Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

 

...a ja bym ich wpuścił, (bo nie ma powodu bym im zakazać jazdy) ale szczególnie uczulił miśków by traktowali ich jak wszystkich motocyklistów tzn. kontrola trzeźwości, szybkości w mieście,  kontrola głośności i ważności przeglądów przez ITD. Reszty dopełnią patrioci w przydrożnych barach. Potem się podliczy ilu wilków do Berlina dojechało ;-) 

 

Tak na serio to media robią burzę w szklance wody. Jak będą chcieli jechać to sobie przejadą małymi grupami i nikt ich nie zauważy. Wyglądają jak większość bikerów na tzw armaturze, a na flagach od gimbazy nikt się w tym kraju już nie zna! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym ich wpuścił, tylko, że bym ich całkowicie zignorował. Mała wzmianka gdzieś w prasie, informacja gdzieś na końcu wiadomości, przed reklamą, zerowe zainteresowanie ludzi, tylko kontrola naszej policji aby było bezpiecznie, nikt nawet by się nie zorientował, że już przejechali. Na pewno nie osiągnęli by wtedy zamierzonego efektu promocji pana P..ina i jego polityki, nie pokazaliby mocy wielkiego rosyjskiego niedźwiedzia/wilka. Przejechałby tylko mały misio. Obawiam się tylko o gorące głowy zacietrzewionych przeciwników. Ci nie popuszczą i na pewno sprawę rozreklamują i nagłośnią. A  misiom/wilkom o to właśnie chodzi. Jak damy się sprowokować, to będzie woda na ich młyn propagandowy, a tu już mistrzowie propagandy z rosyjskiej telewizji będą wiedzieli co z tym zrobić.

Tyle, także lewa w górę i nie dajmy się sprowokować!


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że takie piętnowanie jest niepotrzebne. Awanturę nawet publiczną w mediach nakręcają pseudopatrioci którzy o byciu motonitą nie mają pojęcia. Naszych z Rajdu Katyńskiego w Moskwie szczerze i mile witają. Myślę, że motocykliści skąd by nie byli to jednak są motocykliści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Melduję swoją obecność i z przyjemnością przyłączam się do grona pasjonatów dwóch kółek z silnikiem.

Przemieszczam się to tu to tam na takim oto cudzie japońskiej motoryzacji, fotka z jednego z wypadów:

https://plus.google.com/u/0/photos/104369056958423882893/albums/5882327517366029169/5882328068909628786?authkey=CMqTu-6lj_SUwAE&pid=5882328068909628786&oid=104369056958423882893

Edytowane przez krisu2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja najbardziej lubię takie znaki:

95592718209520953682.jpg

Fantastyczne moto, gdyby nie ban na motocykle to bym pewnie właśnie takie miał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Witaj

 

Bardzo późno ale ważne że sezon otworzyłem
Taplatk

 

Fajnie się macie... aż mnie skręca jak popatrzę za okno  :angry:  Aura piękna, moto w garażu zatankowane. Sezon już otwarłem i ....wielgachny klooops! Taki paradoks losu: tysiące nawinietę na rowerze, autem, motocyklem, a cztery żebra połamałem ...we własnym domu w wielką sobotę. Eh... Jak się już informatyk weźmie za prace budowlane na wysokości bez red bulla to się tak właśnie kończy  :lol:

 

Pewno w sierpniu polatam....

Powrotów tylu ile wyjazdów życzę i fajnego latania! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo późno ale ważne że sezon otworzyłem

Taplatk

Hej, pechagto widze ze Lodz, ja tez mykam na enduro, w jakich okolicach jezdzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

 

Fajnie się macie... aż mnie skręca jak popatrzę za okno  :angry:  Aura piękna, moto w garażu zatankowane. Sezon już otwarłem i ....wielgachny klooops! Taki paradoks losu: tysiące nawinietę na rowerze, autem, motocyklem, a cztery żebra połamałem ...we własnym domu w wielką sobotę. Eh... Jak się już informatyk weźmie za prace budowlane na wysokości bez red bulla to się tak właśnie kończy  :lol:

 

Pewno w sierpniu polatam....

Powrotów tylu ile wyjazdów życzę i fajnego latania! 

 

Przestań kombinować z tym lataniem, bo sobie jeszcze coś połamiesz. :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, pechagto widze ze Lodz, ja tez mykam na enduro, w jakich okolicach jezdzisz?

Problem taki, że nie mam czasu jeździć :( jak już się wyrywam to kieruję się w góry. Czym Ty jeździsz? Bo ja już od jakiegoś czasu chcę kupić enduro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten

 

ae84aa077cde24e87cd9e96515cf73b1.jpg

 

Czy ten

 

e94e4e706713c67e4900216d165a263d.jpg

 

 

Nic innego nie biorę pod uwagę

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Triumpa już nie masz?

Moim zdaniem jest lepszy od obydwóch.

 

A z tych dwóch to Indian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, storm miałem tylko parę dni, już kiedyś wspominałem ze jak dorosne do tego rodzaju motocykli to ograniczę się do oryginału nie chce żadnych "wannabes ", jeżeli triumph to jednak coś ala Bonneville lub Truxton


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje ci Harry.

Ale dlaczego z tą paskudną owiewką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym wystawiał Indian.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, właśnie do owiewek nie jestem zbyt przekonany ale nie mam jak tego ominąć.

Dodam też ze dla mnie Indian jest wyjątkiem od "wannabe" motocykli i traktuje go na prawie tym samym poziomie co HD. Skoro zapytałem się o opinie innych warto może by też przedstawić swoją, chyba jednak skłaniam się ku Chieftain

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak zaszaleje, HD ani Indian nie umywaja się do tego :-))

 

post-16365-14293769491323_thumb.jpg

 

post-16365-14293769670758_thumb.jpg

 

post-16365-14293769867696_thumb.jpg

 

W przyszłym tygodniu mam zaklepane jazdy na kilku HD I na czymś co interesuje mnie najbardziej czyli Zero

 

 

 

Sent from my Z30 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.