Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

POwitoł

Chyba otworzę klinikę dla noży doświadczonych złym dotykiem ;)

Przygarnąłem klasykę bucka

post-23499-0-85456300-1331125381.jpg

 

Nóż ma już nowy czubek, a sznity po szlifierce (jakiś "ktoś" przeszlifował nawet bolster :lol: ) lekko przejechałem papierem ściernym.

Nożyk mimo ewidentnych złych doświadczeń sprawuje się bardzo dobrze ;)

 

Gratuluję panowie: dejavoo i stretch zacne nożydła ;)

akism, obadaj nowego stretcha - włókno węglowe i ZDP; jedynie chora cena stopuje mnie przed kupnem ;)


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, dobre to jest:

http://www.knives.pl/www/artykuly/testy/kershaw_leek.html

?

Potrzebuję do krojenia cytryny w pracy, pomidora w górach, ewentualnie taktycznego smarowania chleba masłem.

Może być coś innego, ale podobnego wizualnie. Warunek konieczny to metal z każdej strony koloru srebrnego. Cena - jak najmniejsza i możliwość łatwego ostrzenia.. Podoba mi się ten Kershaw. Dobre to jest? Jaką wersję wybrać, żeby tanio było.

Gdzie ten wynalazek najlepiej i najtaniej kupić? Najchętniej w PL.


All That You Can't Live Behind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, ładne, tylko czubek słaby ;> Jak ma być tanio, dobrze i stalowo, to może np. BM Monochrome?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre ale nie za duże. do cytryny i pomidora spoko, ale do czegoś poważniejszego to już mniej.


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
Fajne, ładne, tylko czubek słaby ;> Jak ma być tanio, dobrze i stalowo, to może np. BM Monochrome?

 

Dobry wybór, ale można by się jeszcze zastanowić nad CRKT M21-02 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POwitoł

Jeśli full nierdzewka (rękojeść i ostrze) oraz niezbyt szarpiące kieszeń, to polecić mogę tańszy (ale przyzwoity) brand spyderco: byrd meadowlark (maławy), byrd cara-cara (prawie 10cm ostrza) i Spyderco Byrd Flight nowość która po macaniu mnie zauroczyła (rozmiar do normalnego noszenia/używania dla mnie optymalny). Wszystkie chodzą po ok.100zł (np. sharg.pl).

Leek przyjemny, ale trochę delikatny. Nie mógłbyś go raczej używać zamiast klucza do drzwi :lol: Monochrom też przyzwoity i za 140-150 powinno się dać kupić nówkę.

BDW: ciężkie mogą być takie pełnostalowe noże ;)


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Ci Benchmade 630 Skirmish ,który właśnie nabyłem,świetny ,solidny nóż....

 

post-6842-0-78450700-1331126324.jpg

 

post-6842-0-88715100-1331126325.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy stretch jest fajny,ale koszta chore.Za stary model(nówkę)dałem 300zł a różni się okładzinami...Benchmade 630 Skirmish to jest dopiero kosa,świetnie wyfrezowane ostrze ze świetnej stali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę teraz nabyć jakąś ostrzałkę,musi być uniwersalna tzn. ma ostrzyć gładkie i ząbkowane ostrza...Macie jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk
Muszę teraz nabyć jakąś ostrzałkę,musi być uniwersalna tzn. ma ostrzyć gładkie i ząbkowane ostrza...Macie jakieś propozycje?

 

 

spyderco triangle będzie idealna

do gładkich, ząbkowanych, recurvowych, wklęsłych, wypukłych, i jakich jeszcze chcesz :)

 

albo jakiś odpowiednik z innej firmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem, ogladalem i mnie tez wzielo - zakupilem i teraz czekam kolejne zdjatka beda juz w zestawie z zegarkiem:)

 

post-514-0-03457800-1331126780.jpg

By rafalbar

 

pozdrawiam


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjatka ekstra, przypomniales mi o rodzinnych stronach ;)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czytalem, ogladalem i mnie tez wzielo - zakupilem i teraz czekam kolejne zdjatka beda juz w zestawie z zegarkiem:)

 

post-3351-0-21929200-1331126951.jpg

By rafalbar

 

pozdrawiam

Rafał, czekam na foty, gdyż zupełnie mi nie przeszło. Dejavoo jest świetne ale Mcusta ma w sobie coś


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mało tutaj zaglądam, ale jak NÓZ, to nie może zabraknąć...

 


???????? => ta choroba dobrze ROCKuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... szybkie pytanie:

składany, z klipsem i jak najkrótszym ostrzem, niekoniecznie drogi - nie będzie bardzo eksploatowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
Panowie... szybkie pytanie:

składany, z klipsem i jak najkrótszym ostrzem, niekoniecznie drogi - nie będzie bardzo eksploatowany.

 

Ka-bar dozier folding hunter. Na militaria.pl jeszcze nie dawno był po 100zl. teraz troszkę drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POwitoł

Panowie... szybkie pytanie:

składany, z klipsem i jak najkrótszym ostrzem, niekoniecznie drogi - nie będzie bardzo eksploatowany.

Spyderco byrd meadowlark, spyderco bug, spyderco ladybut, kershaw chive.

Mój faworyt (przyjedzie niedługo do mnie :rolleyes: ): spyderco dragonfly


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dragonfly - super, a w wersji z rękojeścią ze stali nawet elegancki :rolleyes:

ja chyba jednak zapoluje na spyderco bug

dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo o coś takiego mi chodziło - "mały tłuścioch" :rolleyes: Ale Spyderco chyba w lepszej cenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.