Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest 110010000010011001

Instrukcje obslugi w jezyku polskim

Recommended Posts

Poszukuję polskiej instrukcji go G-100 moduł 5158. W sieci dostępna tylko angielska wersja.

Edited by pazuzu

Poszukuje polskiej instrukcji do zegarka CASIO GW-A1100-1AER. Za co z góry serdecznie dziękuję.

Posiadam. Jeśli jeszcze nie znalazłeś daj znać

Posiadam. Jeśli jeszcze nie znalazłeś daj znać

Niestety nie mam... Było by miło ją dostać... na PW wysłałem Ci mój adres e-mail... Dzieki serdeczne

Ktoś byłby łaskawy udostępnić polską instrukcję do GW-3000? Nigdzie nie mogę znaleźć, a szukałem chyba wszędzie :(

Witam! Szukam instrukcji  obsługi w języku polskim do G-Shock Rangeman GW-9400-1ER, moduł 3410;

Z góry dziękuję)

Edited by RoboCop

(00)[][](00)

Witam Wszystkich :)poszukuję instrukcji obsługi do dwóch zegarków tj;

-Casio DEP-610,moduł 1472

-Casio ATC 1000,moduł 1170

Z góry dziękuję za pomoc:)

Witam! Kupiłem zegarek CASIO - WVQ-M410DE-1A2ER   [5174] EU , bez polskiej instrukcji obsługi ,myłalaem,że będzie łatwiej ale niestety ;/ Dzisiaj zmiana czasu i też się nie przestawił. Jeżeli ktoś posiada taki zegarek i mógłby poratować instrukcja w języku Polskim będe bardzo wdzięczny:) Jestem tu od dzisiaj więc jeszcze nie bardzo wiem o co tu dokładnie na forum chodzi. Pozdrawiam

Dzień dobry ! Mam gorącą prośbę o instrukcję w języku ojczystym do zegarka casio GST-S 100D (5445). Casio oferuje na swojej stronie pomoc w takich sprawach, więc napisałem, niestety odpowiedzi brak......... Jest to już mój drugi kasiak ze starowaniem falami radiowymi, pierwszego nadal nosi mój syn, jest bardzo zadowolony. Ja natomiast nie mogę sobie dać rady z ustawieniem obecnego. Będę wdzięczny za wszelkie informacje, pozdrawiam, Bohdan  

Dzień dobry ! Mam gorącą prośbę o instrukcję w języku ojczystym do zegarka casio GST-S 100D (5445). Casio oferuje na swojej stronie pomoc w takich sprawach, więc napisałem, niestety odpowiedzi brak......... Jest to już mój drugi kasiak ze starowaniem falami radiowymi, pierwszego nadal nosi mój syn, jest bardzo zadowolony. Ja natomiast nie mogę sobie dać rady z ustawieniem obecnego. Będę wdzięczny za wszelkie informacje, pozdrawiam, Bohdan

Jeśli nikt nie poratuje papierem po polsku, to myślę, że ten filmik Mateja będzie jeszcze lepszy od instrukcji.

https://youtu.be/LinDMtHyshs

Cześć Panowie,

Bardzo potrzebuje instrukcji po polsku do GW-A 1100, mam problem z ustawieniem tego zegarka. Czy ktoś z szanownych kolegów może mi podesłać na maila beckett_8@interia.pl

Będę bardzo wdzięczny

Poszukuje polskiej instrukcji do zegarka CASIO GW-A1100-1AER. Za co z góry serdecznie dziękuję.

Cześć udało ci sie dostać tą instrukcję?

Cześć Panowie,

Bardzo potrzebuje instrukcji po polsku do GW-A 1100, mam problem z ustawieniem tego zegarka. Czy ktoś z szanownych kolegów może mi podesłać na maila beckett_8@interia.pl

Będę bardzo wdzięczny

Cześć udało ci sie dostać tą instrukcję?

Cześć, papierowej niestety nie posiadam, ale nagrałem takie coś kiedyś ;)

https://youtu.be/E_z2nLcMegw

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Cześć, papierowej niestety nie posiadam, ale nagrałem takie coś kiedyś ;)

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Widziałem to ale mam problem z ustawieniem kompasa, zle pokazuje. Robiłem kalibracje dwukierunkową ale nie pomogło, jak się obracam z zegarkiem pokazuje co rusz inny kierunek. Mam też namieszane cos z datą tj rok, miesiac itp.

Podaj na PW emaila to podeślę instrukcję PL.

Co do kompasu - nie trzymasz go czasem w pudełku? Mój 2 razy zgłupiał - to chyba przez pudełko na zegarki a konkretnie jego zamykanie na magnes (trzymałem go zaraz obok zamknięcia). Teraz odstawiłem na tył pudełka i jest spokój. Z innymi G-shockami nie miałem tego problemu.