Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Uprzedzam boli od samego patrzenia

https://www.youtube.com/watch?v=-naTnEfjaoc&feature=youtu.be

 

 

No jak jeździ na zdrapkę i to jak wariat to co się dziwić? Nich się ciszy ze tylko tyle bo i tak miał farta.

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shimmy w krótkich gaciach i klapkach ...klasyka - niepowtarzalne ( kastomowe) wzory na skórze wychodzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glupota co tu duzo mowic, ale patrzac na filmik numer dwa to w tym regionie to jakis obowiazkowy stroj na moto - krótkie gacie i klapki.

 

Nie zmienia to faktu ze w sumie i tak male obrazenia, przynajmniej tak mi sie wydaje.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie zmienia to faktu ze w sumie i tak male obrazenia, przynajmniej tak mi sie wydaje.

Bo więcej się obracał niż sunął. No i nie napotkał przeszkody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ostatnie kluczowe, w rzeczy samej.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne sprzęty, co to za modele? Honda - czarna, Kawasaki białe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne sprzęty, co to za modele? Honda - czarna, Kawasaki białe?

Biały to Suzuki GSR750

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po roku marzeń :)

eca28fbe519a5932a8095b36dbf766f3.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy kask kupiłem... kurcze już niebawem zacznę ujeżdżać mój pierwszy "motór", czekam na papiery...no dobra , to pierdzikółko...

 

 

300_1949_fox.jpg

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

123ccm... ale fajnie się na tym jeździ... ;) Mój wspólnik, na dzień dobry, jako pierwszy motocykl kupił sobie coś takiego... trochę się o niego boję ;) Ale zakochał się chłopina na zabój i walczy teraz ze sprzętem...

KTM_690_SUPERMOTO.jpg


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stylowy dwusuw z tego NSU, może nie powala osiągami ale kombinacja 8 l baku i zużycia na poziomie 2l/100 zostawia zasięgiem mojego Sportstera daleko w tyle ...

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NSU fajny klasyk. A ten KTM - kiedyś też mi się marzył, niebanalny, wyglądający inaczej niż wszystko co jeździ po drodze. Mi najbardziej podobają się 2 pionowe kominy. No i najmocniejszy singiel na rynku (nie wiem czy dalej ta jest). Na pewno motocykl prowokujący do głópawki ale ja i tak wolałbym takie sm niż 600ccm plastika na pierwsze moto, a wielu tak robi/robiło 

kumpel nauczy się latać powerslidami i będzie git  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po roku marzeń :)

 

 

 

 

O Kurde...Wielkie zazdro Cezar.

Ja strasznie tęsknie za moto i chyba pomyśle nad zakupem czegoś nowego.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NSU fajny klasyk. A ten KTM - kiedyś też mi się marzył, niebanalny, wyglądający inaczej niż wszystko co jeździ po drodze. Mi najbardziej podobają się 2 pionowe kominy. No i najmocniejszy singiel na rynku (nie wiem czy dalej ta jest). Na pewno motocykl prowokujący do głópawki ale ja i tak wolałbym takie sm niż 600ccm plastika na pierwsze moto, a wielu tak robi/robiło 

kumpel nauczy się latać powerslidami i będzie git  :P

Kurcze, ale on ma 55 lat i coś już przebąkuje o jakimś BMW... ;)  A NSU jest w stanie wyjętym z garażu, po postoju od 1980 roku... 

Straznie mnie już ciągnie, by nim pohulać, ale jeszcze nie mam papierów- się robią...Może w przyszłym tygodniu...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą wersje NSU produkowano bodajże od 1955 roku, z którego roku jest Twój, bo rozumiem, że w garażu pod plandeką stał od lat osiemdziesiątych, ale w ogóle jest starszy.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli kolega chciał się odmłodzić tym KTM  ;)

mi się marzy zrobienie BMW RnineT na caferacera, bokser robi klimat w takim motorze

rough-crafts-bavarian-fistfighter_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale to siedzenie to pomyłka i bardziej w stylu bobbera a nie cafe. Jedyny słuszny cafe to.....

 

post-99519-0-68931200-1533370022_thumb.jpg

 

 

Dla mnie cafe to szersze pojęcie. To jest kwintesencja.... Historia, tradycja, piękna linia, świetna osiągi. Angielski aż do bólu. Miażdży. Kiedyś se kupie ;-).

 

Tylko obowiązkowo wersja z kołami szprychowymi jak tu

 

post-99519-0-44227900-1533370264_thumb.jpg

Edytowane przez Błyskawiczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takich motocyklach lepiej jeździć wcześniej niż później...później lepsza jest „wyprostowana” sylwetka ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siedzenie ja osobiście też bym zmienił (chociaż też nie na takie jak wrzuciłeś tylko coś krótszego i ostrzejszego ;) ), to tylko czyjaś wizja na moto. Wiadomo, że klasyczny cafaracer nieco inaczej wygląda ale co mi się podoba w customach - tam nie robi się nic co ma być "klasyczne". Pierwsze streetfightery były robione z plastików, czy to po wypadkach lub innych przygodach. Ale jak w necie można było kupić gotowe pakiety, owiewki "ufo" czy inny shit to fightery stały się oklepane. A custom jest taki, jak chce jego twórca. Mi w tym BMW podoba się to, że jest minimalistyczne - silnik, rama, koła. Z bajerów ma owiewkę i tyle

 

  ;)

Silver-Surfer-1.jpg

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chodził za mną taki ducat. Potworka chciałem. Dźwięk tego Ltwina jest powalający. Później zaczęli wyciskać konie i woda wszystko popsuła. Zegary ma też naprawdę ładne.

Jak to w życiu bywa motocykli chciałem mieć wiele a i tak skończyłem na enduro :-) Wszechstronność i fun z jazdy wynagradzają deske pod tyłkiem i inne braki. Tak, jestem zadowolony hehehe.

 

Onośnie NSU.... Zabytki czy weterany to świetna sprawa.. Mam jednego z 56r. Sprawiają wiele frajdy ale na motocykl użytkowy się nie nadają. Bardziej na niedzielne wypady. Pochłaniają mnóstwo czasu, potrzebują sporo troski ale jeśli ktoś tym czasem dysponuje to czemu nie.

Edytowane przez Błyskawiczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.