Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

DSC_1868.JPG

😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_1869.JPG

DSC_1870.JPG

DSC_1871.JPG

DSC_1872.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś ciekawe sklepy w Gdańsku  z nożami są? Bede tam na wczasach to bym rzucił okiem. Wiem ze Togo jest niedaleko Gdańska ale pytam o centrum czy jest coś ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_1879.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakieś ciekawe sklepy w Gdańsku  z nożami są? Bede tam na wczasach to bym rzucił okiem. Wiem ze Togo jest niedaleko Gdańska ale pytam o centrum czy jest coś ciekawego.
Niestety. Knajfsowiczów u nas dostatek ale sklepów brak. W Gdyni na świętojańskiej jeszcze Militaria.pl i to tyle.

S20FE 5G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, mariaczi napisał(-a):

Niestety. Knajfsowiczów u nas dostatek ale sklepów brak. W Gdyni na świętojańskiej jeszcze Militaria.pl i to tyle.

S20FE 5G
 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z A J **** T Y! 😁 

Co prawda w skali Burnsa pizdryk, ale jaki pizdryk. To mega pizdryk😁. Chyba najfajniejszy mój nabytek. Przez taką sękatość pasuje do mojej sękatej łapy 😁

 

 

DSC_1880.JPG

DSC_1881.JPG

DSC_1882.JPG

DSC_1883.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że mały, ale naprawdę słodziak. Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No klinga krótka , ale przez tą swoją masywność wygląda na większego. Grunt to zrobić dobre wrażenie 😁

DSC_1880.JPG

DSC_1881.JPG

DSC_1882.JPG

DSC_1883.JPG

Ups, niechcący znow fotki się wkleiły, sorry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Cogent? Fajny, tylko ten damast mi nie leży. Nie pasują mi te esy floresy na klindze. Ale to tylko oczywiście moja prywatna opinia😁. Nożyk fajny, z resztą te Civivi to w ogóle dobry wybór na nóż uzytkowy. Przyzwoite materiały, bardzo dobra jakość wykonania, świetny stosunek ceny do jakosci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, piotrek39 napisał(-a):

Do mnie taki dziś dotarł emoji6.png całkiem przyjemny nożyk emoji3.png
Sent from my iPhone using Tapatalk

A mechanika jak w nim śmiga ? Podobnie jak WE knifes czy czuć różnicę ?

 

 

AdV Blue plain:

d9814c017e697cb9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokażcie Panowie jakieś zestawy edc. Jakie dobroci nosicie na co dzień przy dupsku.


dabf8f323ce143387f4c239f6fb56de8.jpg

 

3066ad1febc1098274e44de7ce0e061f.jpg

 

57214715dacd766676266f2047260505.jpg

 

e4623768ce6970db62c4ef08a04c21ba.jpg

 

b43781d109a1b262bd38304ae33df6e5.jpg

 

0cd229065b23bd40889ffc8710e88ae8.jpg

S20FE 5G
 

Edytowane przez mariaczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie na co dzień ale na jakiś dłuższy szpacer czy wycieczke.Na razie tak.Ale chyba zaktualizuje to .

IMG_20220719_122314_5~2.jpg

IMG_20220719_123435_9.jpg

IMG_20220719_134407_4~2.jpg

Edytowane przez mirek 1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To Cogent? Fajny, tylko ten damast mi nie leży. Nie pasują mi te esy floresy na klindze. Ale to tylko oczywiście moja prywatna opinia. Nożyk fajny, z resztą te Civivi to w ogóle dobry wybór na nóż uzytkowy. Przyzwoite materiały, bardzo dobra jakość wykonania, świetny stosunek ceny do jakosci. 

Tak , Cogent. Damast jak damast , nie będzie na co dzień używany będzie leżeć w samochodzie w razie gdyby był potrzebny kolor się zgadza nie sądzę by ten materiał na ostrze był jakoś specjalnie twardy ale fajnie wyglada. Ogólnie fajny nożyk a37b1b44f609887edeeba7a9a1a70203.jpg&key=ae7d82683425b01e9b7c5d8bdd11ca5ca621b1d812ad04a14299211a36484ba3
[mention]Genovese_ [/mention]

Mechanizm działa bez zarzutu , gdyby klinga była cięższa , masywniejsza , wyrzucał by ostrze bardziej zdecydowanie

Edit
Lekki nożyk , bez problemu mógł by być takim EDC niezbyt duży , nie czuć w kieszeni .
Do noży WE nie porównam. Mój jest wielki , klinga cięższa. Trzeba by było porównać z jakimś o podobnym wyglądzie i budowie
Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym damascie czy pseudodamascie nie pisałem w kontekście tego noża. W ogóle nie pasują mi takie klingi. Z resztą ja generalnie nie lubię kolorków, teczów i innych wzorków 😁 na nożach. Takie trochę mało pasujące do chamskiego narzędzia jakim jest nóż 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chamskie narzędzie... a wyciągacie tylko do zdjęć, a potem "hops", wracają do pudełka🤭 😝 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem z kredensu inpostu dwoch kolejnych Włochów z firmy jeszcze przeze mnie nie macanej😁. W internetach wyglądają smakowicie. Zobaczymy jak w realu. 

3 minuty temu, Keniutek napisał(-a):

Chamskie narzędzie... a wyciągacie tylko do zdjęć, a potem "hops", wracają do pudełka🤭 😝 

 

Ja się z tym nie kryję 😁. U mnie orzą dwa szczurki i tenek. A i jeszcze dołączył od dwóch dni wojownik od PF. Reszta przebywa w tajemnej szafie w skrzyneczkach i torebeczkach🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, loco50 napisał(-a):

Odebrałem z kredensu inpostu dwoch kolejnych Włochów z firmy jeszcze przeze mnie nie macanej😁. W internetach wyglądają smakowicie. Zobaczymy jak w realu. 

Ja się z tym nie kryję 😁. U mnie orzą dwa szczurki i tenek. A i jeszcze dołączył od dwóch dni wojownik od PF. Reszta przebywa w tajemnej szafie w skrzyneczkach i torebeczkach🤣

I w każdy sobotni wieczór wysypujesz je na podłogę...;)

 

klocki-lego-potrzebujacy.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo nie chce mi się ich potem zbierać 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_1889.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.