Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Cook fajna maszyna :P

A ja od jakiegoś czasu męczyłem Jawe350 by na cafe/bober/naked zrobić budżetowo zrobić i zabrakło mi weny i sił do tego motocykla ;) 

Na razie na takim etapie stoimy:

72120395741697071213.jpgJeszcze dużo przede mną :P


life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cook fajna maszyna :P

A ja od jakiegoś czasu męczyłem Jawe350 by na cafe/bober/naked zrobić budżetowo zrobić i zabrakło mi weny i sił do tego motocykla ;) 

Na razie na takim etapie stoimy:

72120395741697071213.jpgJeszcze dużo przede mną :P

Popek...Twoja jawka już wygląda rasowo...wypisz wymaluj brat style. Serio.

Choć faktycznie ma być cafe ale na razie jest bardziej bober ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z założenia miał być cafe racer, ale jakoś tak wyszło, że zadupki które lepiłem ni cholery nie pasowały do całości. No i pozostało zamknąć ramę. W internecie krąży dużo różnych zdjęć, więc jest się czym inspirować. ;)

Swoją drogą to ciekaw jestem do jakiej wagi zszedłem i czy zrobi TON UP :D 


life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezon rozpoczęty, za dwa tygodnie jest bike show wiec w końcu się poprzymiezam do innych motocykli i na coś zdecyduje

 

 

se5ypy3u.jpg

 

Sent from my Z10 using Tapatalk 2

 

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Extra , gratuluje


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj bylem na wystawie motocykli , teraz mam nawet wieksza sieczke w glowie niz przed . 

 wydaje mi sie ze chce  BMW s1000r  :blink:

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już golasa, to nie lepiej R nineT?

Ale kup sobie Irek BMW. Z motocyklem BMW jest jak z Rolexem, będziesz miał mnóstwo innych po drodze, ale w końcu i tak kupisz BMW. :)

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzialem na R nine T , ale jest za maly , jest chyba nawet mniejszy niz Ducati monster . Natomiast charakteru mu nie brakuje , 

Co mi w BMW tez odpowiada to to ze u nas daja 3 lata gwarancji bez limitu km . Wiecej niz ktokolwiek inny chyba tylko poza Honda Goldwing 

 

Przymiezalem tez KTM super duke , no ten podobal mi sie najbardziej ale .... kosztuje $4k wiecej niz BMW i ma gwarancje tylko na rok . 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas w zeszłym roku były 4 lata gwarancji na BMW z okazji jakiejś rocznicy...

KTM Superduke to fajny motor, ale na krótkie przejażdżki - to ostry, nerwowy i niezbyt komfortowy motocykl. Po 300 km będziesz miał go dosyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem się zapytać czy KTM ma też inne siedzisko fabryczne, które można by było u nich kupić, BMW ma taką opcję 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem się zapytać czy KTM ma też inne siedzisko fabryczne, które można by było u nich kupić, BMW ma taką opcję

 

BMW ma prawie tyle opcji co harley ; ) i słono za nie kasuje...taki model biznesowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pytałem się o koszty siedziska, ale zapytałem się o wydech  :blink: ,myslalem ze sobie żartuje ze mnie 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Honda pokazała nową wersję golasa w stylu retro - cb1100 ex. Wiem, że to zupełnie inny motocykl, ale prezentuje się kapitalnie. Przynajmniej nie będzie prowokował do ostrej jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał to bmw z jednym r więcej;) To jedyna maszyna , na którą bym zamienił swoją r1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że koledzy ładne sprzęty mają :) W BMW podobają mi się te ich asymetryczne światła. Tak brzydkie, że aż ładne.

Natomiast do przełączników kierunkowskazów w F800GS to nie mogłem za nic przywyknąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał to bmw z jednym r więcej;) To jedyna maszyna , na którą bym zamienił swoją r1.

Sportowe motocykle niewchodza w gre , mam tak zniszczony kregoslup ze nie jestem w stanie na nich jezdzic dluzej niz polgodziny . 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek, na kręgosłup to tylko turystyczne enduro. Piszę to po raz kolejny...

Kup sobie wreszcie tego 1200GS :)

 

@Brabus - to się nie zgadaliśmy, my motocykliści. Kiedyś muszę Cię odwiedzić na 2oo.

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymiezalem tez sie do GS i faktycznie fajnie sie siedzi ale problem jest taki  ze to nie jest  moja klasa motocykli . 

 

Zawezilem wybor do dwoch   S1000r albo California custom


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymiezalem tez sie do GS i faktycznie fajnie sie siedzi ale problem jest taki  ze to nie jest  moja klasa motocykli . 

 

Zawezilem wybor do dwoch   S1000r albo California custom

 

Sportowe motocykle niewchodza w gre , mam tak zniszczony kregoslup

Irek, ja Cię nie bardzo rozumiem, z jednej strony masz zniszczony kręgosłup i mieszkasz w kraju gdzie odległości robi się raczej większe niż mniejsze z drugiej stoisz rozdarty miedzy motocyklami które dla tego kręgosłupa w perspektywie dłuższej jazdy są co najmniej fatalnymi wyborami.

 

Jeżeli po pół godziny na sporcie bolą Cię plecy to s1000r nie pomoże kręgosłupowi, on jest wciąż tak zaprojektowany że masz być pochylony do przodu, praktycznie masz tylko więcej miejsca na nogi. Ten drugi kandydat jest jeszcze gorszy - nie ma bardziej beznadziejnej ergonomii i gorszej dla kręgosłupa niż układ z nogami do przodu.

 

Jest wielce prawdopodobne że wyprostowana pozycja jeźdźca z podparciem na ugiętych nogach jako optymalna  została wypracowana przez polskie jeździectwo.

 

W związku z czym proponuję wybrac sport-tourera typu 14-ka Kawy i będzie to wybór ortopedyczno-patriotyczny ;-)

 

KJ

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek, w takim razie Goldas.

Nie będzie za mały, a i kręgosłup oszczędzi... :)

No trochę jest mało poręczny, ale dasz radę  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choroba naprawde malo wiem o motocyklach , bo zawsze mi sie wydawalo ze takie z pozycja nogi troche do przodu sa najbardziej wygodne i dla mnie bylyby najlepsze  :blink:

Jezdzilem na takich ale zawsze bardzo krotko  do pologodziny wiec nie wiedzialem . 

Tzn . mialem kiedys Californie titanium ale tam pozycja siedzenia byla wyjatkowo nie "kruzerowa "  :) ,zrobilem na niej 10k km i bardzo dobrze ja wspominam. 

. Ale to bylo tez przed moimi problemami z kregoslupem , odlozylem swoja operacje juz dwa razy , bo sie boje, nigdy nie myslalem ze bede sie bal takiego czegos ale tak jest . 

 

Teraz raczej nie bede robil jakis super dlugich tras pewnie 400km max ., a do tego moje Griso nadaje sie "doskonale "oczywiscie jak na golasa . 

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.