Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dariusz chlastawa

ZAPISY NA SPOTKANIE OFICJALNE

Rekomendowane odpowiedzi

Zaktualizowano listę na dzień 08.06.2010, godz.5.30.

 

Jak widać nie wszyscy koledzy śledzą dokładnie ten wątek. Prosiłem aby przed dokonaniem wpłaty zgłosić swoje uczestnictwo tutaj. Ponadto nie wszyscy na przelewach podali swoje klubowe nicki.

Proszę tych, którzy nie wpłacili jeszcze za siebie lub osoby towarzyszące o zrobienie tego jak najszybciej.

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo - poniżej Agenda spotkania 2010 , nie powinna już ulec zmianom , proszę TYLKO o deklaracje przybycia , członkowie stowarzyszenia bezpłatnie , pozostali Państwo - 25 pln od osoby , płatne przy przelewem na konto Stowarzyszenia do 05 czerwca najpóźniej . Dziekuję .

 

WPŁATY NA RACHUNEK:

 

Klub Miłośników Zegarów i Zegarków

61 1090 1870 0000 0001 1236 5368

tytułem: za uczestnictwo w spotkaniu 2010

Prosimy o podanie klubowego nicka.

 

Pod tym linkiem możecie sprawdzić jaki jest aktualny stan zgłoszeń i wpłat za uczestnictwo w spotkaniu:

 

http://spreadsheets.google.com/pub?key=0AkUuEFuliYrwdGZWZWp3czl1VnRaRG5KSkxjdHNGMWc&hl=pl&single=true&gid=0&output=html

 

Miejsce : Warszawa , hotel Hyatt Regency ul.Belwederska 23 http://warsaw.regency.hyatt.com/hyatt/hotels/index.jsp?src=agn_tc_hic_lk_google_lbl_warsa

 

 

 

 

 

 

 

Agenda ( rozpoczęcie godzina 10.00 )

 

 

 

1. Przywitanie Gości -10.00 do 10.15

 

2. Prezentacja firmy Panerai ? 10.15 ? 11 .00

 

2. Prezentacja firmy Jaeger le Coultre ? 11.00 do 12.00

 

3. Prezentacja firmy Franck Muller 12.00 do 13.00

 

4. Przerwa na lunch 13- 14

 

5. Prezentacja firmy Stowa ? Jorg Schauer 14:00 do 14:45

 

6.Przentacja firmy Bell&Ross 14:45 do 15 :00

 

7.krótka prezentacja Noble Concierge 15:00 do 15 :20

 

8. Świebodzice czyli mała Szwajcaria ? prezentacja Adam Mroziuk ( historia firmy Gustaw Becker) 15:20 do 16 :10

 

9. dyskusja i zakończenie spotkania 16:10 do 17:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie... Wpłaciłem za siebie i os. towarzyszacą na sobotnie spotkanie. Czy na pewno ujęty zostałem na liście?

Pytam ponieważ w rubrykach dot. listy uczestników wpisane jest dwukrotnie nie dotyczy.

Pozdrawiam

WINDFIORD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, lista już domknięta, ale może przyjmiecie jeszcze jedno zgłoszenie? Do ostatniej chwili nie miałem pewności, czy 12 czerwca będę mógł przyjechać. Dziś wiem, że tak, dlatego też wpłacam i deklaruję chęć przybycia. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o legędę do listy zgłoszonych i stanu opłat. Mój przelew wysłałem 24.05.2010

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie... Wpłaciłem za siebie i os. towarzyszacą na sobotnie spotkanie. Czy na pewno ujęty zostałem na liście?

Pytam ponieważ w rubrykach dot. listy uczestników wpisane jest dwukrotnie nie dotyczy.

Pozdrawiam

WINDFIORD

 

Ciebie dotyczą dwie ostatnie kolumny i w obydwu z nich wpłaty zostały odnotowane.

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o legędę do listy zgłoszonych i stanu opłat. Mój przelew wysłałem 24.05.2010

pzdr.

 

Zgadza się. Już poprawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, lista już domknięta, ale może przyjmiecie jeszcze jedno zgłoszenie? Do ostatniej chwili nie miałem pewności, czy 12 czerwca będę mógł przyjechać. Dziś wiem, że tak, dlatego też wpłacam i deklaruję chęć przybycia. :-)

 

Starego Klubowicza zawsze przyjmiemy z dużą radością. Listę już zaktualizowałem.

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero dzisiaj zapłaciłem więc mam nadzieję ze przelew dojdzie. W razie czego mam zaproszenie od sponsora, wiec chyba mnie wpuścicie... :):blink::)


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowano na dzień 10.06.10, godz. 6.00.

 

Moi drodzy dziś o godz.20-tej zamykamy listę. Nie wszyscy zgłaszający uregulowali swoje należności. Kolegów:

 

Galeria_Oleszkiewicz

Snipi

pg

Pułkownik

ksylo1

rip

puzel66

bob-90

jansando69

Safinowski

 

proszę o ich dokonanie lub informację o rezygnacji.

 

Jeśli ktoś z Was wpłacił, a jest to nie uwzględnione na liście, proszę o informację.

 

Pozdrawiam

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z ogromną przykrością informuje, że niestety nie będę mógł uczestniczyć w tegorocznym spotkaniu

ze względu na przesunięcie terminu obrony mojego projektu. Sytuacja ta nie jest spowodowana z mojej winy.

Jeżeli mój akces poniósł juz za sobą jakieś koszty to dziś popołudniu wpłacę należna kwotę.

Przepraszam organizatorów za zaistniała sytuacje

pozdrawiam

Krzysztof

 

p.s.

bardzo liczę na obszerną relacje ze spotkania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zmuszony jestem odwołać swój przyjazd.

Przepraszam, że tak późno.

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, my też musimy wpisać się w tą czarną serię. Nawaliła nam opiekunka :)

Nie mamy z kim zostawić małej, więc nici z zegarkowej wyprawy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.