Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szymon.

Halo Warszawa, chodzi mi o dobry sklep z bardzo dużym wyborem ciuchów motocyklowych. Rzucicie jakiś adres?  :)

 

W Motostylu chyba jest dość sporo (Targowa 7). 

No i w MCS jest faktycznie nieźle z wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja swoje dwa brzydale (KTM 990 ADv i Superduke), które prezentowałem tu jakiś czas temu, w sezonie 2015 zamieniłem na coś takiego :

 

post-65928-0-24825500-1452360389_thumb.jpg

 

Cały sezon przelatałem i stwierdziłem, że w sezonie 2016 będzie coś innego ... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, tak jednodniowo też jeździsz z bocznymi kuframi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet ich nie złożyłem, jakoś mi nie przeszkadzają. Zrobiłem nim ponad 20K km praktycznie ich nie ściągając

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A one stawiają spory opór, szczególnie tak powyżej 140-tu km/h

Ja miałem wrażenie, że przód z kuframi był mniej stabilny przy większych szybkościach i musiałem go utwardzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, faktycznie przy prędkościach powyżej 150km/h zwłaszcza w górnych prędkościach obrotowych dostaje zawirowań. Do 120km/h jest ok.

post-66476-0-72500700-1454859798_thumb.jpg

Edytowane przez bart146

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś już pierwsze km tego sezonu zrobione.

 

Na tej focie nie widać dobrze ani moto, ani zegarka ;) Gratki przejażdżki, ja czekam na ciepełkoooooo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartku, życzę udanego sezonu. Ja niestety już bez moto i tak już chyba zostanie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Definitywnie, to świadoma decyzja.

Długo by opowiadać dlaczego, nie było jednego decydującego powodu.

Nałożyły się na to: brak czasu, coraz większa pewność siebie w czasie jazdy, która zaczynała być niepokojąca (ponosiło mnie), zbyt wiele wypadków wśród znajomych (w tym dwa śmiertelne) i chęć zmian - po 20 latach na moto jeździłem już prawie wszystkim, a kabrioletem jeszcze nigdy :) 

Ale kask i ciuchy zostały, jakby co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 3 letnią przerwę, jak sprzedałem Yamahe R1 też mówiłem, że to koniec kariery motocyklisty. Po roku już mnie nosiło, po dwóch wiedziałem, że kupuje kolejne moto. Traz wiem jedno, nigdy nie mów nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już raz wytrzymałem prawie dwa lata...

Tym razem twardy będę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na wiosnę też sprzedaje swoje 2oo, w 2011 i w 2013 miałem lekkie dzwony (nie z mojej winy) w 2015 zauważyłem że mam troszkę za dużo pewności siebie. Jak to mówią do trzech razy sztuka, więc nie będę kusil losu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a może po prostu nadszedł czas na choppera? Na takim moto fantazja nie ponosi, a radości z jazdy nie mniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choppera już miałem, Yamahę Dragstar 1100.

No bezpiecznie to na nim nie było, szczególnie jak złapałem gumę w przednim kole (opony dętkowe).

No i emocji tyle, co przy jeździe skuterem 50 cm... ;)

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z emocjami to jest tak że jak się przesiądziesz że ściga/turystyka czy nawet nakeda, to rzeczywiście to ani nie jedzie, ani nie skręca, ani nie hamuje. Przyznaję rację. Chyba że przycelujesz w Raidera, Vulcana 2000 czy Triumpha Rocketa III. Te, uwierz, potrafią adrenaliny dostarczyć. I to większej niż ścigi bo nie problem się rozpędzić, problem takiego mastodonta wyhamować :)

Są natomiast motocykle które potrafią skręcać i hamować, jednak nie powodując wielkich chęci do odkręcania manetki. Na myśli mam np. Triumpha Bonneville. Klasyka w czystej postaci.

Ja nauczyłem się czerpać radość z samej jazdy, przestało mi zależeć dobrym przyspieszeniu, byciu pierwszym z każdych świateł, czy dziennym przebiegu powyżej 500km bez bólu tyłka i w szybkim czasie. Ale rozumiem że nie każdemu może to przynosić radość. Ja w każdym razie chyba nieuleczalnym typem jestem bo jeździć przestać zamierzam dopiero wtedy gdy nie będę mógł wsiąść na moto. Za dużo frajdy mi to przynosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odkryłem, że jazda małym, mocnym i lekkim roadsterem z tylnym napędem daje mi praktycznie tyle samo radości. A jest znacznie bezpieczniej...

Jeździłem trochę Triumphem Thunderbirdem Stormem i to jednak nie moja bajka. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w tym rzecz aby robić to co sprawia radość.

Dla mnie jednak to nie ta sama bajka, samochodem się w zakręcie nie złożysz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, wszystko ma jakieś minusy. ;)

Motocyklem za to nie pojedziesz w poślizgu tyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.