Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

a wiesz, że jak one z Kielecczyzny to nie możesz otworzyć bo dostaniesz opr z kkk złożony 🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z drogi do paczkomatu jeszcze chłopaki wyrzucajcie. Będzie jak w wątku Rolexa😀😀😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, inomarek napisał(-a):

Będzie jak w wątku Rolexa

A co oni tam jeszcze wymyślili ? Otwierają paczkomaty w obecności komisji zlożonnej z milicjanta, proboszcza i przedstawiciela mniejszości seksualnych ⁉️

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I środowisk LGBT😁

No dobra. Dość podśmiechujek. Proszę. 

 

 

DSC_0427.JPG

DSC_0428.JPG

DSC_0429.JPG

DSC_0430.JPG

DSC_0431.JPG

DSC_0432.JPG

DSC_0433.JPG

DSC_0434.JPG

DSC_0433.JPG

DSC_0434.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, loco50 napisał(-a):

Dość podśmiechujek. Proszę. 

I wtedy wchodzę JA ... cały na biało. :)


A na poważnie, coraz częściej widzę te noże tak udziwnione, ze na myśl przychodzi mi przerost formy nad treścią
Masz jakiś plan tego zbieractwa, czy tylko ulegasz impulsom aby ukoić to dziwne wiercenie z tylu głowy podszeptujące kup kup kup :unsure:

I nie traktuj tego jako złośliwość, postępowałbym podobnie tylko mam inne priorytety finansowe. :huh:

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@loco50najpierw mnie a teraz Ciebie, liścia mu, aż mu się kieleckie przypomni. ;)

 

A mówiłem Tobie @loco50, że trzeba pudełka pokazywać, żeby innych nie ściskało ?🙃

może cegły zbiera na budowę domu 😝

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jędrula, sprawię Ci przyjemność. Odsyłam. Nie ten poziom jednak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj skromnie w  porównaniu z tym co koledzy wrzucają. Nóż wędkarski wzór Gerlach. Wypust współczesny popełniony przez firmę Oskard.

Zadziwiająco dobrze zrobiony. Plastiki przyzwoite, żadnych luzów, ostrość do golenia. Generalnie na plus.

 

IMG_20210922_171933305.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, loco50 napisał(-a):

Jędrula, sprawię Ci przyjemność. Odsyłam. Nie ten poziom jednak. 

Przyjemność to bym miał, jakby Ci krowa zdechła 🤪

Ale że małe są na to szanse z oczywistego powodu jakim jest brak krowy, wiec kibicuję w Twoim hobby. 
Wiec nie traktuj jako czegoś zdrożnego dywagacji, jak powinna wyglądać kolekcja noży. :huh:
Sam sobie często zadaję to pytanie i liczę na merytoryczne odpowiedzi :P

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie kolekcja. To zbieractwo. A to duża różnica😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, loco50 napisał(-a):

To nie kolekcja. To zbieractwo. A to duża różnica😁

Czyli nie chłodne wyrachowanie a podleganie impulsom ?
Mam podobnie, ale staram się hamować.  :unsure:
Jeszcze do niedawna chodziła za mną PM2 (bo nie mam jeszcze żadnego pająka, tak sobie tłumaczyłem), ale nim uległem impulsom pojawiła się kolejna zachcianka. Żądza nabycia paramilitary jakby przyblakła, za to węszę  intensywnie za nową zabawką :P

 

Edytowane przez Jędrula.wawa
Liter ówka

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie Zero Tolerance to można sobie podziwiać przez lupę, oglądać każdą śrubkę, każdy element jak ktoś chce to nawet godzinami (taka Omega wśród zegarków). Można nawet rozkręcać i rozkminiać co konstruktor miał na myśli - no fajne są, ale ja nie o nich.

 

Spyderco ? Fenomenalna firma. Chyba taki kociołek Seiko z Rolexem. Nożyki w większości cepy straszne, połączenie plastiku z wyszukaną stalą. Dla przykładu duża Military to 900zł a ZT0452 to 1100zł. Przełożenie żadne bo i to nożyk za tysiaka, ale jak już go człowiek ma w ręce to zapomina jakie kokosy za niego zapłacił i to za dwa kawałki plastiku i trochę stali. Nie dziwie się, że Spyderco w obrębie jakiejś linii modelowej potrafi mieć fankluby. Ciężko to opisać, to trzeba spróbować. Pomacać jak to G10 obrabiają

 

A taki BM ? to taka Toyota / VW - zapierdziela, są elektryczne szyby, welury, nawet doświetlanie zakrętów jest, tylko tak jak są dobre, mimo kolorków brak im jakiegoś polotu, człowiek przy nich przysypia. Wsiadasz w punkcie A, jedziesz komfortowo i wysiadasz w punkcie B. Też nie wiem czemu, może przez ten jeden typ blokady... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZT = Omega?

Kolego, no ja Cię proszę.. Zaniżasz strasznie standardy Omegi..

ZT to co najwyżej szczebelek wyżej od Kerszoła, najwyżej jakiś standardowy Pallas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy o czym chcesz rozmawiać - o niedoróbkach i wtopach ? Omega też je ma.

Szczebelek wyżej ? To chyba tak jak napisać, że jak mam Seiko Presage 4r36 to tak jakbym miał GrandSeiko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że mój powyższy wpis to tylko odczucia subiektywne a pokazać miał niemierzalny fenomen Spyderco.

Jak kupował pierwszy nóż tej firmy to też rozkminiałem jak jędrula. Bo dziura, bo garb, bo plastik, bo s30v bi za tą kasę można mieć prawie ZT, albo 1,5 BM 😉. Czasem jednak nie warto robić internetowych doktoratów i trzeba się przekonać samemu przez zakup.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spyderco PM2 jest spoko - wart każdej wydanej na niego złotówki.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Burns napisał(-a):

 

😉 Czasem jednak nie warto robić internetowych doktoratów i trzeba się przekonać samemu przez zakup.

Trzeba. Niestety 😁. A potem do kuriera i zwrot 😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Burns napisał(-a):

zależy o czym chcesz rozmawiać - o niedoróbkach i wtopach ? Omega też je ma.

Szczebelek wyżej ? To chyba tak jak napisać, że jak mam Seiko Presage 4r36 to tak jakbym miał GrandSeiko

Mało widziałeś bo za krótko na świecie żyjesz 😁 

 

Pod lupą to możesz sobie nawet z przyjemnością PDL'a oglądać I będziesz zadowolony z widoku, ale czy wówczas również porównasz go do Omegi?

 

Podtrzymuję to co napisałem wcześniej o Twoim niewłaściwym porównaniu średniej marki nożowej do Omegi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To konkretnie poproszę co masz na myśli a nie snucie domysłów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, loco50 napisał(-a):

Trzeba. Niestety 😁. A potem do kuriera i zwrot 😁😁

I to jest problem. Nie pójdziesz do sklepu, nie wyłożą Ci na ladę różnych kerszołów, zerotoleranców, benchmadów i spyderców żeby sobie pooglądać, pomacać i wybrać ten jeden jedyny :P

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.