Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

harley v-rod . widziałem jednego w Wawce. po prostu ideał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fikthor, to jest Twoja Hayabusa ? Dojrzałem do przesiadki z coffee-racerów na pawdzimy motocykl i wybór padł właśnie na nią :lol:


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Panowie piekne maszyny ja tez jestem wielkim fanem 2 kolek obecnie niemam motocykla ale w planach na przyszlosc jest Chopper/Cruiser lub turystyczny chyba ze cos sie zmieni i na krotko kupie sportowca ale wole ciezkie motocykle pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andree

Wyprzedaje własnie na allegro reszte czesci do Junaka....czuję jakby młodosc definitywnie umarła :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lew

tak sobie przegladam ten temat i aż mi sie zachciało jezdzic motorem ;)

Mysle o tym już od jakiegos czasu. W zyciu jechalem chyba ze dwa razy jako pasażer :P

Tak na stare lata uczyć sie jazdy motorem?

Pomyślę o tym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halloo!!

 

Właśnie wróciłem z Sułomina. To taka wioseczka za Wolinem /Zachodniopomorskie/, a tam jest akurat Western-Piknik, na którym jednym z elementów jest zlot motocykli. Szok!! Dziesiątki, setki maszyn przeróżnych marek i w absolutnej większości nie ścigacze, a piękne majestatyczne czopery i inne ciężkie motory. To robi cholerne wrażenie.


wik-cez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego, uwielbiam takie klasyki :lol:


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W650 ładny sprzęcik choc trochę mały jak na mój gust. Ale ten angielski klimat i wałek królewski to klasyka sama w sobie. A jak ktos lubi klasyke niemiecka, to sprzedaje własnie swoją beemke R80. Szczegóły tu:

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M463723


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

część z moich znajomych nie mogla uwierzyc, ze kupilem tego typu motocykl szczegolnie ze przed nim mialem cross kawasaki kx 450 f (nad ktorym nie panowalem i ktorego sie bałem) Teraz czuje sie na moto znacznie lepiej, poza tym ten wyglad...

 

Ps. ta bmka niczego sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam go!!! Przyjechałem nim wczoraj z Ostrowa Wlkp. BMW R1100GS, 94 rok. Wielka, pokraczna, wysoka i okropnie ciężka karykatura enduro :) Ale jak sie prowadzi... Poezja... Koleiny, zdrapki, muldy i dziury w asfalcie? Na tym motocyklu nie wiem co to. Troszke zapyziały wizualnie, ale mechanicznie- bez zarzutu. Za bardzo atrakcyjną cene nabyty. Kolorki takie sobie. Ale zima długa. Przemaluje się, ubierze i kosmetyke zrobi. Nie wiem czy wszystkim wiadomo, ale dla mnie nie istnieja inne motocykle niz BMW, jestem ich wielbicielem. Miesiąc temu sprzedałem starą BMW R80, a tu sie ta sztuka trafiła nagle, choc miałem zamiar kombinowac i do niemców jeździc w poszukiwaniu. I od wczoraj jest moja, a ja jestem very happy :)

Aleśmy wczoraj dali czadu... Garage Party było takie, że oj, oj, oj... :roll:

post-2988-0-79654700-1330690521.jpg

post-2988-0-31542300-1330690523.jpg


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lew

Spora bestia :) Gratuluje, niech sie jezdzi.

Mi zostały jeszcze 4h jazd i zdanie egzaminu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szczenięcych latach miałem "motorynkę", potem jeszcze robiąc prawo jazdy zrobiłem z rozpędu A+B i ... od ponad 20 lat nie jeździłem na jednośladzie. Jednak temat mnie drąży od środka chciało by się jednak pośmigać na czymś takim od czasu do czasu. Bardzo podobają mi się maxi-skutery, więc może by taka Yamaha Majesty 250 ?...

fe9827c9192c3326.jpg


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej kwestii nic Ci nie podpowiem, skutery zawsze były po za obszarem moich zanteresowań. Ale jak lubisz duże skutery, to idź na całośc i kup Burgmana 650 :) To jest mega- skuter.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, gratuluje swietnego jednosladu, mnie sie tam nawet kolorki podobaja :)

 

A co moglbys powiedziec w sprawie - BMW jako pierwszy motor? Slyszalem, ze pierwszy nie powinien byc zbyt mocny, ze trzeba troche pojezdzic na czyms spokojnym i opanowac technike. Zastanawialem sie czy BMW 650F bylby dobry na poczatek:

 

650.jpg

 

To akurat nowy model, ja pewnie bylbym zainteresowany wersja z lat 90, z racji ceny, bo pewnie nie obejdzie sie bez paru wywrotek. Nie wiem tez czy motor enduro to dobry pomysl na start...


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem tez czy motor enduro to dobry pomysl na start...

 

Na polskie drogi taka hybryda turystyczno - endurowa jest najlepszym wyborem.

 

Korba - gratki :) Piękna maszyna.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jedni lubia błyszczący chrom, inni kolorowy plastik, a jeszcze inni pył bezdroży i błoto na gębie :) Ja tez uważam, że takie soft- enduro na nasze świetne polskie drogi jest (jak na początek) dobrym wyborem. A jazda lesnymi drózkami, niedostepnymi dla samochodziarzy, a nawet rowerzystów to nieopisana przyjemność. BMW F650 Jest bardzo przyjaznym dla uzytkownika, dobrym, trwałym motocyklem. Nie powala moca i osiągami, ale jest przewidywalne i nie powinno Cię zawieść, ani niczym zaskoczyć. 650 to akurat pojemnośc na początek motocyklowej drogi. Ja bawie się w to juz 21 lat i obecnie wychodze z załozenia, że wszystko poniżej litra pojemności jest dla poczatkujących. Uwaga: Nie dotyczy to scigaczy!!! Tam z litra pojemności osiąga się nawet 200KM (w maszynach seryjnych), a to juz jest zaawansowana i niebezpieczna zabawka dla expertów w tej dziedzinie.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, nie do konca zgodze sie z Korba. Ja uwazam, ze pierwsze moto po skonczeniu kursu prawa jazdy nie powinno przekraczac 500ccm. Oczywiscie trzeba wziac pod uwage charakterystyke silnika, to jaka moc osiaga, czy rowno ja oddaje. Moim zdaniem pierwszy motor nie powinien miec wiecej niz 40km. Moje doswiadczenia sa mocno swieze gdyz w tym sezonie dostalem prawo jazdy i wsiadlem na maszyne, ktorej nie powinienem ujezdzac. Mam na mysli V-Stroma 1000. Niby turystyczne enduro, ale moc 98km i 101Nm [silnik V] budzi respekt, ktorego ze wzgledu na moj mlody wiek czasem mi brakuje. Coz, taki jednoslad kupil moj tata i zaufal mi na tyle, ze moge go pozyczac wlasciwie kiedy chce, takze narazie 2000km zrobione :) Przyznam, czasem bylo goraco, ale jednak rozsadek wygrywa z zadza predkosci.

 

Dlatego jezeli jedyny motocykl na ktorym jezdziles to poczciwa zajezdzona Honda 250 z kursu to ja bym jednak odradzil te BMW i sugerowal cos mniejszego.

 

Fotka sprzeta:

post-2105-0-11000000-1330690939.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

650ccm i 48 Km tak jak w F650, to nie mało, ale i tez nie ''muscle bike''. Użytkując go z głową i mysląc podczas jazdy krzywdy nie zrobi. Ja zaczynałem od Junaka, Jawy, MZ 250. Wtedy dla mnie 650ccm i 40kilka koni to było nieziszczalne marzenie i piekielnej mocy potwór. Teraz zmieniłem zdanie. Nie uwazam że motocyklową droge nalezy zaczynac od najsłabszych sprzętów. Wiadomo, nie nalezy od razu wsiadac na 180konna Yamahe R1, ale ze średnia moca szybko da sie oswoic i ja opanowac.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, już wiem że Motocykliści nie machają skuterzystom, a na skuter mówią per "bączek", ale i tak jestem zadowolony z nowego nabytku :D:):)

 

7c5eb3bebea46bb6.jpg

b88c66319456b33c.jpg


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skuterzystom sie nie macha... Chyba że machnie pierwszy, to wtedy mu sie oczywiście odmachuje. Gratuluję nabytku. Taki sporawy ten skuter. Jaka pojemnośc?? Bo skuterów na pierwszy rzut oka nie rozpoznaję.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.