Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
neuro

Nóż

Recommended Posts

Powitoł

8 godzin temu, loco50 napisał(-a):

Przesyłka zapakowana na glucho. 

Nie gadaj z nami tylko shargiem ;)

Stawiam na "fakap" przy pakowaniu :)

A do mnie leci taka chińszczyna - kliknąłem klasyczną czarną, ale teraz żałuję, bo zielona chyba wygląda ciekawiej:

H4ab572413e3d4d23a6dfa79dc76697da4.jpg

H626ede029bd14e7aac8d15fd629128b01.jpg

porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

4 minuty temu, porcelanowy napisał(-a):

Powitoł

Nie gadaj z nami tylko shargiem ;)

Stawiam na "fakap" przy pakowaniu :)

A do mnie leci taka chińszczyna - kliknąłem klasyczną czarną, ale teraz żałuję, bo zielona chyba wygląda ciekawiej:

H4ab572413e3d4d23a6dfa79dc76697da4.jpg

H626ede029bd14e7aac8d15fd629128b01.jpg

Trzeba było kliknąć obie, to bym jedną od Ciebie odkupił 😁

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Powitoł

Mam namiar na BM940 na którą od dawna ostrzę zęby więc Ognistego Tygrysa pewnie poEDCuję przez chwilę, opiszę na knives.pl i wystawię na bazar :)

Niechętnie trochę przyznam, że mniej więcej od kupna Bugouta nic ciekawego na "zachodzie" nie widzę, a jak coś mi wpadnie w oko to zwykle na aliexpress :D

porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Problem wyjaśniony. Nóż dziś wychodzi do mnie. 

36 minut temu, loco50 napisał(-a):

Problem wyjaśniony. Nóż dziś wychodzi do mnie. 

a coś więcej ?

2 godziny temu, porcelanowy napisał(-a):

Powitoł

Mam namiar na BM940 na którą od dawna ostrzę zęby więc Ognistego Tygrysa pewnie poEDCuję przez chwilę, opiszę na knives.pl i wystawię na bazar :)

Niechętnie trochę przyznam, że mniej więcej od kupna Bugouta nic ciekawego na "zachodzie" nie widzę, a jak coś mi wpadnie w oko to zwykle na aliexpress :D

940 jest przereklamowana

Posted (edited)

Zadzwonił Pan z Sharga i powiedział, że ten akurat nóż przychodzi od producenta w odcinkach tzn pudełko oddzielnie a nóż oddzielnie. Pan Magazynier nie wiedział o tym i wrzucił do przesyłki tylko pudełko a nóż został. Przynajmniej taka jest oficjalna wersja. 

Edited by loco50

6 godzin temu, porcelanowy napisał(-a):

Powitoł

Ostatnio nie mogę się zdecydować, czy mini presidio, czy buga zanabyć, więc 535 za pu ceny przygarnę, jak już dopadniesz 940🤣

6 godzin temu, loco50 napisał(-a):

Zadzwonił Pan z Sharga i powiedział, że ten akurat nóż przychodzi od producenta w odcinkach tzn pudełko oddzielnie a nóż oddzielnie. Pan Magazynier nie wiedział o tym i wrzucił do przesyłki tylko pudełko a nóż został. Przynajmniej taka jest oficjalna wersja. 

Dobrze że sytuacja wyjaśniona.

6 godzin temu, Burns napisał(-a):

940 jest przereklamowana

Ja właśnie swoją pomieniał na Mini Presidio. Miałem zieloną w amelinium. Nóż fajny, ale dla mnie za chudy. Trzymałem go dwoma palcami. 

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Powitoł
Mam namiar na BM940 na którą od dawna ostrzę zęby więc Ognistego Tygrysa pewnie poEDCuję przez chwilę, opiszę na knives.pl i wystawię na bazar
Niechętnie trochę przyznam, że mniej więcej od kupna Bugouta nic ciekawego na "zachodzie" nie widzę, a jak coś mi wpadnie w oko to zwykle na aliexpress
Koniecznie opisz tu tego Ognistego Tygrysa

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Dotarł 

DSC_0753.JPG

DSC_0754.JPG

DSC_0755.JPG

DSC_0756.JPG

DSC_0758.JPG

DSC_0759.JPG

DSC_0760.JPG

DSC_0761.JPG

Wygląda interesująco. A jak leży w dłoni i jak klika ?

2 godziny temu, loco50 napisał(-a):

Dotarł 

DSC_0753.JPG

DSC_0754.JPG

DSC_0755.JPG

DSC_0756.JPG

DSC_0758.JPG

DSC_0759.JPG

DSC_0760.JPG

DSC_0761.JPG

Fajnie że jesteś zadowolony ale ten nóż ma wykonanie jak bazarowiec za 30 zł. Frezowania carbonu czy to tam G10 to porażka. Śruby nierówno wpuszczone. Krawędzie masakra. Kt na zdjęciach już widać że nierówna.

9 minut temu, mariaczi napisał(-a):

Fajnie że jesteś zadowolony ale ten nóż ma wykonanie jak bazarowiec za 30 zł. Frezowania carbonu czy to tam G10 to porażka. Śruby nierówno wpuszczone. Krawędzie masakra. Kt na zdjęciach już widać że nierówna.

Ojtam, ojtam .... ważniejsza są aura i nimb tajemniczości paraszutistow, którym jak mniemam ten nóż jest dedykowany ⚔️

1 minutę temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Ojtam, ojtam .... ważniejsza są aura i nimb tajemniczości paraszutistow, którym jak mniemam ten nóż jest dedykowany ⚔️

A Ty odebrałeś swojego, że kozaczysz bo nic się nie pucujesz? 

Posted (edited)
13 minut temu, Burns napisał(-a):

A Ty odebrałeś swojego, że kozaczysz bo nic się nie pucujesz? 

Odebrałem, tylko fotek nie chce mi się robić 😁
Aaaaa, i wykraleś. Nie centruje 1 mm 🙄
Zmobilizowałeś mnie 😎

246579A1-EBF8-4E7B-8170-BDE97F7F3A05.jpeg

FC89F2EC-2A05-4A10-BCAB-A859D0F5BFDD.jpeg

959D7B8C-BF30-43C3-8484-98E18FC15690.jpeg

Edited by Jędrula.wawa

31 minut temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Bynajmniej nie hejtuję zakupu tego noża, bo każdy kupuje co mu się podoba. Na pewno świetne uzupełnienie kolekcji, tym bardziej tej taktycznej... Niemniej jakość leży.

Jędrula, centrowanie ujdzie, nóż d.fajny, skąd brałeś ?

2 minuty temu, mariaczi napisał(-a):

Bynajmniej nie hejtuję zakupu tego noża, bo każdy kupuje co mu się podoba. Na pewno świetne uzupełnienie kolekcji, tym bardziej tej taktycznej... Niemniej jakość leży.

Też nie hejtuję, niech cieszy naszego kolegę. 
Lekkie rozbawienie natomiast budzi we mnie odwoływanie się do tradycji militarnych przez .... Włochów. 

2 minuty temu, Burns napisał(-a):

Jędrula, centrowanie ujdzie, nóż d.fajny, skąd brałeś ?

Na forum Knives.pl wymieniłem się z kolegą. On miał na liście zakupów BM 940 a ja szukałem czegoś bardziej pękatego. No i jest 😍

Czarna klasa 🔪

Ja lubie takie gadżety sygnowane przez lub wykonane dla jednostek specjalnych. Mam Orisa Force Recon(zwiad marines), mam Extrema Ratio że stała klingą też sygnowana przez Col Moschin.,a że ten pułk to taki włoski Grom to go "wziełem". I tak będzie leżał na półce. Jak większość kolekcji, nie tylko z resztą u mnie😁

A tu byś Jędrula się zdziwił. Przyprawiono Włochom gębę szmaciarzy bardzo niesprawiedliwie. To był czarny PR że strony Helmutów. Dywizja Panc Ariete, a zwłaszcza Dywizja Spadochronowa Folgore były to jednostki bardzo bitne i napsuły dużo krwi aliantom. Z resztą Włosi byli obok Niemców i sowietów prekursorami tworzenia i użycia wojsk spadochronowych, zanim angolom czy tym bardziej jankesom przeszło przez myśl, że też tak można 😁

2 godziny temu, mariaczi napisał(-a):

Ale będzie ciął? 🤣🤣🤣

Godzinę temu, loco50 napisał(-a):

Ale będzie ciął? 🤣🤣🤣

Wg mnie bardziej łupał niż ciął, ale da radę. Na półce na pewno.

Posted (edited)

A jak działają EDC w warunkach działań low profile u 95% facetów miejskich biurowo-samochodowych? 🤣

Edited by loco50