Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, mirek 1969 napisał(-a):

IMG_20220813_185110_7.jpg

Mirek też lubię tego noża choć wersję mam brzydszą. Brakuje mi tylko podparcia pod kciuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę i wpadłem na marke Benchmade. jakie modele są godne polecenia? Vero Engineering Synapse też wpadły mi oko, są niedostępne, więc może jest coś podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o Benchmade Sibert Mini Adamas? Jak sprawuje się ostrze CPM-Cruwear? 

Cruwear jest bardzo fajny, ale jeżeli szukasz noża na EDC i to ma być jeden do wszystkiego (co faktycznie większość z nas nożami robi) to weź bugouta w wersji s90v w CF i będziesz mega zadowolony. Chyba że mini adamas okrutnie Ci się podoba. Warto pooglądać recenzje na YT. A tych nie brakuje - Nick Shabazz, Metal Complex itd.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nuter napisał(-a):


Cruwear jest bardzo fajny, ale jeżeli szukasz noża na EDC i to ma być jeden do wszystkiego (co faktycznie większość z nas nożami robi) to weź bugouta w wersji s90v w CF i będziesz mega zadowolony. Chyba że mini adamas okrutnie Ci się podoba. Warto pooglądać recenzje na YT. A tych nie brakuje - Nick Shabazz, Metal Complex itd.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Super, dzięki! Problem w tych nożach jest taki, że wizualnie mi się bardzo podobają, ale chyba za mało militarny jestem i do mnie raczej by nie pasowały. 

 

Znalazłem coś co mega też trafia w mój gust jeśli chodzi o aspekt wizualny, tylko jak kompletny świeżak w świecie noży, nie wiem na ile ten nóż będzie uniwersalny. Mcusta MC-0037C

 

 

mcusta-shinra-classic-damascus-series-mc-37d-katana-vg-10-damascus-17209753305133.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, pepepatryk napisał(-a):

Super, dzięki! Problem w tych nożach jest taki, że wizualnie mi się bardzo podobają, ale chyba za mało militarny jestem i do mnie raczej by nie pasowały. 

 

Znalazłem coś co mega też trafia w mój gust jeśli chodzi o aspekt wizualny, tylko jak kompletny świeżak w świecie noży, nie wiem na ile ten nóż będzie uniwersalny. Mcusta MC-0037C

 

 

mcusta-shinra-classic-damascus-series-mc-37d-katana-vg-10-damascus-17209753305133.jpg

Nożyk fajny ale tam ni ma klipsa.Ja bym tam nie chciał aby nożyk mi po kieszeni się poniewierał. Klips musi być

Edytowane przez mirek 1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pepepatryk napisał(-a):

Super, dzięki! Problem w tych nożach jest taki, że wizualnie mi się bardzo podobają, ale chyba za mało militarny jestem i do mnie raczej by nie pasowały. 

 

Znalazłem coś co mega też trafia w mój gust jeśli chodzi o aspekt wizualny, tylko jak kompletny świeżak w świecie noży, nie wiem na ile ten nóż będzie uniwersalny. Mcusta MC-0037C

 

 

mcusta-shinra-classic-damascus-series-mc-37d-katana-vg-10-damascus-17209753305133.jpg

Może We Speedster by Ci podszedł ? 🧐

Edytowane przez Meches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może We Speedster by Ci podszedł ?

Wizualnie świetny! A jak jest z tą stałą CPM 20CV? No i ogólnie z jakością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cruwear trudno się ostrzy, musisz też to wziąść pod uwagę. Jeśli myślisz o topowych stalach i wysokim HRC to koniecznie musisz kupić dobry system ostrzący np. Spyderco Triagle i do tego pręty diamentowe. Spory wydatek ale bez dobrej osełki nie naostrzysz dobrze noża przy okazji nie niszcząc krawędzi ostrza.

32 minuty temu, pepepatryk napisał(-a):


Wizualnie świetny! A jak jest z tą stałą CPM 20CV? No i ogólnie z jakością?

Bardzo dobra, amerykański odpowiednik M390. Dwie moje ulubione stale ;)

Edytowane przez Pioters
Literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, pepepatryk napisał(-a):


Wizualnie świetny! A jak jest z tą stałą CPM 20CV? No i ogólnie z jakością?

A widzę, że kolega tak jak zwygle na gotowe próbuje przyjść? Bo to wszystko o tych nożach, stalach i ostrzałkach było w tym temacie wałkowane w ostatnich dwóch latach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, pepepatryk napisał(-a):


Wizualnie świetny! A jak jest z tą stałą CPM 20CV? No i ogólnie z jakością?

Mam We knife subjugator.W tym przedziale cenowym nie znajdziesz raczej noża lepiej wykonanego.IMO BM sobie odpuść jak zależy Ci na wysokiej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zastanowić się najpierw co dla mnie jest najważniejsze.U mnie na pierwszym miejscu jest ,że nóż ma mi się podobać.A dopiero następnie ,że nóż ma być dobrze wykonany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Genovese_ napisał(-a):

U mnie na pierwszym miejscu jest ,że nóż ma mi się podobać.A dopiero następnie ,że nóż ma być dobrze wykonany.

Niestety...U mnie inaczej --------- ponieważ  używam podczas polowań, to pierw wykonanie, ergonomia, a potem wygląd..


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.