Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Instrukcje obslugi w jezyku polskim

Rekomendowane odpowiedzi

hej ja potrzebuje instrukcje do [5118]będę bardzo wdzięczny a nowy temat usuwam

 

Instrukcje mozesz pobrac ze strony casio.com. Jest na pewno, przed chwila sprawdziwem.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czy ktos z szanownych klubowiczów mogłby podzielic sie instrukcją PL do PRG-40/PAG-40 moduł 2271. Nie musi byc kompletna chodzi mi tylko o kalibracje sensorow, reszte opanowałem :) Byłbym bardzo wdzieczny. Pozdrawiam

 

W razie czego ja rowniez moge sie podzielic instrukcjami PL do: AQF-100/101 (Moduł 4335,4348), PRW-1500 (moduł 3134) gdyby ktos potrzebował :)

Edytowane przez mcTasman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czy ktos z szanownych klubowiczów mogłby podzielic sie instrukcją PL do PRG-40/PAG-40 moduł 2271. Nie musi byc kompletna chodzi mi tylko o kalibracje sensorow, reszte opanowałem :blink: Byłbym bardzo wdzieczny. Pozdrawiam

 

W razie czego ja rowniez moge sie podzielic instrukcjami PL do: AQF-100/101 (Moduł 4335,4348), PRW-1500 (moduł 3134) gdyby ktos potrzebował :lol:

 

Witam!Niestety nie posiadam szukanej przez Ciebie instrukcji,ale byłbym wdzięczny za moduł 3134.Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

powienien być zakaz pisania prósb o instrukcje..albo przeniesc to w jeden tylko temat bo sie bałagan moim drodzy robi jak cholera

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

Zalozylem ten temat aby wlasnie tutaj bylo wszystko w jednym miejscu w dodatku temat zostal przyklejony tak aby byl widoczny, ale sa ludzie ktorzy wola zalozyc nowy temat a moderator tego forum nic z tym nie robi.

Wczesniej jeszcze respektowalem zakladanie osobnych tematow z prosbami o instrukcje obslugi i jesli moglem to pomagalem, lecz teraz jak widze osobne tematy z prosba o instrukcje to natychmiast ignoruje.

 

Zapotrzebowanie i zainteresowanie instukcjami obslugi jest spore, dlatego tez pomagajmy sobie nawzajem :blink:

Edytowane przez 00110010000010011001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byłbym wdzięczny za moduł 3134.Z góry dziękuję i pozdrawiam!

 

chakem podaj mi swojego maila na PW to Ci wysle. Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam instrukcji do modulu 3063 w pl,czy ktos ma tak owa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono użytkowników,

szukam instrukcji Pl dla pulsometru Casio Chr200 - moduł 2981

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chyba cały Internet przeczytałem w poszukiwaniu jakiejkolwiek instrukcji (nawet po polsku nie musi być) obsługi mojego DW-6000. Na dekielku oznaczenie w ramce: 904.

Czy jest ktoś na tym, jakże fajnym i potrzebnym, forum, kto mi pomoże?

 

ps. pisałem do zibi, ale niestety 'nie mogą mi pomóc'

Edytowane przez tomeq77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , poszukuję instrukcji do modułu 3031 mudman po polsku .Z góry dziękuję życzliwej duszy i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prośbach widać ile zegarków kupuje się z innych źródeł niż u importera ZIBI. Ceny faktycznie mają czasami o kilkaset zł wyższe niż gdyby kupić je np. na e-bay'u. Problem jest tylko z instrukcją. Polski importer bardzo rygorystycznie podchodzi do kwestii praw autorskich - polskie wersje w sieci są praktycznie niedostępne... Sam przepłaciłem ponad 400 zł po to tylko żeby mieć polską instrukcję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam przepłaciłem ponad 400 zł po to tylko żeby mieć polską instrukcję...

 

To chyba nie masz co z pieniedzmi robic :) Nie lepiej bylo by dac oryginala do przetlumaczenia?


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Poszukuję instrukcji do modułu 4335 4348, a usunięty jest on z serwera. Może ktoś pomóc?

 

Zgóry dziękuję i Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jest coś takiego jak tłumacz google i znajdując instrukcję w jęz innym niż polski w internecie można ją w prosty sposób przetłumaczyć. Używając natomiast przeglądarki Google Chrome , przeglądając nawet japońską stronę Casio można ją od razu tłumaczyć. Myślę , że to komuś pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

Tak wszystko sie zgadza i ok, ale nadal dla niektorych takie tlumaczenie jest karykaturalne (nie ta jazyk nie ta odmiana), ale Google caly czas nad tym pracuje i pewnie w najblizszej przyszlosci zrobia spory postep, ze tekst bedzie wrecz idealnie przetlumaczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach trochę fantazji i znając chociaż podstawy obsługi zegarków to można sobie tak zredagować tekst, że zrozumie każdy a czego nie rozszyfruje google (najwięcej problemów z jęz niemieckim) to trzeba się niestety dopytać albo rozszyfrować samemu. Na instrukcjach są rysunki z opisami -też pomocne.

Pozdrawiam fanów Casio!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Poszukuję instrukcji pl do GW-M850 moduł 3155. Jeżeli ktoś miałby ochotę się ze mną takową podzielić, byłbym niezmiernie wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich może i mi ktoś pomoze szukam instr. pl. do modułu 3198 dzieki serdeczne za wszelkie info pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję instrukcji PL do DW -6700 moduł 1230.Bardzo proszę o pomoc lub gdzie ją mogę znależdz.Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, a mi przedałaby się manual.pl do 3202. Będę wdzięczny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

kupiłem na allegro zegarek CASIO PATHFINDER PAS-400B V5 , moduł 2632 od tego sprzedawcy:

http://allegro.pl/wibracyjny-casio-pas-400b-5v-nowy-hit-sklep-i1502271013.html

lecz nie było w komplecie instrukcji po polsku. Sprzedawca nie udostępnił mi jej również na prośbę bo jej nie mają

 

Czy ktoś może mi przesłać instrukcję obsługi PL? Nawet w sklepie casio nie umieli mi włączyć paru funkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.