Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Degustatorr Noir

Seiko Orange Monster

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Black Monstera, ale tylko dlatego że już miałem (mam) pomarańczowego J.Springsa BEB 048. W innym wypadku wziąłbym Orange. Ale jeśli to będzie Twój jedyny zegarek i nie masz szczególnego upodobania do kolorów to weź BM - będzie bardziej uniwersalny.

Ale przyznam szczerze, że OM też chodzi mi po głowie :) ... tylko czy 2 monstery w kolekcji to nie przesada? W końcu różnią się tylko tarczą :huh:


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wyborem OM przemawia fakt, że mam już niebieskie Mako i czarnego SKX007. Więc teraz chyba czas na coś pomarańczowego :)

Aczkolwiek czarny zawsze będzie mi się szalenie podobał i kiedyś będę go musiał mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie koniecznie bierz pomarańczkę, nada ożywienia Twojej kolekcji :) A jak Ci się znudzi to się zamienimy :rolleyes:


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w najbliższym czasie wrzucam mu jakąś ładną skórkę bo w tym stroju najwygodniej :-)

Chociaż osobiście wolę paski od bransolet, tak uważam, że Monster powinien występować tylko w wersji full metal. Próbowałem różnych kombinacji, jednak zawsze wracałem do oryginalnej bransolety. Ale to oczywiście kwestia gustu.

 

Za wyborem OM przemawia fakt, że mam już niebieskie Mako i czarnego SKX007. Więc teraz chyba czas na coś pomarańczowego :)

W takim wypadku zdecydowanie pomarańcz! Też mam swojego OM jako uzupełnienie bardziej stonowanych zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem pomarancze, niby cudna, ale nie pasowala do mojego wizerunku, 2 zegarki to jednak duzo, podszedlem racjonalnie zeby nie trzymac czegos dla samego posiadania. Zostal czarny. A w pomaranczowy nie pasowaly mi przed zakupem i po rowniez te czarne wskazowki. Big Mako ma to lepiej rozwiazane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem pomarancze, niby cudna, ale nie pasowala do mojego wizerunku

:D

Poprawisz wizerunek, będzie pasować :P


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zgodzić z Burnsem. Wskazówki w OM nie są najlepiej pomyślane. Da sobie jeszcze kilka dni na decyzję :)

 

Edit:

Dość już miałem tego dumania. Zamówiłem OM. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam z utęsknieniem żeby ceny nowych monsterków choć odrobinę spadły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Gdzie mogę w Warszawie obejrzeć i przymierzyć "starego" Monstera (najlepiej pomarańczowego i na pasku)? Może ktoś z kolegów mi pomóc?

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz pomacać mojego BM w Wawie.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale już nieaktualne. Pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.