Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Te fajne, gdzie to można dostać?

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Stierlitz napisał(-a):

Te fajne, gdzie to można dostać?

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
 

CQB 

 

 

 

DSC_0274.JPG

DSC_0275.JPG

DSC_0276.JPG

DSC_0277.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O..o. oten... scyzoryk mi się podoba 👍

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo oba - bajka

 

 

DSC_0278.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj proszę modele.

Mimo, że fajne i tak mam ciągle wrażenie, że części do nich leżały w jednej kuwecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bestech shogun i Real Steel Havran. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma na imię ten pierwszy od góry pajączek? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie!Motylek.I tu owad i tu😁

A już znalazłem. Griptillian 550-1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tłumaczę: to są nożyki użytkowe i tak:

 

- spyderco byrd meadowlark 2 - prezent od Kolegoi z tego forum, zawsze wala sie gdzieś pod ręką, szybko otworzy paczkę odetnie / przetnie jakąś etykietę, nitkę...

 

- Kershaw KS1776OLSW Link Olive Aluminum CPM20CV blade - długo nosiłem w kieszeni, bajer nożyk, super stal, z którą nic się nie dziej, rękojeść z aluminium, ma swój odpowidnik w ZT0357 ale ZT dało okładziny z G10, ja wolę jak jest więcej metalu. Poszedł w odstawkę tylko po to, żeby ponosić coś innego. 

 

- Benchmade 550-1 Griptilian G10, nóz stworzony do krojenia, modyfikowana owcza stopa, stal równiez wyjebolit jak wyżej 20CV. fajne dwukolorowe g10, obłe profile dobrze leżą w dłoni, ale najwięsza jego zaleta to dziura skradziona/ zaporzyczona z pająka (która zmyliła Loco), można go rozkładać na wiele sposobów w tym moj ulubiony trzymając za dziurę zrzucasz rączkę, zamiast wystrzeliwać ostrze. Bardzo dobry nóż na EDC, nie budzi strachu jak inne z serii Boss 10cm+

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym K i B myślałem jakiś czas temu

Dziura czasami może mylić 😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.09.2021 o 10:57, Burns napisał(-a):

Już tłumaczę: to są nożyki użytkowe i tak:

 

- spyderco byrd meadowlark 2 - prezent od Kolegoi z tego forum, zawsze wala sie gdzieś pod ręką, szybko otworzy paczkę odetnie / przetnie jakąś etykietę, nitkę...

 

- Kershaw KS1776OLSW Link Olive Aluminum CPM20CV blade - długo nosiłem w kieszeni, bajer nożyk, super stal, z którą nic się nie dziej, rękojeść z aluminium, ma swój odpowidnik w ZT0357 ale ZT dało okładziny z G10, ja wolę jak jest więcej metalu. Poszedł w odstawkę tylko po to, żeby ponosić coś innego. 

 

- Benchmade 550-1 Griptilian G10, nóz stworzony do krojenia, modyfikowana owcza stopa, stal równiez wyjebolit jak wyżej 20CV. fajne dwukolorowe g10, obłe profile dobrze leżą w dłoni, ale najwięsza jego zaleta to dziura skradziona/ zaporzyczona z pająka (która zmyliła Loco), można go rozkładać na wiele sposobów w tym moj ulubiony trzymając za dziurę zrzucasz rączkę, zamiast wystrzeliwać ostrze. Bardzo dobry nóż na EDC, nie budzi strachu jak inne z serii Boss 10cm+

 

 

Szczególnie ten Kershaw mi podchodzi. Fajny nóż za rozsądne pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cały tydzień temu dołączył młodszy czarny brat Combat Troodon.Tym samym moje zauroczenie marka Microtech trwa na całego  :

 

29b2da79aaa76e63.jpg

 

f6786c2b2e644aae.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie cały tydzień temu dołączył młodszy czarny brat Combat Troodon.Tym samym moje zauroczenie marka Microtech trwa na całego  :
 
29b2da79aaa76e63.jpg&key=043d53603bda8e7866c9e2965b9b7c19fd30b6921ddf7d13939544baaff5bcc4
 
f6786c2b2e644aae.jpg&key=7158bcf5a4362d1e68bdba4bf7580f1c45113b091444c3b56f75f9bc3b1feaa0
Jakie sklepy polecasz do zakupu Microtecha?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Genovese_ napisał(-a):

Nie cały tydzień temu dołączył młodszy czarny brat Combat Troodon.Tym samym moje zauroczenie marka Microtech trwa na całego  :

 

Spróbujmy uprościć, to dwa (prawie) takie same noże ? Jeden to Troodon a drugi Combat Trodon ? Proszę w takim razie wylistować różnice dla potomnych ;)

5 godzin temu, Genovese_ napisał(-a):

Nie cały tydzień temu dołączył młodszy czarny brat Combat Troodon.Tym samym moje zauroczenie marka Microtech trwa na całego  :

 

Spróbujmy uprościć, to dwa (prawie) takie same noże ? Jeden to Troodon a drugi Combat Trodon ? Proszę w takim razie wylistować różnice dla potomnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba to Combat Troodon , dla nie jednego praktycznie to samo , dla mnie są one mocno różniące się od siebie.Oprócz koloru, niebieski posiada wizualnie postarzane wykończenie rękojeści ( tz. distressed) ostrze też spec. wykończone i postarzane tz.apocaliptic.Stal ostrza niebieskiego M390.

 

Czarny natomiast posiada normalną rękojeść a ostrze jest satynowe, różnica polega na tym ,że z jednej strony ma ząbki.Głownia ze stali 204P.

 

 

Ogólnie to drugi miał być Ultratech ale ten mi się też bardzo spodobał więc kupiłem.Ultratech pewnie będzie 3...😂

 

Myślę o takim :

 

93aa6fa725179494.png

 

c756ca8b7f5e23f9.png

 

db5158001699f1a9.png

 

Na razie cena zaporowa ale szykuję się na Black Friday i wtedy może upoluje się z fajnym rabatem...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że pokazywać taki nóż na tym forum nie wypada, ale... Budżetowy nożyk z głownią ze stali 440:

 

nóż2 (2).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wypada 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, mirek 1969 napisał(-a):

Stridera ktoś chce?

Co to jest co robi za tło dla Stridera ?


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Echhhh...

Coś czuje ze kiedyś nie wytrzymam i znowu coś klikne

Już raz klikłem multitoola i jestem zadowolony od kilku lat.

 

Na szczęscie jest tego tak dużo, że nie moge się zdecydować, który jest wpadnie do kieszeni.

Ale nie powiem - już wiem napewno że to ma być 'pocket size' :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.