Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, loco50 napisał(-a):

Nożyki przypadkowe. Będą przekładki. 

 

 

DSC_1832.JPG

DSC_1834.JPG

Dwie wystarcza?

 

A Wasze żony maja noze?

 

ten “wypadl” dzisiaj z torebki gdy potrzebowalem czegos mniejszego w lesie

5FD7D312-4EA1-4966-9619-447E0579FD74.jpeg

DF51586D-C58D-4503-84F2-C4E710E9C014.jpeg

Edytowane przez Peterson

zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczą. To jest nr 4 i 5.Do tego chyba ze cztery torebki od ZT. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, loco50 napisał(-a):

Nie wystarczą. To jest nr 4 i 5.Do tego chyba ze cztery torebki od ZT. 

W dobrych sklepach tyle szpeju nie maja


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mirek 1969 napisał(-a):

IMG_20220710_165251_3~2.jpg

IMG_20220710_164834_0.jpg

IMG_20220710_164723_2.jpg

CRK top z tej trójki jak dla mnie.😎

Godzinę temu, żeglarz napisał(-a):

Przepraszam za wtargnięcie - jedno pytanie - co koledzy sądzą o tych nożach ?

IMG_20220710_125800.jpg

Jako laik mogę jedynie stwierdzić ,że wyglądają na dość stare.Fajnie też abyś podpisał noże.Pokazujesz je tutaj pierwszy raz.

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Genovese_ napisał(-a):

CRK top z tej trójki jak dla mnie.😎

Jako laik mogę jedynie stwierdzić ,że wyglądają na dość stare.Fajnie też abyś opisał te noże.Pokazujesz je tutaj pierwszy raz.

To jest Chris Reeve Green Beret 5,5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, mirek 1969 napisał(-a):

To jest Chris Reeve Green Beret 5,5

Wiem.Znam ten model.

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomidorki niedługo będą zbierane ogórki od trzech tygodni już z grządki 71a91b4ba7864e8920ce40535d8a666f.jpg
a64541dc9ee5045aa48c37fa3bf05afe.jpg
f9a3a9907a1ab8d0a55c8e8d56176929.jpg
6c30d49661b1bfbe35bf10c7d3c9ffff.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, piotrek39 napisał(-a):

Pomidorki niedługo będą zbierane emoji6.png ogórki od trzech tygodni już z grządki emoji6.pngemoji41.png


6c30d49661b1bfbe35bf10c7d3c9ffff.jpg


 


Amerykańskie piwa nie są zbyt dobre ale Tyskie jest jeszcze gorsze 😆

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykańskie piwa nie są zbyt dobre ale Tyskie jest jeszcze gorsze
 

Wole gorsze polskie od najlepszego amerykańskiego. Tu nie mam wyboru. Czasem Żywiec czasem Tyskie.
Wybór jest w Chicago , ale wybacz , po piwo 120 km jechać , wole pragnienie ugasić Tyskim. Smakoszem piwa nie jestem


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykanie potrafią warzyc doskonale piwa. Przekonałem się o tym w lokalnych browarach w Colorado. Z bardziej komercyjnych całkiem przyzwoity jest Samuel Adams. 

Edytowane przez souls_hunter

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microtech Marfione Scarab 2 spike grind i MT Stitch :

3738bcf0567da967.jpg

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Amerykanie potrafią warzyc doskonale piwa. Przekonałem się o tym w lokalnych browarach w Colorado. Z bardziej komercyjnych całkiem przyzwoity jest Samuel Adams. 

Tak , to prawda. Nam sporo w okolicy takich browarów. Przynajmniej raz na dwa tygodnie bywam w jakimś. Ale jednak w domu lubię polskie. A jak nie ma , to całkiem dobre piwa z Meksyku. Na przykład Modelo , pragnienie fajnie ugasi.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole gorsze polskie od najlepszego amerykańskiego. Tu nie mam wyboru. Czasem Żywiec czasem Tyskie.
Wybór jest w Chicago , ale wybacz , po piwo 120 km jechać , wole pragnienie ugasić Tyskim. Smakoszem piwa nie jestem


Sent from my iPhone using Tapatalk
Piotr mój brat wrocil do Polski po wielu latach ja zostalem , zawsze piliśmy jak się dało nasze piwo Lech ,Tyskie,Zywiec itp.Troche mnie zdziwko wzięło jak pojechałem na wakacje do Polski i zrobiłem wjazd do niego na chatę z piwem typu Tyskie to powiedział że takiego piwa się teraz nie pije.Teraz u nas w kraju to każdy jest smakoszem piwa i whisky no nie pogadasz.


Sent from my SM-G973F using Tapatalk


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotr mój brat wrocil do Polski po wielu latach ja zostalem , zawsze piliśmy jak się dało nasze piwo Lech ,Tyskie,Zywiec itp.Troche mnie zdziwko wzięło jak pojechałem na wakacje do Polski i zrobiłem wjazd do niego na chatę z piwem typu Tyskie to powiedział że takiego piwa się teraz nie pije.Teraz u nas w kraju to każdy jest smakoszem piwa i whisky no nie pogadasz.


Sent from my SM-G973F using Tapatalk



Zauważyłem dwadzieścia pięć lat temu , jak mieszkałem w Polsce , miałem między innymi sklep spożywczo monopolowy. Piwa , które szły najlepiej to Tyskie , Żywiec , Tatra , Lech. Nikt nie wymyślał , nikt nie pajacował i robił się panem. Choć zdarzało się , ze zamiast Gronia ktoś preferował Książęce czasy się zmieniły. 20 lat tu jestem i widzę jak niektórzy z dziadów na panów się zmienili mam nadzieje , że nikogo nie uraziłem mój smak się nie zmienił. Nie jestem zwolennikiem alkoholu , ale jak ktoś czystej poleje (ostatnio bocian w modzie ) nie odmówię


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nic u mnie się nowego nie pojawiło to taki stary.b946bc1a51eaa3555805ef8107eacccd.jpg

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.