A-88ED-6976CB485F89.jpeg

A znacznie większy od UTX 75

C1560223-5052-4174-B562-137CDBCB3A76.jpeg

Dziecko będzie w stanie złożyć tylko LUDT

DC751D8E-1EEE-4EC4-9D86-2307C9D98890.jpeg

Ewentualnie EXOTECA😊

DA5CC6AE-A778-4732-8FCB-F4FED4440625.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.