Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Degustatorr Noir

Seiko Orange Monster

Rekomendowane odpowiedzi

Etapy uzależnienia:

 

:) ktoś coś tam gdzieś mówił o Monsterze,zachwycał się,ale to chyba przesada...w końcu to

tylko zegarek

 

:blink: po raz pierwszy widzimy pomarańczowego potwora w internecie...I co? I shock! :o

Jaki on piękny! :wub: mmmmmmmmm........

 

:o kupujemy,czekamy z niecierpliwością...I w końcu jest. W całej swojej pomarańczowej

okazałości..Bierzemy go do ręki i w tym momencie już wiemy. Właśnie poznaliśmy miłość

swojego życia..nęci nas soczysta głębia trójwymiarowej tarczy,a od cudnie profilowanych

wskazówek i indeksów odrywamy wzrok tylko po to,żeby coś zjeść..Sekundnik hipnotyzuje

swoim szaleńczym pędem..Wyłączamy grającą gdzieś w tle muzykę,teraz naszą muzyką jest

dzwięk kręconego bezela...Kręcimy kręcimy i kręcić przestać nie możemy...A jeszcze

koronka...Odkręcamy,zakręcamy,wyciągamy,ustawiamy...Ach,ile możliwości,można się

zatracić...A dekiel...A nocą...Gdy nasza pomarańczowa piękność zaczyna świecić,

zapominamy o śnie i chcemy,żeby ta noc trwała i trwała i trwała...

 

:) ostatni etap. Jesteśmy notorycznie uzależnieni i zakochani po uszy... :wub:

Nie wyobrażamy już sobie dnia bez pomarańczki na ręce...Być może ten stan

kiedyś minie,ale na razie trwa i dobrze nam z nim... ;):D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że tego nie czyta nikt spoza entuzjastów zegarków :D Myślę ,że większość z nas wysłanoby tam gdzie dają takie kropelki i wszyscy są bardzo mili ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuurde, ja mam to stadium przed zakupem ... jejku jest Piękny, jest Cudny ! Ale kasy brak :/ Shit ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe no byloby smiesznie ;p ale tu co 3 to jest taki post :) tez mi sie strasznie podoba MO !!!!!!!


SEIKO RULEZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę, to można byłoby te etapy podłożyć pod większość nurków seiko.

Każdy kolejny wyszukany- wyczekany zegarek wywołuje podobny stan, a kolekcja się powiększa... nie wiem tylko jak to się dzieje, że równolegle z powiększaniem zbioru zegarków :) pomniejsza się zbiór wolnej gotówki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wraz z zakupem kolejnych zegarków nie malał zapas gotówki,to niebawem wszyscy wymienialibyśmy się naszymi zegarkowymi doświadczeniami w miejscu,o którym pisał kolega skius... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiało dodam,że czarny też uzależnia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czarnego powoli dojrzewam... :) Myślę jednak, że jak już dojrzeję na dobre, to też się uzależnię... :) Bo uzależnianie się od diverów Seiko to czysta przyjemność... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :) .Czysta i wielka przyjemność.Co mi się jeszcze bardzo podoba to mała dostępność tych zegarków i niska świadomość społeczeństwa poza forum - oczywiście :) .Każdy zdobyty z trudem(większym bądź mniejszym)zegarek cieszy bardzo mocno :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

finalne stadium uzależnienia:

 

Ching_OMinBed_TN.jpg


life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:(B):)

 

Canis, świetne zdjęcie, genialne wręcz w swej wymowie... :)

 

Ale ale. Twój pupil nie posprzątał zabawek przed pójściem spać... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:(B):)

 

Canis, świetne zdjęcie, genialne wręcz w swej wymowie... :)

 

Ale ale. Twój pupil nie posprzątał zabawek przed pójściem spać... :)

 

 

aj, aj... zapomniałem dodać - zdjęcie nie jest moje, znalazłem gdzieś w internecie.

 

ale fakt, pomysł ktoś miał niesamowity, można byłoby zrobić jakiś cykl podobnych historyjek z Potworkiem w roli głównej ;]


life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość polak902

czy rzeczywiscie ten zegarek uzaleznia heheh?? bo fajny jets jesli chodzi o wymiar ale na zdjeciach nie robi jakos masakry nie wiem czy mi podejdzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego polak902. Błądzisz, ale nie wszystko jeszcze stracone... :) Naprowadzimy Cię z powrotem na właściwą drogę... :)

 

Czy uzależnia? Pytanie retoryczne. Oczywiście, że TAK!!!

 

Że masakry nie robi na zdjęciach? Raczysz żartować. A te widziałeś?

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/43488-seiko-pomaranczowy-monster/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość polak902

Dzieki dobry link!

błądze błądze bo nie wiem co wybrac. prawie kupilem orienta ale okazalo sie ze seiko solidniejsze wiec teraz szukam czegos fajnego na troche czasu z bransoleta 'duzego' z seiko. ale jakos trudno mi sie przekonac do 'potwora' bo ten bezel dosc szeroki.3

 

 

 

znalazlem dobry album monstera w necie łapcie (na photobucket)

 

http://media.photobucket.com/image/seiko%20monster/sinn103/SKX779KOnWrist2.jpg?o=46#!oZZ53QQcurrentZZhttp%3A%2F%2Fmedia.photobucket.com%2Fimage%2Fseiko%20monster%2Fioann_pan%2FIMGP0922.jpg%3Fo%3D53

 

 

ta fotka Ci sie spodoba :)

http://media.photobucket.com/image/seiko%20monster/sinn103/SKX779KOnWrist2.jpg?o=46#!oZZ109QQcurrentZZhttp%3A%2F%2Fmedia.photobucket.com%2Fimage%2Fseiko%20monster%2Fburutrad29%2Fseikomonster.jpg%3Fo%3D109

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że monster uzależnia bo jakoś od tygodnia nie mogę go zdjąć :) .Lato się skończyło więc czarny Panowie czarny :) .

 

post-30511-0-30274400-1331592476.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polak902

 

A widziałeś Monstera na żywo? Tak najlepiej go oceniać. Wziąć do ręki, pomacać, przymierzyć.

 

Świetny link zapodałeś. Dużo zdjęć Monstera, w tym wersje limitowane - Blue Monster, Red Monster...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że monster uzależnia bo jakoś od tygodnia nie mogę go zdjąć :) .Lato się skończyło więc czarny Panowie czarny :) .

 

waldii, a co powiesz na tego:

 

post-30126-0-54758600-1331592477.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się bardzo tylko musiałbym go sobie lekko zmodować czyli czerwony kolor na bezelu do wymiany(nie pasuje mi zestawienie tych dwóch kolorów).

Reszta piękna :)

 

SecondTom jak ja lubię niebieskie tarcze :) .Coś tam do mnie płynie ale na razie ciiii.

 

Ps:Czekam na Twojego Zodiaca w dziale...bazar :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldii - ja też lubię niebieskie tarcze...Niebieskie i pomarańczowe... :)

 

Chyba domyślam się, co tam do Ciebie płynie przez ocean w pięknym kolorze blue... :) :)

 

Ps:Czekam na Twojego Zodiaca w dziale...bazar :) .

 

Nie rób sobie niepotrzebnych nadziei, bo jest to niemożliwe... :)

 

A Twój czarny Potwór na Chronissimo wygląda fantastycznie! W takim ubraniu będzie zimował? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię tak ,nie mówię nie bo znowu coś nie wypali. :) .

 

No i powiem Tobie,że zakochałem się w sea dragonach.Kiedyś jakiś będzie mój :).A to wszystko Twoja wina(a raczej Twojego zegarka) :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe OT. Waldii, a ten V-Wolf Ci się nie podoba? Jest większy od mojego Sea Dragona, ma bodajże 44 mm bez koronki, na Twój nadgarstek byłby chyba bardziej akuratny... :)

 

Sam na niego poluję...

 

Zdjęcie kolegi doman1000:

 

post-30126-0-93795600-1331592508.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Przepraszam autora wątku za OT... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.Przepraszamy autora wątku za ten OT :) .

 

Całkiem przyjemny ten V-Wolf,ale najpierw sea dragon musi być :) .Są też i większe dragony tyle tylko że mają chrono i moim zdaniem nie wyglądają już tak ciekawie.

Niestety jak się na coś uprę to nie ma zmiłuj.Powiem Tobie w tajemnicy :) ,że oprócz tego opasłego japończyka co niby do mnie płynie w podróż do naszego kraju wybrała się jeszcze jedna panna.Z jeszcze dalszego zakątku świata(końca?) w limitacji 500szt :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość polak902

ten zodiac wspaniałY!! czy moze ktos powiedziec jaka cena i gdzie go dostac - idealnie mi pasuje wszystko jak powinno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.