Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Quguar

stary zegarek swiss made

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam od dawna kieszonkowy zegarek marki swiss made z tego co wiem i widac jest bardzo stary. czy ktoś wie cos na jego temat? ile może być warty ?

 

fotki zegarka moge przesłać na gg.

 

moje gg- 18965811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam od dawna kieszonkowy zegarek marki swiss made z tego co wiem i widac jest bardzo stary. czy ktoś wie cos na jego temat? ile może być warty ?

 

fotki zegarka moge przesłać na gg.

 

moje gg- 18965811

 

...a próbowałeś użyć translatora by przetłumaczyć nazwę marki "swiss made"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a próbowałeś użyć translatora by przetłumaczyć nazwę marki "swiss made"

Poszukaj na forum sposobu który ci pozwoli wkleić fotki, bo mało kto będzie zainteresowany twoim tematem , prośbą o pomoc, jeżeli chcesz pomocy musisz zadać sobie więcej trudu i popracować nad zamieszczeniem ich. Swiss made :) To oznacza że zegarek został złożony, lub wyprodukowany w Szwajcarii nie mówi to nic o tym zegarku jest to sygnatura jaką posiada prawie każdy szwajcarski mechanizm, no !!! w większości bo niektóre pomimo tego że zostały wykonane lub były składane w tym kraju nie maja sygnatur na mechanizmach.....

Tutaj masz instrukcję jak zamieścić fotki :

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/7467-tutorial-jak-zamieszczac-obrazy/ :)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Mam stary zegarek który mój ojciec dostał od swojego ojca a on przekazał mi go.Na zegarku widnieje napis swiss made , niedokońca wiem co on oznacza.Nie interesuje się zbytnio zegarkami.Chciałbym sie czegos dowiedziec na jego temat.

-skad może pochodzić?

-ile może mieć lat?

- i przede wszystkim JLE JEST WARTY?

 

tutaj daje linki do zegarka.

 

http://yfrog.com/1gp1010246gj

 

http://yfrog.com/0fp1010247dj

 

http://yfrog.com/2op1010249rj

 

Chlopie zdecyduj sie,wystarczy jeden temat,napewno znajdzie sie ktos kto odpowie.Temat: " co to za zegarek" usunelem-dubli nam tu nie potrzeba.Dodam iz zegarek jest z lat 30-tych, a tarcza chyba nie z tej parafi(zegarek a`la lanco,cortebert).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile może być warty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chce się podejmować wyceny takich zegarków, poczytaj w innych postach a zobaczysz że koledzy tylko teoretyzują co do cen danych egzemplarzy. Skoro na portalu aukcyjnym Omegę na chodzie można już kupić za 200 złotych w przyzwoitym jak na wiek tych zegarków stanie to za ten może 100 może więcej może mniej o ile jest na chodzie. Czytałem to już wiele razy i pisałem również - zegarek jest tyle wart ile kolekcjoner, nabywca, jest wstanie za niego zapłacić.


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

a ile może być warty ?

 

 

Ze wzgledu iz nie jest to do konca oryginalny stan zegarka(tarcza), to raczej niewiele. Odnosnie wycen zegarkow w dziale vintage wiecej poczytasz tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.