Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Z innego źródełka 

 

 

DSC_0389.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ford g wort :)

Prawie nic nie nauczyłeś się

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludowe legendy. Kiedyś miałem Focusa jedynkę. Pierwszy rok produkcji. Bez zarzutu. Miło wspominam. Teraz ujeżdżam Rangera, nie narzekam. Na moją wieś w lesie jest ok. A i na trasie ostro mu daje w siuśkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To temat o nożach, o samochodach jest obok, otwieraj pudełko, wyjmuj z woreczka.

Swoją drogą czemu nie robisz konkursu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, będziesz miał następnego do porównania blokady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma problemów. Tak jak w Presidio czy Barrage. Sam nożyk bardzo ok. Ale okładki-o Matko Bosko Częstochowsko😁. Plastic is fantastic! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie chciałem Ci kolejny raz pisać, czemu nie wziąłeś wersji g10-20CV jak ja, żebyś nie pomyślał, że cwaniakuję jak snob, ale tego się obawiałem, że zgnieciesz to w swojej grabie jak puszkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mi się kolor okładek nie podobał. Rozważałem tego z G 10,ale ten taki "siary" 😁 mi nie leżał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Burns napisał(-a):

Już nie chciałem Ci kolejny raz pisać, czemu nie wziąłeś wersji g10-20CV jak ja .....

Pamietam jak pisałeś ... 

 

8 godzin temu, loco50 napisał(-a):

ale ten taki "siary" 😁 mi nie leżał.

Miałem podobne odczucia. Ta szarość trąci tandetą, przynajmniej wizualnie. :huh:
Narazie mój BM 551 w 154CM po okresie dość intensywnego noszenia przeszedł na emeryturę i spoczywa w pudełeczku. :unsure:

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to g10 ma w sobie coś z tandety, takie jakby powycierane ze starości. Pewnie jakby to chwycić umorusany od smaru w warsztacie byłoby nieciekawie, ale i tak jest fajny.

 

P_20211009_090530_1.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porcelanowy, na razie to errory się wyświetlają 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji urodzin na forum 10.10 pokazuję najmłodszego członka w nożowej rodzinie:

P_20211009_213534_1.jpg

P_20211007_233542.jpg

P_20211007_233902.jpg

P_20211007_234154.jpg

P_20211009_213722_1_1.jpg

P_20211009_213858_1_1.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Super ten czarnuch. Jak ma  a imię? 

A czy przypadkiem ktoś nie mówił, że czarne klingi są passe? 😁 

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo są i nie wiem po co to zrobili, orzez to nie mam na niego pomysłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Burns napisał(-a):

P_20211009_214514_1.jpg

 

Burns, czy po złożeniu tego spayderco, ta dziurka na ostrzu jest wtedy cżeściowo zasłonięta przez rekojeść ? 

Jak ma długość ostrze ?

Podobają mi się modele dragonflay, cat i chicago - możesz o tych nożach, wymienionych przezemnie, napisać coś prywatnego ? 

Bo rozumię, że przy otwieraniu, zachowują sie jak normalne scyzoryki...ale po otwarciu posiadają blokade ostrza. Mam racje ?

Przepraszam, nie zam fachowych nazw.

Edytowane przez -mrovka-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda złożony 

 

 

 

 

DSC_0234.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, -mrovka- napisał(-a):

Burns, czy po złożeniu tego spayderco, ta dziurka na ostrzu jest wtedy cżeściowo zasłonięta przez rekojeść ? 

Jak ma długość ostrze ?

Podobają mi się modele dragonflay, cat i chicago,

 po otwarciu posiadają blokade ostrza. 

Przepraszam, nie zam fachowych nazw.

- W tym modelu jest lekko zakryta i jest odrobinę mniejsza od innych noży, ale dzięki temu ostrze schowane do rękojeści ma w miarę prosty profil a rozkładania na tym nie ucierpiało, może jak ktoś będzie miał wyjątkowo grube palce to odczuje.

- pokazany nóż, to NATIVE CHIEF o długości ostrza 104mm, ale po to zestawiłem go z ZT0452 ponieważ ZT podaje długość od najbardziej wysuniętej w ostrze krawędzi rękojeści do czubka, w rzeczywistości od ZT otrzymujemy rzeczywistą długość krawędzie tnącej a czasem nawet więcej jeżeli rękojeść wystaje na ostrze jak w ZT 0462; w spyderco jak widać krawędź tnąca nie występuje przez całe ostrze, będzie 90 ileś mm cięcia.

 

- sorry, ale nie znam się na narzędziach do czyszczenia paznokci. Zapytaj jakąś kosmetyczkę :) :);) . Loco50 próbował, ale zwrócił. Pokazany wyżej BM 535-4 to obecnie najmniejszy jaki posiadam o ile też go nie zwrócę.

 

- różne foldery posiadają różne blokady, Np. pokazany ZT to frame lock a NATIVE CHIEF to back lock (na YT jest dużo filmików na ten temat)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragonfly to megamikrus. Ginie w łapie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.