Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Degustatorr Noir

Seiko Orange Monster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wlaśnie czekam na swojego nowiutkiego monsterka, kupiony

na ebayu za 140 funtów!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomarańczowy? Ja wpisałem czarnego Monstera ma listę planowanych zakupów, będzie realizowany, tylko jeszcze nie wiadomo kiedy... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Właśnie dzisiaj przyszedł mój monsterek,

jest prześliczny

chwała twórcom!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatnio wklejony to właśnie mod jest.

 

Świetny, takiego to bym kupił.

Gdzieś takie sprzedaja czy to chałupnicza robota?


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomarańczowy? Ja wpisałem czarnego Monstera ma listę planowanych zakupów, będzie realizowany, tylko jeszcze nie wiadomo kiedy... :lol:

 

 

Yyyyy, czytasz w moich myślach?? :)

Tomek, trzeba jakieś nowe Zodiaki zanabyć, żeby odreagować tę monstermanię :)


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile placiles slawku1654 ze wszystkim jak mozna spytac ?? ja teraz na wyplatke kupuje bo umowe przedluzyli i taki upamietniajacy ta chaiwle przeswietny najlepszy zreszta diver SKX781 zakupuje tylko nie wiem gdzie :)


SEIKO RULEZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem, że odkąd kupiłem mojego monstera od użytkownika fansei, to moje życie zmieniło się o 180 stopni hehe, dodam że jest to mój pierwszy automatyczny zegarek i jestem z tego powodu bardzo dumny. Cały czas spoglądając na niego cieszę się jak młody chłopiec, który ogląda nowy rower albo komputer, który dostał na komunię. Zauważyłem, że spoglądam na zegarek nie po to żeby zobaczyć która jest godzina, ale żeby zobaczyć, czy on tam jest. Żeby nacieszyć wzrok jego widokiem, jeszcze żadna rzecz materialna nie sprawiała mi tyle przyjemności co ten zegareczek ;)

 

Chyba że nowe czerwone ferrari w garażu, które raczej nigdy nie zastąpi moje zasłużone volvo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje świetnego zegarka.

 

I niech si e dobrze nosi... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego polak902. Błądzisz, ale nie wszystko jeszcze stracone... :) Naprowadzimy Cię z powrotem na właściwą drogę... :)

 

Czy uzależnia? Pytanie retoryczne. Oczywiście, że TAK!!!

 

Że masakry nie robi na zdjęciach? Raczysz żartować. A te widziałeś?

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/43488-seiko-pomaranczowy-monster/

 

 

Te zdjęcia są nieprawdopodobne. Tylko podkręcają chęć zakupu tego zegarka. Oglądam , przeglądam i coraz bardziej ten zegarek mi się podoba.Wersja orange jest powalająca - czarny już tak mnie nie przekonuje ale to subiektywne odczucia. Trzeba będzie przymierzyć i podjąc decyzję :) Chyba tylko jedynie słuszną. Monster zawsze kojarzy mi się z Doxa SUB - tylko ten niestety jest kilkukrotnie droższy. Z drugiej strony dobrze że piękny zegarek mozna kupicza normalne pieniądze.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Zeby byl troche lzejszy, dla niektorych 200 gram to zaleta, niestety dla mnie wada. Ale i tak pewnie go sobie kupie, tylko musze wybrac czy bedzie to orange czy black

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy nowe MO :)

 

Paweł gratki a ja tymczasem szybko pędze do szufladki zerknąć na swojego. Jutro rano mam z bańki 10 minut bo już dzisiaj wiem co założę. Myślę, że moje stadium jest już zaawansowane :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od nie dawna takze jestem posiadaczem ale Black Monstera. I gdyby nie to ze mam juz jeden okaz z pomaranczowa tarczą to wzialbym OM :-) Zegareczek faktycznie bardzo cieszy oko i lubię na niego patrzeć nie tylko żeby odczytać godzinę.

Na razie smuci tylko zbyt duża odchyłka + 30 ale to do zrobienia.

A w najbliższym czasie wrzucam mu jakąś ładną skórkę bo w tym stroju najwygodniej :-)


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomóżcie, jestem o krok od zakupu Monstera. Cały czas myślałem, że wybiorę czarnego, ostatnio jednak poprzestawiało mi się na pomarańcz. Nie mam środków na zakup obu. Jestem tak potwornie niezdecydowany, że aż robię się drażliwy bo chcę go jak najszybciej zamówić :P

Jeśli mam się kierować wewnętrznym głosem, to bardziej wyraźny i głośny jest ten, który podpowiada weź czarnego, ale ten drugi wcale nie milknie i podpowiada Orange,Orange....

 

Co robić? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orange :). Miałem czarnego, a następnie orange....orange to - jak dla mnie - właściwy wybór i ma u mnie dożywocie. Od dwóch lat jestem nim zachwycony jak w pierwszym dniu....takie tam zboczenie pewnie :ph34r::D


cessante causa, cessat effectus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orange.

Już trzy razy kupowałem Monstera i za każdym razem był to Orange :D


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.