Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Instrukcje obslugi w jezyku polskim

Rekomendowane odpowiedzi

Na bank podróba i nawet się nie łudzę. Niby z USA itp itp ale...

A powiedź mi czy w takich podróbkach normalnie działa funkcja alarmu? Czy któreś inne funkcję są dostępne i w miarę jakoś działają?

Edytowane przez bape ape

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pytaj o takie rzeczy, tylko oddawaj tam gdzie go kupiłeś - osoba, która Ci go sprzedała, popełniła przestępstwo. Szkoda Twoich pieniędzy, to nawet 20 zł nie jest warte. Dozbieraj parę groszy i kup coś, w czym nie wstyd chodzić i co nie rozleci się za 2 miesiące i nie napełni wodą po pierwszym umyciu rąk. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wizualnie bardzo podoba ten sikor. Nie mam zamiaru go zanurzać w wodzie itp. Zależy mi tylko na wyświetlaniu godziny i ustawieniu alarmu. W poniedziałek powinien do mnie przyjść. Ocenię jego przydatność i wykonanie i w razie czego mogę odesłać o ile się nie mylę w ciągu 10 dni roboczych.

Jak myślisz może taka podróbka podołać moim niewygórowanym oczekiwanią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez porównania z oryginałem nie będziesz w stanie ocenić jego "przydatności i wykonania". Dopiero po kilku tygodniach (o ile wytrzyma aż tak długo) przekonasz się, na jaki syf wydałeś swoje pieniądze. Jeśli rzeczywiście masz tak niskie wymagania, by zaakceptować takie dziadostwo, to może jakiś czas Ci posłuży. No ale szanujmy się, nosić podróbkę Casio? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem twoje podejście jako miłośnika zegarków ale ja dam Ci prosty przykład jak podróbka może być dobra.

Kupiłem buty Nike na bazarze w Turcji. Wygląd identyczny cena: 80zł (ok) i chodzę w nich już drugi rok (a są białe i nadal mają kolor biały). To samo by było z Nike'ami z polskich sklepów może by z dwa lata wytrzymały a czasem i nie.

 

Ja nie jaram się zegarkami, aż tak żeby dać za nie 500zł. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś na niewłaściwe forum.

Nikt Ci nie odpowie na pytanie, czy podróbka pochodzi 5 lat, czy 5 dni, bo tego nikt nie wie.

Nikt nie odpowie na pytanie czy polska instrukcja do podróbki istnieje, bo nikogo tutaj to nie obchodzi.

Ostatni Twój post zaczyna ocierać się o łamanie regulaminu (§ 8 pkt.6), którego zapewne nie czytałeś.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem twoje podejście jako miłośnika zegarków ale ja dam Ci prosty przykład jak podróbka może być dobra.

Kupiłem buty Nike na bazarze w Turcji. Wygląd identyczny cena: 80zł (ok) i chodzę w nich już drugi rok (a są białe i nadal mają kolor biały). To samo by było z Nike'ami z polskich sklepów może by z dwa lata wytrzymały a czasem i nie.

 

Ja nie jaram się zegarkami, aż tak żeby dać za nie 500zł. Pozdrawiam

No to przynajmniej "zegarek" będzie pasował Ci do "butów" (i nie mam tu na myśli zbieżności kolorystycznej). :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość picek

Hej

Poszukuje instrukcji w j. polskim do casio 539d (model 5118).

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Panów z zegarkiem Junghans Mega, sterowanego falami radiowymi.

Poszukuję instrukcji obsługi w j. polskim do w/w zegarka.

Nie jestem w stanie ustawić go po wymianie baterii.

I nie wiem co jest grane, czy uszkodzony jestem ja, czy zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników zegarków

 

Trafiłam na Wasze forum usilnie poszukując instrukcji obsługi w języku polskim do zegarka Casio G-Shock GDF-100 (1AER).

Otrzymałam taki zegarek w programie lojalnościowym i chciałam dać go synowi (akurat zbliżają się Jego urodziny), niestety firma nie dołączyła instrukcji w jedynym zrozumiałym języku ;)

Proszę o pomoc :D

 

[email protected]

 

Pozdrawiam

Kasia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam !

poszukuję instrukcji do gx-56 po polsku, m3221

 

King Of G-Shock nie potrafi sobie poradzic z G-Shockiem bez instrukcji? Agnielskiego nie kuma? A wie co znaczy King Of G-Shock?


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuje instrukcje obsługi najlepiej po Polsku ale niekoniecznie do G-SHOCK G-303B Moduł 2759. Proszę o pomoc w tej kwestii.

 

Pozdrawiam,

T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem w posiadaniu polskiej instrukcji do Casio Protrek PRW-1500 oraz PRW-2500

Jeśli ktoś ma ochotę chętnie prześlę na maila, bo widzę że jest bardzo poszukiwana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Czy ktoś posiada instrukcje PL do tego zegarka GW-M5610-1ER

pozdrawiam

Edytowane przez m@rio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod poniższym linkiem znajdziesz instrukcję do GA-100 (moduł 5081), którego obsługa wygląda tak samo. Różnica polega tylko na układzie wskaźników.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/62487-poszukuje-instrukcji-w-j-polskim-do-casio-g-shock-modol-5081-ga-100-1a1er/page__view__findpost__p__823192

Dziekuje bardzo przydatna odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję instrukcji w języku polskim do zegarka Casio G-SHOCK G 9100 nr modułu 3088, przejrzałem wszytskie linki znajdujące się powyzej, ale instrukcji nie znalazłem proszę pomózcie mi :) email [email protected] za okazaną pomoc z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem, a mianowicie nie umiem ustawić czasu zimowego w moim jakże wspaniałym zegarku Casio moduł 5081 G-SHOCK ga 100b [jakby ktoś nie wiedział to proszę zdjęcie] http://images.kangoo.pl/34227176/1157/large/casio_g_shock_ga_100b_7aer.jpg

A więc umiem ustawić godzinę tzn w tym przypadku strefę czasową, a godzinę sam ustawia zegarek... a nie umiem ustawić czasu zimowego w mojej strefie czasowej ; ///

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.