Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nav

SKX007K1 na allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pytanie odnośnie tej aukcji allegro fake czy autentyk? cena jest dość atrakcyjna w porównaniu do innych 007K na allegro czy sklepów z usa/uk. Czy ktoś z Forumowiczów miał styczność z tym sprzedawcą? - do tej pory same pozytywne komentarze, ale ich liczba jest niewielka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Autentyk, ja kupiłem u tego sprzedawcy SKX013K1. Jeszcze nie mam, bo z HK do PL szedł jeden dzień, a w Polsce od tygodnia kwitnie w Zabrzu na celnym. Licz się z tym, że cena z allegro nie jest ostateczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Ile mniej więcej muszę doliczyć do ceny allegro, 19%? Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dzięki za szybką odpowiedź. Ile mniej więcej muszę doliczyć do ceny allegro, 19%? Pozdrawiam!

 

VAT wynosi 22% plus cło do tego, ale może Ci się uda. Mi nie poszło :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dubel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena+VAT+cło i całkowity koszt osiąga poziom konkurencji. Zachorowałem na 007-kę, więc w końcu trafi w moje ręce ;) Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.