Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

CB1300 to swietny motorek, mialem okazje chwile pojezdzic. Mialem GSX 750 Inazuma, tez zaluje ze sprzedany, ale byl od Wlocha, a lekko chyba u niego nie mial. Ale olejak to silnik nie do podrobienia, wycofany niestety ze wzgledow "ekologicznych". W ubieglym roku bylem o wlos od kupna V-Stroma 1000. Doszedlem do wniosku ze jednak na dalsze trasy i tak bym jezdzil Dragiem. Pewnie V-Strom nadaje sie lepiej, ale moi wszyscy kumple od jazdy maja cruisery. Jazda bylaby meka, bo my sobie jezdzimy 90 km/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, 90. To wtedy większość kumpli z którymi jeżdżę włącza trójkę...

Ale teraz na małym V-stromie planuję też jeździć spokojniej - w trasie 110-120, nie więcej. Za to daleko - Alpy czekają, może Norwegia.

A jazda V-Stromem przy 90 to nie męka, to sama przyjemność - można spokojnie w otwartym kasku, bo przy tej szybkości nie wieje nic. A zawieszenia też znacznie lepiej wybierają nierówności. Tylko przy kumplach na armaturach wyglądałbyś dziwnie. No i 1000 niepotrzebne - 650 w zupełności wystarczy do takiej jazdy.

 

A olejaki to były świetne silniki, do czasu pierwszego przegrzania. Miałem do czynienia z takim jednym w Bandicie 1200, który stwarzał ogromne problemy. Też po Włochu zresztą.

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mój kumpel stwierdził że jestem dosłownie "pier**l....ty" bo zamiast leciec prywatnym samolotem jadę na motorze 1200km :-). w sumie w ciagu następnych dwóch tygodni zrobię około 4k km.


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko prawdziwy motocyklista zrozumie motocyklistę:) Znam osoby, które z plecaczkami zwiedzają Europę na ścigach:)

A tak ogólnie to niestety pogoda nie dopisuje i moja R1 więcej stoi niż jeździ..... Żonka cyknęła fotkę z ukrycia bo ostatnio to rzadki widok:))))

img2013042600264.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko prawdziwy motocyklista zrozumie motocyklistę :) -ciach-

 

Oj zgadzam się. W ostatnią niedzielę zrobiłem 750 km, z czego 350 po górskich agrafkach, a po powrocie sąsiad do mnie: "warto było się tak męczyć, wiesz jak dzisiaj fajnie spędziłem dzień na grillu przy piwku...".

Każdy ma swój sposób na spędzanie wolnego czasu.

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to niezła odskocznia od szarości dnia codziennego, i choć ostatnio pogoda nie za bardzo dopisuje i złapie burza po drodze do jedzie się dalej :)

 

Miras

 

 

motou.jpg


    BueII 

Love it or leave !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to niezła odskocznia od szarości dnia codziennego, i choć ostatnio pogoda nie za bardzo dopisuje i złapie burza po drodze do jedzie się dalej :)

 

Miras

 

 

motou.jpg

Świetny potwór:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Staram się go utrzymać w oryginale jak opuścił fabrykę


    BueII 

Love it or leave !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj zgadzam się. W ostatnią niedzielę zrobiłem 750 km, z czego 350 po górskich agrafkach, a po powrocie sąsiad do mnie: "warto było się tak męczyć, wiesz jak dzisiaj fajnie spędziłem dzień na grillu przy piwku...".

Każdy ma swój sposób na spędzanie wolnego czasu.

 

Pozdrawiam

Tomek

 

Moja trasa z dlugosci 1200km ( w jedna strone do celu ) z tego okolo 300km nudnych , reszta to gory i przepiekne widoki . Mam tylko nadzieje ze nie bedzie padalo


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj osiolek dzisiaj odpoczywa , zrobill w dwa dni 1200 szybkich kilometrow :-) .

Kilkanlat temu zalozylem wydech Mistrala do niego i jakos nigdy nie wydawal mi sie zbyt glosny ale dwu godzinna jazda przy 6k obr/min moj poglad zweryfikowala . Cale szczescie ze mi tylkobna tyle paliwa wystarcza i musze sie zatrzymac na tankowanie . Inaczej chyba by mi czaszka pekla . Jak bede wracal to korki do uszu wloze


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, ten Twoj pierwszy sprzet to dopiero klasyka!

 

Bede musial sobie cos takiego sprawic! ZAJE...FAJNE :D lubie stare auta i takie klasyki, mają duszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moto Rynka,


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moto Rynka,

 

tylko jakas taka po tuningu. One zawsze byly czerwone i mialy okragly bak paliwa.


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze silnik w zaokrąglonym kształcie;p były różne modele z różnymi silnikami, zbiornikami paliwa, i nie tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozumiem pojęcie easy rider

Nigdy nie myślałem że będę miał tyle fanu jeździć po prostej. Ale cos jest w tym ze jest się samemu na preriach i tylko co słychać to warkot silnika i wiatr. Super

tyhenyre.jpgu3yme5yp.jpg

 

Sent from my Z10 using Tapatalk 2

 

 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moto Guzzi? Tudor ładnie się prezentuje. Nie tylko na tle motocykla;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Wyler fajnie się komponował z twoimi motorami :).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Staram się go utrzymać w oryginale jak opuścił fabrykę

Ale kółeczek on z fabryki tak ładnie pomalowanych /oklejonych nie miał ; )

Sliczny klasyczny il monstro w jedynie słusznej wersji dark...też kiedyś takim pomykałem i czasem żałuję że się go pozbyłem...te nowe potwory choć napakowane technologią jakieś takie plastikowe i malutkie

Pozdrawiam desmo maniaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozumiem pojęcie easy rider

Nigdy nie myślałem że będę miał tyle fanu jeździć po prostej. Ale cos jest w tym ze jest się samemu na preriach i tylko co słychać to warkot silnika i wiatr. Super

tyhenyre.jpgu3yme5yp.jpg

 

Sent from my Z10 using Tapatalk 2

Zwłaszcza tak gadającego silnika...włosi to potrafią . Irek ale ten Tudor bez Ducati to trochę faux pas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masz rację, przymiezalem due fo Diavela, nawet miałem go przez jakiś czas ale jednak die niedogadalismy. Następny motor to na 100% California custom lub HD Breakout.

 

PS

 

Mam tez zegarek dedykowany dla MV Augusta


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka zdjęć z moich podróży

Writing on stone park

a3yqy7az.jpgy3aqyzeq.jpg

 

Badlands - jedno z najlepszych miejsc na szukanie dinozaurów UNESCO Heritage site

5a2ugyne.jpgdeju2y5u.jpg

W drodze do Waterton national park, na granicy Alberty BC i Montany

 

uve2ygeq.jpgjudygyve.jpg9usyvene.jpgu8eqese5.jpgrajanu6y.jpg

 

Największy water slide ( zjeżdżalnia) w okolicy :D

jazava6u.jpgnepu2ema.jpg

Jeszcze przynajmniej tydzień zanim będę wracał do domu, w sumie zrobię 5k km

Sent from my Z10 using Tapatalk 2

 

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.