Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Instrukcje obslugi w jezyku polskim

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję polskiej instrukcji go G-100 moduł 5158. W sieci dostępna tylko angielska wersja.

Edytowane przez pazuzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje polskiej instrukcji do zegarka CASIO GW-A1100-1AER. Za co z góry serdecznie dziękuję.

Posiadam. Jeśli jeszcze nie znalazłeś daj znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam. Jeśli jeszcze nie znalazłeś daj znać

Niestety nie mam... Było by miło ją dostać... na PW wysłałem Ci mój adres e-mail... Dzieki serdeczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś byłby łaskawy udostępnić polską instrukcję do GW-3000? Nigdzie nie mogę znaleźć, a szukałem chyba wszędzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

W oczekiwaniu na instrukcje papierowe, ja niestety nimi nie dysponuję, zapraszam do mnie, może się przyda ;)

 

www.youtube.com/matejmatejgshock

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś skan instrukcji lub wersję do wydruku modułu 5406 ?


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Szukam instrukcji  obsługi w języku polskim do G-Shock Rangeman GW-9400-1ER, moduł 3410;

Z góry dziękuję)

Edytowane przez RoboCop

(00)[][](00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :)poszukuję instrukcji obsługi do dwóch zegarków tj;

-Casio DEP-610,moduł 1472

-Casio ATC 1000,moduł 1170

Z góry dziękuję za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kupiłem zegarek CASIO - WVQ-M410DE-1A2ER   [5174] EU , bez polskiej instrukcji obsługi ,myłalaem,że będzie łatwiej ale niestety ;/ Dzisiaj zmiana czasu i też się nie przestawił. Jeżeli ktoś posiada taki zegarek i mógłby poratować instrukcja w języku Polskim będe bardzo wdzięczny:) Jestem tu od dzisiaj więc jeszcze nie bardzo wiem o co tu dokładnie na forum chodzi. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ! Mam gorącą prośbę o instrukcję w języku ojczystym do zegarka casio GST-S 100D (5445). Casio oferuje na swojej stronie pomoc w takich sprawach, więc napisałem, niestety odpowiedzi brak......... Jest to już mój drugi kasiak ze starowaniem falami radiowymi, pierwszego nadal nosi mój syn, jest bardzo zadowolony. Ja natomiast nie mogę sobie dać rady z ustawieniem obecnego. Będę wdzięczny za wszelkie informacje, pozdrawiam, Bohdan  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ! Mam gorącą prośbę o instrukcję w języku ojczystym do zegarka casio GST-S 100D (5445). Casio oferuje na swojej stronie pomoc w takich sprawach, więc napisałem, niestety odpowiedzi brak......... Jest to już mój drugi kasiak ze starowaniem falami radiowymi, pierwszego nadal nosi mój syn, jest bardzo zadowolony. Ja natomiast nie mogę sobie dać rady z ustawieniem obecnego. Będę wdzięczny za wszelkie informacje, pozdrawiam, Bohdan

Jeśli nikt nie poratuje papierem po polsku, to myślę, że ten filmik Mateja będzie jeszcze lepszy od instrukcji.

https://youtu.be/LinDMtHyshs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie,

 

Bardzo potrzebuje instrukcji po polsku do GW-A 1100, mam problem z ustawieniem tego zegarka. Czy ktoś z szanownych kolegów może mi podesłać na maila [email protected]

 

Będę bardzo wdzięczny


Poszukuje polskiej instrukcji do zegarka CASIO GW-A1100-1AER. Za co z góry serdecznie dziękuję.

Cześć udało ci sie dostać tą instrukcję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie,

 

Bardzo potrzebuje instrukcji po polsku do GW-A 1100, mam problem z ustawieniem tego zegarka. Czy ktoś z szanownych kolegów może mi podesłać na maila [email protected]

 

Będę bardzo wdzięczny

 

Cześć udało ci sie dostać tą instrukcję?

Cześć, papierowej niestety nie posiadam, ale nagrałem takie coś kiedyś ;)

https://youtu.be/E_z2nLcMegw

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, papierowej niestety nie posiadam, ale nagrałem takie coś kiedyś ;)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Widziałem to ale mam problem z ustawieniem kompasa, zle pokazuje. Robiłem kalibracje dwukierunkową ale nie pomogło, jak się obracam z zegarkiem pokazuje co rusz inny kierunek. Mam też namieszane cos z datą tj rok, miesiac itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz poczytać w instrukcji ang. Pewnie musisz zrobić deklinację magnetyczną czy jakoś tak. Ustaw dobrą strefę dla Home Time i spróbuj złapać sygnał.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ustawione Home Time na Paryż, co do deklinacji magnetycznej to nie wiem jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj na PW emaila to podeślę instrukcję PL.


Co do kompasu - nie trzymasz go czasem w pudełku? Mój 2 razy zgłupiał - to chyba przez pudełko na zegarki a konkretnie jego zamykanie na magnes (trzymałem go zaraz obok zamknięcia). Teraz odstawiłem na tył pudełka i jest spokój. Z innymi G-shockami nie miałem tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.