Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

A to moja ślicznota!

post-46046-0-47614000-1426678704_thumb.jpg


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprzedałem (wraka) Fazera  :( , Wiadomo że to tylko wrak chociaż jednak jakiś sentyment pozostał, szybka akcja i pojechał  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprzedałem (wraka) Fazera  :( , Wiadomo że to tylko wrak chociaż jednak jakiś sentyment pozostał, szybka akcja i pojechał  :(

Niedługo na allegro będzie jako bezwypadkowy  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sprzedałem w ubiegłym roku kawasaki zephyr i tak co jakiś czas tęsknie . :(

ja swojego nie sprzedam :)

IMG_0327%20copy_zpslndtox9i.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swojego nie sprzedam :)

IMG_0327%20copy_zpslndtox9i.jpg

 

Czy to 750? Sam przerabiałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 750, w większości własnoręcznie zrobiona, aktualnie jest jeszcze krótsza, jednoosobowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po kąpaniu i transfuzji oleju. Jestem przygotowany do sezonu, tylko ta pogoda za oknem...

17785276721077450659.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 750, w większości własnoręcznie zrobiona, aktualnie jest jeszcze krótsza, jednoosobowa.

 

Genialna!!! Choruję na zefira...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem że skończyłem a jednak jeszcze trochę musze pogrzebać przy sprzegle :(

 

post-16365-14278438512178_thumb.jpg

 

Sent from my Z10 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

a jakiego szukasz?

Właśnie 750

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, widzę, że rośnie Ci motocyklistka, za parę lat, kask, kombinezon i tata kiedy jedziemy. Ja mam tak co chwilę i już brakuje wymówek :(   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, widzę, że rośnie Ci motocyklistka, za parę lat, kask, kombinezon i tata kiedy jedziemy. Ja mam tak co chwilę i już brakuje wymówek :(   

 

 

Nic z tego, żona wyraziła veto. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu się zgodzę, powyżej 140 zaczyna już być nieprzyjemnie na dłuższych odcinkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu się zgodzę, powyżej 140 zaczyna już być nieprzyjemnie na dłuższych odcinkach.

 

A gdzie można jechac powyżej 140 ?

 

Halo? Komenda....Proszę Pana a taki Bartek...to....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie 750

Na aledrogo jest 750 na szprychach ale dość droga, ostatnio była chyba jeszcze jedna ale do rejestracji z Niemiec tańsza, generalnie nie jest łatwo fajny egzemplarz kupić za przyzwoite pieniądze.

 

A gdzie można jechac powyżej 140 ?

 

Halo? Komenda....Proszę Pana a taki Bartek...to....

nie bądź taki święty, a tak na legalu to całkiem blisko Ciebie :)

Edytowane przez john.doe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tu będzie dobre miejsce na pytanie:  czy to jest jakiś żart? Czy ja już nie mam poczucia humoru...

 

http://wiadomosci.wp.pl/gid,17435490,img,17436263,kat,7631,opage,2,galeria.html#opinie


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żart to nie wygląda, nikt im tego chyba nie może zabronić, ale jak się nasi "aktywiści w kominiarkach" dowiedzą o trasie i terminie przejazdu, to może być ciekawie i hucznie ;)   


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą czekali z kwiatami, zwłaszcza na tych z balkonikiem i o kulach... :rolleyes:


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.