Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest 110010000010011001

Instrukcje obslugi w jezyku polskim

Recommended Posts

potrzebuje instrukcję do gs-1100 - linki nie działają

pozdro

Są ludzie, którzy przez całe życie spoglądają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają.

Witam! Widziałem, że ktoś już tu pytał o tę instrukcję, ale nie doczytałem się odpowiedzi. Potrzebuję instrukcję PL do PRG 550BD-1ER, Moduł: 5213. Z góry dziękuję! Pozdrawiam! 

Witam :)

potrzebuję instrukcji w języku polskim do    CASIO WVA-220DE-2AVER       4378

z góry dziękuje za pomoc  :)

pozdrawiam Darek

Witam!

Poszukuję polskiej instrukcji do GW 7900, na stronie piątej jest link do G 7900, ale hasło nie pasuje... Czy ktoś może pomóc?

Jak ktoś będzie potrzebował instrukcji do  casio LCW-M100DSE-1AER moduł 5161 będę ją miał bo kupiłem zegarek

Można pisać na zenmok@gmail.com

Pozdrawiam

Edited by wulisu

WITAM WSZYSKICH NA FORUM

Poszukuję instrukcji PL do zegarka SGW-400H, moduł 5176. Zegarek dostałem od ojca, który go nie używał i leżał tylko w szychladzie. Niestety instrukcji po polsku nie mogę znaleść ani w domu, ani w internecie. Zegarek ma kilka ciekawych funkcji ale nie mogę ich za bardzo uruchomić np. kalibracja barometru. Może znajdzie się ktoś życzliwy i udostępni instrukcję po polsku do tego modelu. Mój email gelu28@tlen.pl

Z góry wielkie dzięki

Pozdrawiam

Witam ponownie

Instrukcję udało mi się znaleść i już sie cieszyłem ale przez chwile :( Niestety na plik pdf jest założone hasło. Instrukcję znalazłem na stronie http://www.daymon.eu/instrukcja/casio/. Jak zdobyć hasło też nie mam pojęcia. Może ktoś na forum wie na ten temam coś więcej. Nie sądziłem, że bedzie z tym taki problem. Polityka firmy ZIBI odnośnie instrukcji dziwna, wręcz niezrozumiała. Zapewne chodzi o kase, po co kupować na ebay zagarek na 200 zł jak można kupić od ZIBI za 350, a oni dadzą ci instrukcję PL. Bez sensu. Takie rzeczy powinny być ogólnie dostępne. Ostatnio sciągałem instrukcję do TV Samsunga i tam nie ma problemu. Są we wszystkich językach świata.

Zwracam się również do posiadaczy zegarka Casio SGW-400. Może ktoś z forum na taki zegarek i mógłby podesłać skan instrukcji. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Witam Panowie,

Nie chce zakładać nowego tematu więc napisze w tym. Moze znajdzie się ktoś pomocny :)

Kupiłem Casio MUDMAN G9300 / moduł 3261 ale nie mam do niego polskiej instrukcji..

Czy ktoś byłby na tyle dobry by się nią podzielić?

W sumie znalazłem niestety angielska, oraz polską, ale jest zabezpieczona hasłem, a złamanie tego zajmie chyba wieki :/

Kolega z forum, pisał, że posiada instrukcje PL do G-9300 , ale post z przed dwóch lat, tak że pewnie to już nie aktualne..

Bardzo prosze o pomoc, osoby które takową instrukcje w języku polskim posiadają..

Co do zegarka jest super :)

Z góry dziękuje,

Pozdrawiam

Szukam instrukcji po polsku do Prg-40 (moduł 2271) z mojej strony mogę zaoferować instrukcjie do gs-1100(modul 4777), pisać na adres alex363@o2.pl thx

Edited by alex363

A cóż to za jaja z tymi instrukcjami po polsku ?! Interesuje mnie takowa do GW M850 (moduł nr 3155) i jako, że jestem świeży w tym temacie to nie mogę się nadziwić panującej tu rzeczywistości, takie cuda to chyba tylko w tooskolandzie :o Jak ktoś ma i może to niech podrzuci, z góry uprzejmie dziękuję i pozdrawiam :ph34r:

Witajcie

Czy jakiś dobrodziej mógłby podzielić się instrukcją obsługi do modelu DW-9052 (moduł 1659) w języku polskim? 

Z góry dziękuję

Edited by kaznodzieja

Wielka prośbą. Zakupiłem Frogmana, moduł 3184, i potrzebuję polskiej instrukcji, bo za nic w świecia nie przebrnę przez te japońskie krzaczki. Z góry dziękuję.

Wysłałem z M8 Pro by Tapatalk Pro.

Witam,

Poszukuje polskiej instrukcji do Casio Edifice EQW-M1100, moduł 5122. Będę bardzo wdzięczny za udostępnienie.