Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Instrukcje obslugi w jezyku polskim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam polskiej instrukcji pod moduł  5110. Zegatek to Casio wva-m650td 

Układ na pierwszy rzut oka wydaj się być podobny, więc zerknij sobie na moje materiały o GW-2500:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Układ na pierwszy rzut oka wydaj się być podobny, więc zerknij sobie na moje materiały o GW-2500:

 

https://www.youtube.com/watch?v=UJ3o5UuqgJA&list=PLgRS4FQ08DdfLdXyyw0WruxRIBpbeiLXI

Tylko że na tym filmie jest aby porównanie a ja nie wiem gdzie się włącza funkcję waveceptor i jak wybiera się miasto gdzie jez zegar atomowy. Instrukcjapo angielsku nie wiele mi mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że na tym filmie jest aby porównanie a ja nie wiem gdzie się włącza funkcję waveceptor i jak wybiera się miasto gdzie jez zegar atomowy. Instrukcjapo angielsku nie wiele mi mówi.

Przepraszam, byłem przekonany, że udostępniłem playlistę, a okazało się, że to pojedynczy film. W dwóch kolejnych filmach można zapoznać się z funkcjami zegarka oraz z jego ustawieniami.

 

https://youtu.be/2--t4G2QZtE

 

https://youtu.be/MeUBgklIX0o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, byłem przekonany, że udostępniłem playlistę, a okazało się, że to pojedynczy film. W dwóch kolejnych filmach można zapoznać się z funkcjami zegarka oraz z jego ustawieniami.

 

 

Dzięki, faktycznie moduł zegarka jest podobny. Film lepszy niż papierowa instrukcja. Mam nadzieję  że nie będzie kłopotu jak pobiorę sobie oba filmy na dysk aby później nie szukać :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, faktycznie moduł zegarka jest podobny. Film lepszy niż papierowa instrukcja. Mam nadzieję że nie będzie kłopotu jak pobiorę sobie oba filmy na dysk aby później nie szukać :).

Nawet nie wiedziałem, że tak się da. :) Ja nie mam nic przeciwko, ale wydaje mi się, że wystarczy, że zapiszesz sobie do nich linki - nie widzę powodu, dla którego miałyby zniknąć.

 

Chyba, że chciałbyś, żeby Ci zrobić takie samo omówienie Twojego zegarka na moim kanale, to daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, że tak się da. :) Ja nie mam nic przeciwko, ale wydaje mi się, że wystarczy, że zapiszesz sobie do nich linki - nie widzę powodu, dla którego miałyby zniknąć.

 

Chyba, że chciałbyś, żeby Ci zrobić takie samo omówienie Twojego zegarka na moim kanale, to daj znać.

Zapisałem sobie filmy na fonie. Wiem że mogę linki zapisać w przeglądarce ale ostatnio skasowałem połowe linków , poza tym potrzebny jest internet aby obejrzęć youtuba, a film na dysku będę miał pod ręką kiedy tylko będę chciał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, że tak się da. :) Ja nie mam nic przeciwko, ale wydaje mi się, że wystarczy, że zapiszesz sobie do nich linki - nie widzę powodu, dla którego miałyby zniknąć.

 

Chyba, że chciałbyś, żeby Ci zrobić takie samo omówienie Twojego zegarka na moim kanale, to daj znać.

Tomek na to niestety nie ma rady :(

Zamiast pomagać wspinać się na wyżyny to pobierają pliki i d*pa :(

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, posiada Ktoś polską instrukcję do Pro Trek PRW-6600 ? moduł 5571 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję instrukcji do Gwn Q 1000 da radę ktoś podesłać ?

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Potrzebuje również instrukcję PL do GW9400 Rangeman. Może ktoś podesłać. Za pomoc serdeczne dzięki.

Edytowane przez Robinero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ma ktoś może instrukcję PL do PRW-60-2AE ? Chodzi o instrukcję 5578.

Edytowane przez KRZYSIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma dostępu do tej instrukcji w wersji PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Poszukuję instrukcji w języku polskim do casio lineage LCW-M100 jest to moduł 5161. Znajduję tylko w języku angielskim.

Dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś instrukcję do gxw-56?


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś instrukcję do gxw-56?

Po polsku taka instrukcja nie istnieje, ponieważ ten model nie był oferowany na naszym rynku. Jeśli masz ochotę, to omówiłem go na moim kanale.

 

Casio G-Shock GXW-56-1BJF KING: https://www.youtube.com/playlist?list=PLgRS4FQ08DdcWHlsqVVB7HrmNePK6BryG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem wiem że nie ma po Polsku, mogła być po Angielsku (wiem że temat jest o instrukcjach w PL)


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam polską instrukcję do Pro Trek PRW-6600 moduł 5571,  ( 92 strony !!! )   :) 

 

post-102930-0-81786400-1562273093.jpg

Edytowane przez Mike017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można prosić o przesłanie instrukcji do GW-9400 na adres: xbmxnnqevna małpa gmail com. Z góry dziękuję.

 

EDIT (26-07-2019). Dziękuję za instrukcję @laryngoskop

Edytowane przez juh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.