Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Klod100 :shock: to twoje cacka??

 

No co ty, tak tylko umieściłem fotkę.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.wilq.pl - polecam 8)

:lol: Super, chyba skoczę do empiku w wolnej chwili.

Neuro polecam Ratmana - polskiego superbohatera, do kupienia również w empiku. Też jest niesamowity!

No to ja polecam "Hikaru no go"

Zwłaszcza tym , który grają w go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee! Co to za scyzoryk. Nie ma szczypców do homarów i szczoteczki do zębów:(


Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

Ma! tylko w stupięcdziesiątej od góry warstwie i dlatego nie widać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie :shock: , ciekawe tylko czy wszystkie użyte 'narzędzia' są ich własną produkcją :roll: :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, jaki ładny świeżutki Opinel ;)

 

A tak wygląda Opinel w służbie czynnej:

 

post-269-0-27001800-1330499772.jpg

post-269-0-81541200-1330499773.jpg


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam pokostem. Kaponem albo "łodziówką" ;)


Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnych lakierów, taki fajny jest ;)

 

Pokostem ewentualnie, ale jak znam życie to i tak nie znajdę na to czasu :(


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie kupić sobie czegoś takiego :

 

post-609-0-96719700-1330500560.png

 

ale wydaje mi się, że to firma z "nożowej czarnej listy" :lol: W każdym razie cena jest śmieszna, a nóż prezentuje się nieźle. Od czegoś trzeba zacząć 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gerberek fajny, tylko, że to maleństwo straszne (ostrze 64mm) :roll: Kijka na ognisko ciężko będzie zastrugać, ale do biura idealny. Na pewno jakością przewyższa ten który pokazał tessio. Master Cutlery to taka troszkę lepsza tajwańszczyzna. Jak Ci się podoba to bierz, ale za cenę lekko przewyższającą 100pln można kupić coś bardziej uznanego producenta jak choćby wspomniany gerber lub ka-bar, np.

http://www.militaria.pl/cocoon/product.xml...ifiers=category

http://195.117.13.163/s/m/NG6701.html

http://195.117.13.163/s/m/NG2208448.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Master Cutlery to taka troszkę lepsza tajwańszczyzna

 

Właśnie coś o tym czytałem, ale ten nóż kosztuje 55 zl ! Nie jest warty takiej ceny ? Ten Gerber pewnie przewyższa go jakością, ale jest dwa razy droższy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że tutaj cena odpowiada jakości. Nie znaczy to, że nóż rozpadnie się przy smarowaniu kromki masłem :wink: Znam ludzi, którzy używają tego typu noży i nawet sobie chwalą :shock: Wyjaśnieniem może być dla mnie tylko to, że nigdy nie używali niczego lepszego. Ja nie chciałbym go używać, ze względu na słabą blokadę ostrza (może złożyć się na palce) i stal. Poza tym kształt ostrza, tzw. recurve, może sprawiać nieco kłopotu przy próbie ponownego naostrzenia (nie da się na płaskim kamieniu). A to, że nóż będzie się szybko tępił można uznać za pewnik.

To wszystko moje skromne zdanie.

Ale powtarzam: jeśli Ci się podoba i czujesz, że nie będziesz potrzebował lepszego- kup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myśle, że tutaj cena odpowiada jakości. Nie znaczy to, że nóż rozpadnie się przy smarowaniu kromki masłem :wink: Znam ludzi, którzy używają tego typu noży i nawet sobie chwalą :shock: Wyjaśnieniem może być dla mnie tylko to, że nigdy nie używali niczego lepszego. Ja nie chciałbym go używać, ze względu na słabą blokadę ostrza (może złożyć się na palce) i stal. Poza tym kształt ostrza, tzw. recurve, może sprawiać nieco kłopotu przy próbie ponownego naostrzenia (nie da się na płaskim kamieniu). A to, że nóż będzie się szybko tępił można uznać za pewnik.

To wszystko moje skromne zdanie.

Ale powtarzam: jeśli Ci się podoba i czujesz, że nie będziesz potrzebował lepszego- kup.

mam pytanie co moglbys mi doradzic w cenie do 100zl.potrzebuje noza kieszonkowego ktory mozna nosic na codzien :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie co moglbys mi doradzic w cenie do 100zl.potrzebuje noza kieszonkowego ktory mozna nosic na codzien :roll:

 

Jeśli zależy Ci na efektownym wyglądzie noża- ten gerber, o którego pytałeś będzie dobry. Jeżeli ma to być typowo użytkowe narzędzie, wziąłbym dużego, blokowanego Victorinoxa lub Opinela.

Jednak polecałbym dorzucić jeszcze 50pln-ów, bo za tą cenę możesz dostać bardzo dobry Benchmade Pika lub Ka-Bara Doziera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co moglbys mi doradzic w cenie do 100zl.potrzebuje noza kieszonkowego ktory mozna nosic na codzien :roll:

 

Jeśli zależy Ci na efektownym wyglądzie noża- ten gerber, o którego pytałeś będzie dobry. Jeżeli ma to być typowo użytkowe narzędzie, wziąłbym dużego, blokowanego Victorinoxa lub Opinela.

Jednak polecałbym dorzucić jeszcze 50pln-ów, bo za tą cenę możesz dostać bardzo dobry Benchmade Pika lub Ka-Bara Doziera.

ztych ktore poleciles najbardziej odpowiada mi ten http://www.allegro.pl/item100383148__bench...ombo_nowy_.html

jest to wersja comba.mam pytanie czy w praktyce bardziej sprawdza sie ostrze zabkowane czy gladkie.jak ma sie zabkowane ostrze jezeli chodzi o ostrzenie (czy wogole ostrzymy zabkowane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ząbkowanych są specjalne osełki.

Generalnie ząbkami utniesz praktycznie wszystko, a plain'em to nie bardzo.

Także zależy, proponuje combo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.