Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Instrukcje obslugi w jezyku polskim

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję instrukcji polskiej (może być też wersja angielska) do zegarka DB-520GA moduł 675.

Będę wdzięczny za każdą pomoc.

 

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy byłby ktoś tak dobry i podzielił się instrukcją do GW9000 i G7700? Z góry dzięki.

Naprawdę nikt? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy zależy Ci na polskiej czy też na angielskiej instrukcji, ale tutaj znajdziesz tę drugą wersję językową:

 

7700: http://ftp.casio.co.jp/pub/world_manual/wat/en/qw3095.pdf

9000: http://ftp.casio.co.jp/pub/world_manual/wat/en/qw3031.pdf

 

Jeśli potrzebujesz polskiej, to w wolnej chwili mogę zeskanować instrukcję do 7700. W przypadku Mudmana niestety nie poratuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o wersje PL. Byłbym bardzo wdzięczny gdybyś znalazł chwilke. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i prosze o pomoc

 

poszukuję instrukcji w języku polskim do modelu:

 

 

CASIO PRG-500T model 5113

 

z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy miał by ktoś może instrukcje PL do modelu G 9000 ??

Edytowane przez mikagosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry !!!

 

Poszukuję polskiej instrukcji do G-Shock Gulfman G-9100, w ramce obok nazwy modelu znajduję się ciąg cyfr 3088. Może to jakieś specjalistyczne oznaczenie, będę wdzięczny za pomoc.

 

Próbowałem się skontaktować w tej sprawie z importerem firmą Zibi, kazano mi dostarczyć paragon i kartę gwarancyjną. Niestety nie posiadałem tych dokumentów. Kilka przeprowadzek i pożar pozbawiły mnie tych zresztą nie tylko tych "papierków" Moje prośby i tłumaczenia nie pomogły, w końcu firma przestała odpisywać na moje maile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich prosiłbym o polską instrukcje obsługi do Casio EF-528 moduł 5034. Strasznie trudno dostac instrukcje do tego modelu a jeżeli nikt nie bd w stanie przesłac takiej instrukcji to prosze przynajmniej opisac jak ustawic godzine i date. Z Góry Dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Szukam instrukcji do GW-9110 moduł 3217 w wersji pl. Gdyby ktoś mógł mnie poratować proszę o info na pw. Będę zobowiązany.


MOJE ZEGARKI: CASIO OCEANUS 108D-1A, ORIENT DB08004B, SEIKO SNA113, SEIKO SKX779, CASIO GW-9110-1AER, CASIO MDV-102, SECTOR 600, TIMEX T46451, BAŁTYK, BŁONIE, BLONEX....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś potrzebował mogę udostępnić PDF z instrukcją do GW-9200 PL


MOJE ZEGARKI: CASIO OCEANUS 108D-1A, ORIENT DB08004B, SEIKO SNA113, SEIKO SKX779, CASIO GW-9110-1AER, CASIO MDV-102, SECTOR 600, TIMEX T46451, BAŁTYK, BŁONIE, BLONEX....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje instrukcji w języku polskim do modelu GW-6900-1ER moduł 3179 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slav

WITAM POSZUKUJE INSTRUKCJI W JEZYKU POLSKIM DO CASIO PRO TREK PRW5000t 7ER PROSZE O ODPOWIEDZ JEZELI KTOS TAKA POSIADA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slav

Witam. Jak zdobyć instr.pl do CASIO PROTREK PRW-5000? Szukam już miesiąc ! Nie do zdobycia !!!Za wszelką pomoc wielka wdzięczność :rolleyes:Aha - moduł 5114 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slav

Witam. Jak zdobyć instr.pl do CASIO PROTREK PRW-5000? Szukam już miesiąc ! Nie do zdobycia !!!Za wszelką pomoc wielka wdzięczność :rolleyes:Aha - moduł 5114 .

 

 

do wszystkich ktorzy szukajainstrukcji w jezyku polskim do casio modul 5114 prosze http://docs5.chomikuj.pl/793113395,PL,0,0,SHARP---LC32RD8E.pdf na dole strony

Edytowane przez slav

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.