Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

buszido

Czy to oryginał ? Damska OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich !

 

Mam mały problem z tym zegarkiem.

 

Informacje które udało mi się zdobyć na jego temat to iż mechanizm jest oryginalny, zegarek jest złoty i o ile dobrze rozumiem oznaczenia na mechanizmie wiek 1957-61r.

 

Natomiast nigdzie nie znalazłem nawet podobnego zegarka do tego. Czy jest to zegarek który produkowała Omaga, czy raczej jakiś jubiler włożył mechanizm do złotego zegarka? I czy w takim razie opłaca się szukać nabywców na sam zegarek czy lepiej go sprzedać po cenie "złomu", złota?

 

Zdjęcia nie oddają faktycznego wyglądu zegarka. Na mechanizmie ani na zegarku nie ma żadnych rys i zadrapań.

 

Dane które widnieją na mechanizmie i kopercie gdyby na fotkach były nieczytelne.

 

Mechanizm typ 481. Na 17 kamieniach. Nr seryjny 16570388. Na kopercie 18K, nr 8829 250733

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie mysł o sprzedaży w cenie złomu.

to oryginalna omega a to ze nic nie mozez o niej znaleść nic nie znaczy .

ja kedys kupiłem omege kal 28 i bardzo długo nic o niej nie wiedziałem bo mechanizm zupełnie inny .

Powiem tak kiedy ja ogladasz widac i czuć jakość i dla tego znajdzie sie ktos kto za nia zpłaci. Zrob dobre zdjecia napisz ze unikat ,bo unikati. Wystaw na allegro, mozesz dodac wage złota . ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.